Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marrr i ola

Promocje w marketach i gazetki promocyjne

Polecane posty

Gość gość
Tez lubie gazetki ale nie aż tak, żeby przeglądać w necie. Wystarczą mi te które mam w skrzynce no i wiadomo, że to są sklepy ode mnie z miasta. Z tego co kojarzę to głównie roznosi je chyba ta firma www.abc-dc.pl w każdym razie często widuję faceta w czerwonym polarze z takim logo. Poza tym czasami sklep ma w gazetce kupony promocyjne, a ja nie mam drukarki a tak to sobie wytnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też aktualnie to tylko na okazjum jeszcze zaglądam. Bo też nie ma tam tylko gazetek z marketów, ale sklepy z ubraniami. Akurat to mi się bardziej przydaje. Przynajmniej póki mieszkam z rodzicami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ameryki nie odkryłaś. Ja z kolei mam jakiś uraz do marketów i wolę zakupy w sklepach typu dyskont zrobić, albo osiedlówkach. Wówczas mam zaufane tanie taxi swoje i prosze o zrobienie jakiś drobnych zakupów z przywozem do domu. No i po kłopocie...robię na bieżąco zakupy drobne http://www.ztp.pl/pl/uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerrw
Ze dwa tygodnie temu specjalnie jechałam do Tesco na zakupy bo oblukałam sobie w ich gazetce na stronie www.okazjum.pl , że będą mieli promocję na t-shirty. Lubię te gazetki przeglądać, bo czasami naprawdę fajne okazje się kroją, a człowiek nawet by nie wiedział jak na co dzień do jakiegoś sklepu nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiiaoooooo
Jak szukacie promocji na spożywcze artykuły to mogę polecić market internetowy frisco, jest dużo przecen i dla nowych klientów dodatkowa kasa na pierwsze zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dość nietypowe, ale ostatnio kupiłem w polo całkiem fajnego grilla (!). Idealny na pieczoną karkóweczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio rzucili do sklepow czekoladki i bombonierki z motywem komunijnym. Spoko dodatek do większego prezentu dla dzieciaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam tego grila w polo i juz po pierwszym uzyciu widac, ze sa naprawde godne uwagi. Wykonany z dobrych materialow, takze jak nie macie jeszcze sprzetu, to spieszcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaKawka
przyznajcie sie kto oglada gazetki czy ulotki rozdawane na ulicy czy w sklepach? chyba juz malo , pewnie ze wzgledu na to ze podczas jednego spaceru mozemy dostac kilka lub kilkanascie takich ulotek co bywa irytujace. Fajne sa gazetki reklamowe, bo mozemy jakas fajna promocje znalezc. Najlepiej zanim wybierzemy sie do sklepu wejsc sobie w telefonie na strone https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ricosti.gazetka. i pobrac aplikacje w ktorej mamy aktualne promocje w wielu sklepach. wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto obserwować promocje, ale nie tylko marketów, również sklepów internetowych, bo wiele z nich prowadzi własne gazetki - https://www.morele.net/gazetka/ I wtedy przynajmniej macie pewność tego, że dana promocja rzeczywiście taką promocją się okazała, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzenie gazetek promocyjnych za pomocą stron internetowych konkretnych sklepów, to już też przeszłość. Teraz za pomocą telefonu, czy tabletu, możemy oglądać gazetki i korzystać z kuponów rabatowych. Wszystko dzięki aplikacji na Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ricosti.gazetka, która dostarcza najświeższych informacji o ciekawych promocjach w ponad 80 sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×