Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

swoja drogą, nie wiem, dlaczego chyba większość matek tutaj tak broni publicznego karmienia piersią moja siostra nigdy nie karmiła w parku/sklepie itd. maluch nie je przecież co 20 min., a co 2-3 godziny, później co 4-5 lepiej zrzucić winę na wyrodne społeczeństwo niż na własny brak organizacji i samemu sobie konstruować zasady współżycia społecznego i nie wiem, dlaczego jeśli mnie się to nie podoba, to mam być od razu egoistką, a nie matka, która dla własnej wygody rozpościera się ze swoją piersią- dbając altruistycznie o resztę społeczeństwa bo dla każdego widok piersi mlecznej i ssącego ją berbecia to apogeum estetyki i wyżyny kultury dla mnie taka matka jest właśnie pozbawioną kultury egoistką przy czym jest to tylko moje zdanie- do którego mam święte prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA STARA I TAKA GŁUPIA
nie badz nudna - nie masznic lepszego do roboty??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo jest tu kto
Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze: - Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował! Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi: - Chyba, k***a, w koszyczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zolza.....
Chcesz powiedziec, ze jesli Twoja siostra nie karmila to inne maja tez nie karmic, ha ha. Czemu ciagle Wy ktore nie maja dzieci wiecie najlepiej. Nie zrozum mnie zle kazdy ma prawo do wyrazenia opinii i sa skrajne przypadki, ktore moga wszystkich denerwowac (inne mamy wlacznie) ale zapewniam Cie (tez z wlasnego doswiadczenia) ZE CO INNEGO JEST TEORJA A CO INNEGO PRAKTYKA, co oczywiscie nie oznacza, ze nie mozna wychowac madrego, poprawnie zachowujacego sie dziecka, ale nie kazdy moment w zyciu takiego malucha jest taki jakbys Ty chciala. Dzieci to nie zabawki, ktore nakrecisz i beda chodzily tak jak Ty chcesz. Wiecej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zolza.....
Sorry mialo byc TEORIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkaaaaaa
"bo dla każdego widok piersi mlecznej i ssącego ją berbecia to apogeum estetyki i wyżyny kultury" "Wyżyny", "apogeum" hahahahaha............po prostu normalne "zjawisko."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chcesz powiedziec, ze jesli Twoja siostra nie karmila to inne maja tez nie karmic, ha ha. " --> nigdzie tak nie napisałam, proszę czytać uważniej lub przynajmniej nie przypisywać mojego autorstwa swoim własnym pomysłom podałam to jako przykład,że jest to możliwe, bo już kilka razy przeczytałam,że takich sytuacji nie da się uniknąć- da się tak jak i nigdzie nie napisałam, że wiemy najlepiej wiemy, co w pseudo matkach-polkach nas irytuje, stąd topik co do twierdzenia,że teoria to nie praktyka - zgadzam się w 100% tak, jak i z tym,że nie każdy moment w życiu malucha jest taki, jak chciałabym tego ja- ale jako matka mam nad tym zapanować założenia każdy może mieć ja przedstawiam swoje, ani nie ustalam reguł, ani nie tworze norm powszechnie obowiązujących to tylko moje własne poglądy,które sprawdzę w praktyce krową nie jestem, więc zapewne zdanie zmienię, natomiast aktualne jest takie, jakie przedstawiam a takie lekcje pokory mnie irytują i przynoszą skutek odwrotny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietoooo
a własciwie BABO - jestes tak obrzydliwie narzucajaca sie , taka chamska i taka glupie, ze chba wszystkim ten topik obrzydzilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołza czy ja mam jakieś zwidy czy ludzie nadal czytają tak żeby nas nie zrozumieć??? TŁUMOKI NASZE KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MY NIE MAMY NIC PRZECIWKO KULTURALNEMU KARMIENIU!!!!!!!!!!!!!!!!MAMY "ALE" DO KARMIENIA Z WYSTAWIONĄ PIERSIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHCEMY BY MATKI KARMIĄCE MYŚLAŁY O INNYCH I ZASŁANIAŁY SWE PIERSI BO JEST TO DLA NIEKTÓRYCH OBRZYDLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK TRUDNO PRZYKRYĆ SIĘ CHUSTKĄ PIELUCHĄ??????? zanim znów zaczniecie się przyczepiać to dokładnie czytajcie nasze argumenty. "Do zolza....." "Czemu ciagle Wy ktore nie maja dzieci wiecie najlepiej" ale że niby co wiemy lepiej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkaaaaaa
FRANKAZWARSZAWY Tłumoczko kochana przeczytaj post koleżanki.....wyżej Tak po za tematem to macie w swoich wpisach krasomówczych przewagę formy nad treścią, powtarzacie się. Problem z piersią osiągnął apogeum nudnosi, zrobil się malo altruistyczny, osiągnął wyżyny wydyskutowania hahahahaha Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudny jest owszem, ale dlaczego non stop go ktoś porusza w momencie kiedy nam przypomina że jesteśmy beznadziejne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat karmienia piersią
jest fantastyczny bo zawsze zlatują się baby z cycami i bronią się jak mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA STARA I TAKA GŁUPIA
Obok karmiacej postawcie pare i niech facet ssie piers kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
Zolza "maluch nie je przecież co 20 min., a co 2-3 godziny, później co 4-5" ale to dopiero teoria:D Kazde dziecko jest inne:) i to w zyciu nie zawsze sie sprawdza. Dziecko 1,5 roczne przesypia noc i nie potrzebuje jedzenia- ksiazkowo. Niestety moje nie:( To sa statystyki, teorie a zycie swoje:) 0 to byl przyklad:) Ja nigdy nie widzialam "niesmacznych" widokow karmiacych mam. Moze mialam szczescie? A z racji wieku mojego malenstwa czesto przebywam wsrod mam i ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
A przyznac musze, ze nie lubie rozwydrzonych dzieci tzn. ich mam. A znacznie bardziej nie lubie rozwydrzonych doroslych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyje dzieci jedza co 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA STARA - ja bede chodzic
po ulicy w stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chodź
pośmiejemy się z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kaczeniec
mnie denerwuje ich glupota,niechlujny wyglad i brak manier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka stara facet nie mógłby
Tego robić, bo byłoby mu niedobrze na widok tej karmiącej z żyłami na cycach i rozstępami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysek ze składu ivy
az mi sie niedobrze zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA STARA I TAKA GŁUPIA
podszywaczom dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykre
Jest wiele matek, które się nie afiszują z karmieniem publicznie, ale zawsze znajdzie się czarna owca, jak wszędzie. Z przykrością stwierdzam, że większość osób na kafeterii, to nietolerancyjne, zapatrzone w siebie, egoistki. Wstyd po prostu, dzieciarnia, gimnazjum. Żenada!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to nie gimnazjum!to podstawowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA STARA I TAKA GŁUPIA
na dodatek nie nauczona czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×