Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 15wciazy

MAM 15 LAT I JESTEM W CIĄŻY.CO ROBIĆ!!!!

Polecane posty

Gość joweg
ale jaja se robi eheh a wy sie dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjfjff
jak nie chcesz , możesz zostawic dziecko w szpitalu, tam się nim zaopiekuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 15 i
urodzilam..syn teraz ma 11 lat i jest zdrowym,wesolym chlopcem.udalo mi sie go wychowac na fajnego chlopaka i nie zaluje ze w tak mlodym wieku zdecydowalam sie urodzic...zalowalabym gdybym usunela. z jego ojcem jestesmy malzenstwem i od miasiaca mamy drugiego synka;)jestem dowodem na to ze ciaza w tak mlodym wieku to nie koniec swiata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzywdzili ją!
Skrzywdzili ją. Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka9810
wymyśl coś żeby powiedziec rodzicom napszykład zaproś na kolacje i powiedz ale najpierw upewnij się na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15latka odpowiem powaznie
Dla informacji sex jest dozwolony od 15 lat kodeks prawny art 200 1kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikkkkkkkkkkkkk
teraz mam 18 lat i tak samo jak ty w wieku 15 lat zaszłam w ciąże. nie usuwaćććććććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdkug
Rada : NIE USUWAJ CIĄŻY POGADAJ Z RODZICAMI NA SPOKOJNIE NA PEWNO POMOGĄ CI WYCHOWAĆ MALUSZKA. (PS. POWODZONKA DLA PSZYSZŁEJ MAMUSI MYŚLĘ ŻE NIE USUNIESZ DZIECKA ŻYCZĘ ZDROWEGO MALUCHA =>) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anesja
Seksować? -.- Widać po Twoim pisaniu, że masz nie więcej jak 11-12 lat . Do nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzywdzili ją
Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją. Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooooooo
Tylko zeby nie siklala na monitor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DAJ ZDJ BRZUSZKA ! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzili ją! Skrzywdzili ją. Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś do usunięcia] gość Skrzywdzili ją! Skrzywdzili ją. skrzywdzili ją Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzycie w ta przepowiednie z carmen? czy ktoś odwazyl się dalej nie przeslac?ja przeslalam a nadal się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HushHush2009
Ja też miałam 15 lat gdy zaszłam w ciążę, dodam że ojciec mojej córki jest ode mnie starszy 10 lat.Dziś mam 22 lata, wszystko się ułożyło chłopak powiedział, że mi pomoże i pomaga do dziś- a nasza córeczka Małgosia w styczniu 2016 skończy 7 lat a ja i jej ojciec będziemy ze sobą 8 lat- dodam że nie mamy ślubu- nie chcemy... ale kiedyś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzili ją! Skrzywdzili ją. skrzywdzili ją Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją. Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×