Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta S.

Co myslicie o tych ubraniach?

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie:) Za kilka miesiecy otwieram sklep z odzieza, mam na nk galerie. Wpisujcie prosze komentarze pod zdjeciami ubran:) Bardzo zalezy mi na opinii szerszej grupy osob, gdyz wkrotce musze zdecydowac, ktore modele trafia do sklepu. Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie opinie i sugestie:) http://nasza-klasa.pl/profile/19345249/gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina dziewczyna
musze przyznac, ze ubrania sa bardzo ciekawe. zycze powodzenia w zakladaniu sklepu (szczegolnie internetowego, bo napewno bede klientem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle sa kilka bym kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplina234
Ile mniej wiecej beda kosztowaly te sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zaleznosci od rodzaju materialu i wykonanych aplikacji mysle, ze w granicach 80-200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagination1984
bluzka 236 bardzo mi sie podoba, ile za nia bys chciala? moze bedziesz na allegro sprzedawala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagination1984
i 51 tez swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko mi jeszcze dokladnie powiedziec ile kosztuje kazdy model, gdyz produkcje rozpoczynam dopiero w przyszlym miesiacu. Jesli chodzi o allegro, to rozwazalam te opcje, ale mysle, ze po pierwsze ciezko tam sie przebic, a po drugie to jednak oplaty...wole sklep internetowy, bo to jednorazowa inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze, ze podobaja ci sie bluzki. A co myslisz o sukienkach, bo to ich jednak bedzie w sklepie najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiasty
a ja gratuluje podejścia do biznesu! Super pomysł z tym pytaniem na forum i zdjęciami na NK! Aż miło patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imagination1984
generalnie w sukienkach nie chodze wiec nie zwracalam szczegolnej uwagi ale ogolnie ubranka wszystkie bardzo ciekawe naprawde ciezko takie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka skrojona na miarę
Uwielbiam sukienki i na pewno kilka egzemplarzy z twojej kolekcji bym zakupiła. Spodenki i bluzki też świetne :) A gdzie ten sklep będzie? I mam nadzieję, że internetowy dostęp również będzie, bo chętnie się sama skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tomiasty:) Po prostu staram sie byc ostrozna i nie wpakowac w cos, co nie bedzie sie sprzedawac. Mysle, ze strony jak kafe i nk to dobre miejsce do badania rynku. Imagination1984- jestesmy ten sam rocznik, ja kilka lat temu tez nie nosilam sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep chce zalozyc w Kozienicach (woj mazowieckie), jest to nieduze miasto, wiec nie wiem czy o nim slyszeliscie. Sklep internetowy tez mam nadzieje, ze uda mi sie w niedlugim czasie rozkrecic. Jak ubrania beda dostepne w sprzedazy wysylkowej, to z pewnoscia dam znac na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima dobra rada
rozumiem, ze to sa autorskie projekty i sami je też szyjecie, tak? na pierwszy rzut oka wzornictwo ciekawe, nie jakos specjalnie oryginalne, ale na czasie. dochodzi jeszcze tylko kwestia jakosci materialow i starannosci wykonania;) jesli bedzie sklep internetowy, to pewnie chetnie coś zakupie i wyrobię sobie zdanie:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka skrojona na miarę
A daleko od Warszawy są Kozienice? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
a nie masz czegoś poza naszą klasą? nie mam tam konta i nie zamierzam mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka skrojona na miarę
W takim razie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla woda
Piekne ubrania, po prostu cudne:) Wybiore sie chyba do Kozienic kiedy juz otworzysz sklep:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla woda
Tak Martusiu, pomysl tez o jakims holetu, zwlaszcza, ze jestem z Dolnego Slaska:P;) Jak mozna sie bedzie dowiedziec ze Twoj sklep juz dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaj sobie ten topik do ulubionych, napewno tutaj napisze. Albo zagladaj na moj profil na nk do rubryki "czym aktualnie sie zajmuje". Jesli dodasz mnie do swoich znajomych na nk, to postaram sie wyslac ci zaproszenie na otwarcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
o dzięki :) sukienki będą miały branie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej podobaja mi się
sukienki, sprowadzasz je skądś? czy sama produkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×