Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość lolcia52
witam mam pytanko troszke nie na temat za co przepraszam... wiem kochane kobietki ze ten temat juz powtarzal sie wiele razy ale na zadnym topiku nie uzyskalam odpowiedzi a bardzo mi zalezy......moje cylke sa nieregularne miedzy 28 a 32 dni....kochalam sie z nazeczonym od ok 11 dnia cylku do wczoraj ... kiedy jeszcze powinnam sie kochac by zajśc w ciaze... bardzo mi zalezy.... prosze od odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniotko---> ja jestem niskociśnieniowcem. Normalnie mam cisnienie od 90/50 (najczęściej) w porywach do 115/75 po dwóch mega kawach. Zdarzały mi się już spadki ciśnienia tak, że mnie prawie zwalało z nóg ale zawsze sama sobie dałam z tym radę i nawet nie wiem do ilu mi wtedy spadało. Natomiast nigdy nie miałam akcji z takimi dusznościami i to przez kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Dam znac jak sie dowiem, moze to sie komus przyda (oby nie). Modar uwazaj na siebie dziewczyno. Ja mam jeszcze jedna zagwostke. Wlasnie miedzy 11 a 13 tygodniem, bede w USA (a w ogole mieszkam w PL) i mam klops, bo bardzo zalezy mi na tym waznym usg wtedy i niestety bede musiala zrobic je tam. Podejrzewam ze slono za to zaplace :( O ile moj wiek ciazy sie zgadza, wg ostatniego USG jestem teraz w 8mym tygodniu. m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modar - to musialo byc okropne! Ja rowniez trzymam kciuki zeby sie nie powtórzyło i OSZCZĘDZAJ sie kochana!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde modar :( no nie zaciekawie! skad sie to wzielo cholerstwo ?? buuuu ja mam czesto 90/60 ... i czuje sie znuzona caly czas :( wiesz, potrafie pisac o swoim problemie bo chce pomoc innym dziewczynom :) tzn chce zeby wiedzialy co musza zrobic miedzy 11 a 14 tyg ciazy :) ja tez mam glowe bardziej do przedmiotow scislych :) wiec rowniez wielki podziw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia---> największe szanse masz ok. 14 - 16 dnia cyklu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
dziekuje vardzo za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modar uwazaj na siebie, zycze ci duzo zdrowka!!!!!!!!! odpoczywac odpoczywac odpoczywac a jak nie to my sie za Ciebie wezmiemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia---> dla mnie jesteś WIELKA! A jeśli mogę spytać to ile czasu minęło od tamtej tragedii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modar - 9 stycznia tego roku o 2:15 przyszla na swiat emilka :( 28 kwietnia wyszla mi beta 53 jednostki :) termin porodu - 9 stycznia rok po Emilce!!!!! ja wierze ze ona za tym stoi!! moj skarbek nie hciala zebym plakaka w dniu matki w dniu jej urodzin :) i zalatwila mi tam w gorze kolejna ciaze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modar nakupuj gazetek i w lozeczku lezec niech Twoj kochany cie do lozka przywiaze jk ulezec nie mozesz;p hehe zartuje, ale dbaj o sibie etraz musisz podwojnie zeby dzidzia zdrowa byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia ktos tam na gorze postanowil naprawic swoj blad i wynagrodzic cierpienia teraz wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula---> co ja bym dała żeby mąż był teraz obok mnie! Jeszcze przez 3 tyg i 2 dni dzielic nas będzie kilka tysięcy km. A potem jak się przykleję to... a nie powiem co będzie dalej :P Izia---> no zatkało mnie! Szczerze mówiąc ja nie wierzę tutaj w zbieg okoliczności. To niesamowite! Tez myślę, że o Ciebie Emilka dba. Uśmiechaj się i ciesz z tego, że w przyszłym roku znów zostaniesz mamą. Ja mam znajomych, którym 15-letni syn zginał w wypadku (wypadł przez okno w szkole (???)). Był wtedy jedynakiem. Rodzice się załamali. Wkrótce po jego śmierci kobieta zapytałą męża czy sądzi, że mogliby zdecydowac się na drugie dziecko. Dokładnie rok po śmierci ich syna urodziła im sie Ola. Też sądzą, że syn nad nimi czuwa. Dziś Ola ma 14 lat i jest naprawdę śliczną i mądrą dziewczyną. Będzie dobrze Izia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka 22
