Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marrr i ola

Promocje w marketach i gazetki promocyjne

Polecane posty

Gość Marrr i ola

Hej Każdy pewnie się zetknął z gazetkami promocyjnymi marketów.. ale nie każdy pewnie wie że można je ogladać na stronach hipermarketów i sklepów, dzieki czemu można upatrzeć naprawde fajne promocje. Niedawno powstał serwis gdzie można oglądać wszystkie gazetki marketów w jednym miejscu: promocyjnegazetki.pl Poważnie, znajdziecie wszystkie i aktualne - Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenkaa
Fajna stronka :) dodaje do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuusia
super, podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagaga
ciekawy pomysł na stronę.. i na zakupy :0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j00i-io5ejyp
temat był,ściągnęłaś czyjś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjejee
temat był... ale "Ktoś" usunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak magda
ja chyba wole zakupy w necie... jest tak samo tanio, a nie trzeba z domu wychodzić ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahhna
Długi weekend jest, to można już zacząć polować na okazje ;) dzieki za linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pottery
a wiecie moze gdzie mozna upolować jakis fajny aparat cyfrowy... mam jakies 600 zł do wydania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa saki
super strona, wyśle linka znajomym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnyyyQ
dobra sprawa... ja jednak kupuje na allegro , zazwyczaj jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grillanka
fajne mebelki ogrodowe są teraz w promocjach... znalazłam dzieki tej stronce ;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obi.bok
rzeczywiście najlepsza strona tego typu jaką znalazłem mają chyba najwięcej gazetek pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolkaaaaas
Bardzo prosta i pożyteczna stronka.. do odwiedzenia koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokitto
super strona , polecam wam i znajomym :) www.promocyjnegazetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sushitto
Rzeczywiście dobry sposób na zaplanowanie weekendowych zakupów czy uplowanie okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porożarka
Ja kiedyś się tak nacięłam na promocji, że dziękuję bardzo, było to niby z mojej winy bo nie sprawdziłam dokładnie dvd :( włączyłam go dopiero następnego dnia i okazało się, że sprzęt nie działa... pojechałam do sklepu i oczywiście oni mnie zjechali, że to moja wina, że ucierpiał w transporcie i z wyprzedaży nie udzielają gwarancji ;( i 400 zł w błoto.. niby nie tak strasznie dużo ale przykro się robi.. dlatego jak ostatnio kupowałam robota kuchennego http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=67&prod=57914 to zdecydowałam się skorzystać z magicznej planety. Przynajmniej na razie mnie nie zawiedli, a te wielkie sieci marketowe będą musiały sporo zadziałać żeby odzyskać moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogolala
porożarka - myśle że na towary objęte promocją obowiązuje normalna gwarancja - tak jak na towar pełnowartościowy. Promocje są zazwyczaj ogranizowane po to by poprostu przyciągnąć klienta do sklepu... na także inne zakupy. Wyprzedaż rządzi się pewnie innymi prawami.. i może rezczywiście produkty nie mają pełnej gwarancji... ? Ale o tym musi informować sprzedawca... Kto ma jakieś info na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicinside
co do fajnych promocji to zamiast ich szukać po marketach wystarczy czasami przejść się po sklepach. osttani oz mężem zajrzeliśmy do sklepu z miliatariami. sprzedawca podchodzi i mówi, że mają taką promocję, że jeżeli ktoś jest ubrany w coś zielonego to dostaje prezent od nich nawet jeżeli nic nie zamierza kupować. proponuje nam nieśmiertelniki- hm fajne myślę ale po co :] więc dał nam po latarce w zamian za zostawienie im swojego adresu email polecam zajrzeć do placówek militaria.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te militaria to raczej w wiekszych miastach prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaanka
no to śmigam na promocyjne zakupy w zielonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie ...
Gazetki promocyjne z marketów to stary pomysł. Wcześniej zrobili to w porównywarce Okazje.info http://www.okazje.info.pl/okazje/gazetki/ w tym przypadku nawet wydaje mi się, że jest fajniej to zastosowane, bo w jednym miejscu można przejrzeć promocyjne oferty i od razu sprawdzić czy te "promocje" nie są czasem pseudopromocjami w porównaniu do tego, co oferują sklepy internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicinside
>> Miaanka no to śmigam na promocyjne zakupy w zielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaanka
no... liczyłam na wiatrówkę hehe, - ale mimo to - zajefajna promocja a słyszeliście o równie oryginalnych promocjach ? bo w sumie zorganizować "obniżke cen" to żadna filozofia - ale wymyślic taką pomysłową promocje jak wspomniana wyżej militaria.pl - to już coś :) czekam na fajne przykłady - nie muszą być aktualne pozdrawiam wszystkich markeciarzy i supermarkotów i łowców promocji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barakudaaaa
najlepsze jest to, że raczej te gadżety się nie skończą przed końcem promocji bo info o tym przekazywane jest tylk os ust do ust i conajwyżej w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicinside
jak widać- wiadomośc roznosi się dość szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giilia
heh a w necie wszystko jest ściśle jawne :P co do ciekawych promocji... to pamietam sporo promocji z cyklu kup 2 szampony a dostaniesz trzeci gratis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×