Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zasmucony bardzo

Cena pogrzebu... ile????

Polecane posty

Gość gość
Zasiłek pogrzebowy to 4 tysiące. to naprawdę kropla w morzu potrzeb W zakładzie pogrzebowym zostawia się różnie ale 3 tyś to spokojnie W kościele i i grabarzy Ok 2,5 tyś Do tego dochodzi ubranie, wieńce, stypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogrzeb nie jest tanią sprawą, ale najważniejsze to przecież pochować godnie bliską osobę. Ja korzystałam z usług zakładu http://www.pogrzebywgorzowie.pl/.Zajeli się organizacją wszystkiego od A do Z, bardzo cenna jest taka pomoc, bo w tamtejszym okresie nie ma się do niczego głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Lublina sprawdzony zakład to Hades przy Drodze Męczenników Majdanka, https://www.hadeslublin.pl/ Dobrze się u nas sprawdzili. Wszystko załatwiali tak jak trzeba- zajęli się m.in. kremacją, organizacją kwiatów i wieńców, umieszczeniem nekrologów w prasie i formalnościami urzędowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hieny jesteście ogłaszając się tutaj, nie poleciłbym żadnego z tu reklamujacego sie zaklady! HIENY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam ostatnio z usług zakładu pogrzebowego http://jakubisiak.pl/ i ceny tam zaczynają się od nieco ponad tysiąca złotych. Oczywiście wszystko zależy od tego, jaka trumnę się wybierze, kwiaty itd. Osobiście jak na Warszawę usługi tej firmy nie wydają mi się zbyt kosztowne, tym bardziej że np. w moim przypadku załatwiono za mnie praktycznie wszystkie formalności, łącznie z transportem zwłok z drugiego końca kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem zadowolona z usług www.charonelblag.pl. Ten kto choć raz stracił w życiu bliska osobe wie doskonale, jak ciężko o zakłąd, który służył by kompleksowymi usługami pogrzebowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogrzeb w tych czasach to nie taki mały koszt.... ale kiedy wybierze się dobry zakład pogrzebowy taki jak : http://www.pogrzeboweuslugi.pl/kontakt/ można liczyć na poradę jeżeli chodzi fundusze jaki dysponujemy. My tak zrobiliśmy kiedy chowaliśmy mamę a nie mieliśmy odłożonych pieniędzy... Pani z zakładu nam wszystko powiedziała i przedstawiła jakie są ceny za poszczególne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny mogą się od siebie sporo różnić. Dobrze jest znaleźć dobry i niedrogi zakład pogrzebowy dzięki któremu można sporo zaoszczędzić. Ja korzystałam z usług www.pogrzeby-vektor.pl we Wrocławiu i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zależy co chcemy zrobić i ile mamy na t...bo można kupić trumnę za 2 tysiące a można i za 8 . Ważne jest tez podejście zakładów pogrzebowego. W większości zakładów pogrzebowych narzucane są niektóre usługi. Dla tego warto rozeznać się i wziąć ze sobą osobę, która stanie trochę z boku i będzie patrzeć trzeźwym okiem i nam doradzi . My korzystaliśmy kilka razy z zakładu pogrzebowego w Olsztynie www.sacrum.olsztyn.pl i tu było okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakład z którego korzystaliśmy kredytował zasiłek pogrzebowy, pomogło nam to. Jednak zwykle koszt pogrzebu będzie większy niż zasiłek, bo ten zasiłek nie jest zbyt duży. Korzystaliśmy z zakładu pogrzebowego Hades z Lublina https://www.hadeslublin.pl/uslugi ceny ma bardzo przeciętne, ale zalezało nam na jakości usług a z tego wywiązali się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Lublinie Hades? może jest ok ale chyba nie mają kaplicy w mieście tylko po za nim. Dobre firmy w Lublinie to na pewno Styk, Kalla, Animus lub Puk reszta to średnie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o nagrobek chodzi to dobrze spisze się zakład kamieniarski z okolicy Krakowa http://kamieniarzguzik.pl/ My u nich zamawialiśmy nagrobek i ładnie wyszedł, elegancko. Jest wykonany, w terminie no i cenowo było zupełnie przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wydaje mi się, że ok 4 tysięcy. Choć wiadomo, że na cenę wpływa wiele czynników takich jak rodzaj nagrobka i trumny. Jeśli jesteś ze Szczecina, możesz sprawdzić ofertę zakładu www.orkus.com.pl. Posiadają przystępne ceny i szeroki zakres usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie?kto składa pomnik po pogrzebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata

moja mama wydala o wiele wiecej niz byl zasilek z zusu, ale to dlatego, ze byla spora stypa, orkiestra itp ale nawet przy najtanszym pogrzebie na pomnik raczej nie zostaje. np przykladowo w moim miescie wykupuje sie plac i od razu placi sie chyba 2tys na 20 lat wiec to juz spora suma. Teraz można też skorzystać z platformy ratalnej iRaty.pl, dzięki której dostaniemy wygodny kredyt na zakup nagrobka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dast

Spory wpływ na cenę pogrzebu ma zakład pogrzebowy, do którego się zgłosimy. Dobrym zakładem na pewno jest http://pogrzebyzorza.pl/ z Katowic. Mają niewysokie ceny za profesjonalne usługi, które świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzatakret
Dnia 5.12.2018 o 22:28, Gość honorata napisał:

moja mama wydala o wiele wiecej niz byl zasilek z zusu, ale to dlatego, ze byla spora stypa, orkiestra itp ale nawet przy najtanszym pogrzebie na pomnik raczej nie zostaje. np przykladowo w moim miescie wykupuje sie plac i od razu placi sie chyba 2tys na 20 lat wiec to juz spora suma. Teraz można też skorzystać z platformy ratalnej iRaty.pl, dzięki której dostaniemy wygodny kredyt na zakup nagrobka 

Ja korzystałem z iraty.pl i było to dla mnie ogromne odciążenie. Koszta pogrzebu bywają na prawdę wysokie, a zasiłek nie zawsze wystarczy. Takie raty to na prawde dobre rozwiązanie. Warunki mają jasne i uczciwe. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

kup sobie najtanszy albo sie spal bo i tak cialo sie rozklada i zostaje pył a potem nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

ale jak sie spalisz to przynajmniej nie jestes jedzony przez robaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

bo potem w ciele jak cialo sie rozklada i gnije powstaja robaki potem w ciele kote zywia sie twoim organizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanya22

To wszystko zależy. Jaki zakład pogrzebowy itd. Są tacy, którzy zerują na ludzkiej tragedii, ale są też tacy którzy wspierają ludzi w tych trudnych chwilach i pomagają rodzinom przetrwac ten czas przed pogrzebem. Jednak często jest tak, że sam pomnik kosztuje bardzo dużo pieniędzy. Są też oczywiście sytaucje, że np można odzyskac odszkododowanie za śmierć bliskiej osoby w wypadku i takie coś oferuje Voxveritas. Moja przyjaciółka sie zastanawia, ponieważ straciła ojca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja polecam firmę Epitafium .epitafium.net.pl/ . Działają w Radomiu przy ulicy Mieszka. Firma jest rodzinna, ale nowoczesna i dostosowana do wymagań współczesnych klientów. Do tej pory organizowaliśmy tam pogrzeb teściowej i teścia, i wszyscy byli zadowoleni. Oczywiście, jeśli można to tak ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji gdzie należy wykonać międzynarodowy transport zmarłych polecam firmę www.anielski-orszak.pl która pomogła mi ściągnąć ciało stryja z Niemiec żeby pochować go w Polsce. Profesjonaliści!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji gdzie należy wykonać międzynarodowy transport zmarłych polecam firmę www.anielski-orszak.pl która pomogła mi ściągnąć ciało stryja z Niemiec żeby pochować go w Polsce. Profesjonaliści!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×