Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Dziewczyny, Wysylam na maila zdjecie brzucha zrobione pare minut temu :) 15 tydzien :) ...komentujcie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w domu Modar! a gdzie Ty wlasciwie bylas? izia spoko masz ten brzuszek. nmie wiem o co Ci chodzi z Tymi bokami? dziewczyny, doszlo do mnie,ze to ostatnie chwile, ze malo widac. za pare tygodni bedziemy wszystkie brzuchatki. o matko. mnie tak potwornie boli kregoslup, boje sie co bedzie jak zmieni mi sie srodek ciezkosci i przytyje.. nie mam pojecia od czego te bole. buziaki m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia masz pzepiękny brzuszek. Anhbar Ty też już spory. A ja nadal chodzę we wszystkich dzinsach starych i wygladam tylko jakbym troche ptzytyła:( Może coś jest nie tak :o Jutro USG,sie okaże:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Ja też poki co nie zauwazyłam, żeby mi brzuch jakiś wyskoczył, ale w sumie to jakoś nie zależy mi na tym za bardzo :P Wystarczy ze ja wiem co tam sie w nim dzieje :) Wolałabym taki mniejszy utrzymac do konca, zobaczymy czy sie uda ;) Pojutrze zaczynam 16 tydzien :) :D A nastepne usg dopiero 21 sierpnia.. oby szybko zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anbar jaki sliczny brzusio :) no nie da sie go ukryc :) brawo! kokoszko mysle ze to syn :) z usg na 90% chlopak :) wiesz tez mi jakies syfki nonstop wychodza! wrrr :( marta powodzenia na usg! mistralko co robisz z bolem kregoslupa ??? jak mnie boli po nocy! chyba zle spie! lamie mnie na pol :( nie mowie ze jak stoje w kolejce do kasy jakies glupie 10 minut to umieram na bol krzyza! :( domi ja z moja zuzia nie mialam brzuszka do 6 miesiaca :P i wiesz 0 roztepa! a teraz juz widac brzuszek !!!!! i sie boje roztepow!!!! my chcemy sie chwalic ! chcemy zeby caly swiat widzial jakie jestesmy szczesliwe ... :) a potem bedziemy narzekac na roztepy !!!!! :O mnie w sumie zaczyna przerazac fakt ze tak szybko mi rosnie!!!! :P wiec moze jednak sie ciesz! bo w 6 meisiacu to i tak dowie sie caly swiat !!! :) milego dnia!!! dzis moja mama do mnie przyjezdza i robi mi pierogi z miesem :) az z 2 kg maki zebym mogla sbie zamrozic :) maz poszedl zrywac wisnie wiec ja tez mam robote - soki domowe :) no to papatki moje stycznioweczki ! :) ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz tesknie za synusiem!!!! dzis 3 dzien snil mi sie jak go karmie przy cycku :) ze byl kochanym dzieckiem tytlko je i spi :) oby sie sprawdzilo w rzeczywistosci :P heheheheeee widzialam go 14 dni temu !!! a zobacze za ... 14 dni ... :O ehhhhhh ... moj kochany synus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a kupilam mu dwupaka body i myslalam ze to takie malenkie ubranka a kiedy przylozylam do pierwszego kaftanika po zuzi (z sentymentu zostawilam :) ) to kurde chyba jak maly bedzoe mial pol roczku to mu zaloze :) po polowkowych zamierzam robic 1 zakupki :) i juz rozgladam sie za wozeczkiem :) :) :) taki jeden mi sie podoba na necie !!!! za 900 zl wiec nie tragicznie!!!! a Wy ???? tez juz swirujecie ??? a moja zuzia na malego mowi "kacperek" a ja "kamilek" a ostatnio mi sie spodobal "antos" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wózek mam bo dostałam okazyjnie a ciuszki kupiłam od znajomej za pake pampów.ale ale... sa to same śpioszki ,kaftaniki uniwersalne.jak sie dowiem co bedzie to kupie napewno coś docelowego dla kobitki albo menszczyzny:) czuje sie świetnie ale stac długo tez nie moge..zaraz odbiera mi siły.fajne te brzuszki:)teraz bedziemy odliczac do konkretnych ruchów dzidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia,no widzisz,ja też z Jagódka jak chodziłam to do 6 miesiaca nie miałam bzucha,a jak nagle wyskoczył,to zobiło mi sie stasznie dużo rozstępów,cały bzuch mam popzecinany:( Ja myślę,że jak któś ma skłonności rodzinne to bedzie miał i już. Ja za wózeczkiem toche patze,ten Twój ładny,ale ja stawiam na sama gondole a spacerówke potem dokupić,wiesz,ja mieszkam na 2 piętze bez windy i muszę mieć lekki wózeczek:o CAłą noc dzis płakałam,obudziłam sie i miałam mokrą poduszkę,śniło mi sie że urodziłam synka i umarł po porodzie,a mój M mnie rzucił. Tylko ja mam takie głupie sny,tragedia,bu!! No nic tzymajcie się dam znać wieczoem po USG! Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. troche mnie nie było bo się urlopowałam :-) Czujecie już jakieś ruchy dzidziusia? Ja nie wiem jak to interpretować ale czuje jakieś pękające bąbelki czasem w brzuszku. Zastanawiam się cóż to jest :-) Może to już to ...Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne te wasze brzuszki kobitki... u mnie tez troszke widac z tym ze ja zawsze brzusio mialam wiec na typowo ciazowy to nie wyglada, ale to dopiero 14tc wiec pewnie ejszcze zdaze sie nacieszyc brzucholem, na weekend wybieram sie nad morze ale znowu ma byc brzydka pogoda, juz teraz mialam pojechac, mogloby zrobic sie ciepllo i ladnie bo zwariowac idzie Migotka ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok kamien z serca izia slodko wygladasz:) wogule ssie ciesze ze powoli z tego naszego topiku nzikaja zmartwienia i obawy a zcazyna byc widac typowa radosc:) i tak ma byc najgorsze juz za nami teraz juz do przodu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od lekarza niestety nie wiem czy to synuś czy córunia a miałam nadzieje ze już sie pokarze dzidzi mierzy 57mm i dobrze się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotka23 to najwazniejsze:) ciesze sie bardzo u mnie tez plci nie byl pewien mowil prawdopodobnie ale ja czuje ze to chlopak on mnie w tym utwierdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak czuje ze chłopak fajnie wyglądał na usg już widoczne nóżki i głowa zaczyna wyglądać jak człowieczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, a ja wróciłam właśnie od dentysty, miałam wyrywanego zęba, mnóstwo znieczulenia, ból okropny - martwię się o maleństwo, teraz też mnie boli ale jakoś muszę znieść. Odezwę się później, jak dojde troszkę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! izia co do bolu kregoslupa to nic nie robie. licze, ze np. jutro bedzie mnie bolal mniej. podobno najlepsze sa cwiczenia, a ja jestem taka leniwa. ale widze siebie jak zapisuje sie najoge dla ciezarnych. tylko czy ta wizja sie spelni? dotka, ja jezdze na rowerze jak mam ochote. wiecie dlaczego zakazuje sie jezdzic ciezarnym na rowerze? bo moga upasc i przewrocic sie na brzuch. wobec czego jezdze i nie szarzuje :) dzis jak wspomnienie zapomnianej juz niedawnej przeszlosc zlapala mnie zgaga i sennosc. a juz myslalam ze przeszlo. dziewczyny, a po tym genetycznym usg kiedy robi sie nastepne? lekarz powiedzial mi ze za 10 tyg. czyli ok22 tyg ciazy? dopiero??? bede teksnic za podgladaniem dziducha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka dziewczyny pisąły parę stron wcześniej ,że też odczuwają takie właśnie bąbelkowanie :) Ja tam jeszcze nic nie czuję. Natulek ja Ci szczerze współczuję tego wyrywania zęba :( trzymaj się jakoś !!! dotka gratulacje pozytywnego usg :) ja też niestety nie wiem jaka płeć . Domi matko co Ty za sny masz !!! ??? współczuję. Ja zanim zaszłam w ciążę bardzo często śniłam o moim dziecku. Że rodziłam, że karmiłam piersią itp. A teraz jak już jestemw ciąży to to jakoś ustało. już nie pamiętam kiedy o tym śniłam. Natulek Ty już 16 tydzień ??? Ależ ten czas szybko leci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam!!! ale fajnie pojezdzic na rowerku starałam sie po prostej drodze jeżdzić. dziś widziaałam na usg jak mój maluszek podskakiwał ale 57mm to chyba malutko wszedzie piszą ze jak na 14 tydz to powinno być więcej a i przytyłam w 2 tyg 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotka nic się nie martw, jeszcze urośnie !!! najważniejsze że lekarz stwierdził ,ze wszystko jest ok !!! idę się zdrzemnąć bo coś mi się ślepia kleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę babcią
witajcie dziś widziałam naszego dzidziusia ale się wierciło maleństwo ma już 55mm a w środę jedziemy do olsztyna na te usg 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę babcią
oj szkoda że 24 lata temu nie było takiego sprzętu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzeiwczyny, Ja już po USG. iestety fałd kakowy zaniknął już i nie dało sie go zmiezyć,a poza tym wszystko oki,dzidzia 67 mm,wszystko ładnie było widać,(czaszka,mózg,kręgosłup,rączki,nóżki) Już mi troche ulżyło,tylko mam troche mizene zdjęcie,bo mały upaciuch nie chciała sie pokazać z profila:). J a w trzy tygodnie minus 1 kg,na szczęście:o Buziaki dla Was. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę babcią
gratulacje domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×