Dzisiaj o 19 ide na USG, bardzo się boje. dziewczyki jakie to bedzie USG? przez powłoki brzuszne już czy jeszcze nie? niewiem dokładnie w którym jestem tyg ale od ostatniej @ mineło około 11 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka---> wg mnie dziś kończy Ci się 11 tygodni, a jutro zaczynasz 12 tydz. Nie masz się czego bać. Czekamy na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modar te wystzskie historie o stratach dzieci sa przykre :( wiem ze czuwa moj aniolek nad nami :) bylam dzis u niej :) kupilam piekne biale sztuczne kiwaty do wazonu :) narazie pomniczek nie ma plyty z napisami bo ... durnie zamiast napisac date 9 stycznia 2009 napisali 9 grudnia 2009 ! a grudnia nawet nie ma !!! Modar - a jak sie juz spotkasz z 2 polowka to juz go nie puszczaj :D to smutne ze on tak daleko :( Gosienko ja w 10 tyg mialam przez brzuch oraz dowcipnie :) z Emilka w 13 tyg mialam tylko dowcipnie :) no to bedziesz pierwsza ktora pozna nt i inne parametry swojej dzidzi :) powodzenia kochana! :) musi byc dobrze!!! musi !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowa_trufla
Witam Was kobietki. Izunia ja też sądzę ,że jesteś bardzo dzielną i odważną kobietą !!! Że za sprawą tego co Ci się przydarzyło, chcesz pomagać innym dziewczynom. Że potrafisz o tym otwarcie mówić, mimo tego, że tak niewiele czasu jeszcze upłynęło. I ja też uważam,że to Emilcia czuwa nad Tobą i nad Twoją rodzinką !!! Nie pamiętam już która z Was ma egzaminy, bo chyba nie tylko jedna, ale życzę szczęśliwej sesji bez poprawek. Dla mnie na studiach najgorsze były egzaminy ustne. bleee A ja mam dzisiaj wolne, ale pół dnia przespałam, jakoś nie za halo się czuję. Pocieszam się ,że jeszcze ze 3 tyg i może się trochę unormuje to wszystko. Bo czasami już nie mam sił na nic :( Ja zaczęłam ciąże z wagą 62, a teraz jest coś koło 57, ale też myślę, że jeszcze zdążę nadrobić :) Modar dobrze ,że wszystko dobrze się skończyło !!! Uważaj na siebie !!!! Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzowa trufelko - zaczernij sie koniecznie bo czasem pojawiaja sie zlosliwe pomaranczki i sie podszywaja pod czerwone nicki :( pewnie ze mina dolegliwosci :) juz nie dlugo jeszcze chwilke :) dziekuje Wam za dobre slowa moje kochane kobietki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia!Podziwiam Cie.Twraz to juz nie moze byc inaczej niz dzobrze! Czlowiek wraca z pracy,zaglada na kafeterie,a u styczniowek 2 cale strony:)...oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modar- dbaj o siebie koniecznie, rozumiem twój ból z rozłąką ja mam swojego M tylko na 1 dzień w tyg więc trochę lepiej, ale jak już tak się ma prawie 5 lat to się by chciało na stałe mieć go przy sobie :) izia- podziwiam Cię za to że potrafisz rozmawiać z innymi o tym, zobaczysz będzie dobrze,ja tez nie wierzę w zbieg okoliczności i na pewno tam wysoko ktoś nad twoją rodziną czuwa:) co do egz. to ja tez nie lubię ustnych, tak jak nauk humanistycznych a jestem na mniej więcej takim bo to nauka społeczna - tzn. prawo. mój wynik egz niestety dopiero we wtorek i właśnie dziś się dowiedziałam że mi znów sesje przedłużyli i przenieśli egz z wtorku na piątek:) i znów czekanie z tydzień na wyniki. mi wyliczono że wiek ciąży to 8t4d,ale jak biorąc pod uwagę wiek płodu czyli 2 tyg wcześniej to by się zgadzał z dniem zapłodnienia ( jak się ma 1 na 2 tyg to z tym ciężko a jednak się z przypadku udało) ja też nie rozmawiałam z moim lekarzem na temat tego genetycznego usg ale jak pójdę za ok 3 tyg to zapytam może mi też już od razu zrobi jak na razie to byłam tylko dziś zrobić te podstawowe badania krew, mocz itp. tak się złożyło że gruntownie się przebadałam przed ciążą ze 2-3 miesiące więc mam nadzieję że i tym razem wszystkie wyniki będą ok. moja waga też się niebyt ruszyła może z1 kg ale wiem że mój lekarz jak nie ruszy waga to od razu wysyła do szpitala na kroplówkę a tam to chyba bym umarła - tak mało jeść dają! non stop jadłabym sałatki, surówki itp. i kebaby,ryby a odrzuca mnie już od innych fast foodów,słodycze ograniczam do min. pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki - przewidywany termin porodu 27 marzec - 1 stycznia 28 marzec - 2 stycznia 29 marzec - 3 stycznia 30 marzec - 4 stycznia 31 marzec - 5 stycznia 1 kwietnia - 6 stycznia 2 kwietnia - 7 stycznia 3 kwietnia - 8 stycznia 4 kwietnia - 9 stycznia 5 kwietnia - 10 stycznia ......26 kwietnia- 31 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli. — Paulo Coelho (ur. 1947)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×