Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DekomorenoD

Meblowanie pokoju dziennego

Polecane posty

Gość DekomorenoD

Czy ktoś kupował meble firmy Otto lub firmy Promark? Sa to sklepy internetowe z dość tanimi meblami i zastanawiam się jakiej jakości meble sprzedają:) Polecacie jakieś sklepy meblowe w miare rozsądnych cenach? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DekomorenoD
W sumie meble bleka mi nie odpowiadają Zestawy nie sa zbyt ciekawe (potrzebuję konkretny wymiar i wysokość), a kompletowanie w bleku wychodzi znacznie drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalareffka
Hm, drożej? No nie wiem. A byłaś w nowym, wielkim salonie na Popularnej? Baaardzo duży wybór i promocyjne ceny. Moim zdaniem warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja do salonu kupowałam meble na multizakupy.pl mają po prostu gigantyczny wybór, a meble są boskie, także z internetowych sklepów meblowych mogę polecić właśnie ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sklepu z meblami nie polecę, ale skoro już mowa o upiększaniu naszych wnętrz to warto zajrzeć na stronę decoartions.pl. Bardzo wygodnie można wybrać u nich jakiś dekoracyjny dodatek, np. szablon na ścianę czy naklejki na kafelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio na myin kupuję różne bzdurki do mieszkania :) co prawda nie meble, ale akcesoria do kuchni, czy ozdóbki do salonu. najbardziej cieszą mnie gadżety z drewna, wszelkie moździerze, deski itd. swoją drogą, jakich desek używacie? drewniane, plastik czy może szklane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×