Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Annabar witam po wypoczynku:) strasznie Ci zazdroszczę, z chęcią sama bym się gdzieś wybrała, ale jeszcze muszę poczekać:) Gratuluję wszystkim Dziewuszką których badania wyszły pomyślnie...Anula szczególnie Tobie i zazdroszczę Ci,że znasz już płeć:) Arbuzowa Trufelko czy dziś masz badania? Bo ja właśnie tak- w końcu nadszedł ten sądny dzień...szczerze to brzuch z nerwów boli mnie od wczoraj, zdaję sobie również sprawę z tego, że już za późno na genetyczne, ale mój gin chce je zrobić(nie wiem po co) ale racze nie zaszkodzi, trzymacie kciuki, bo to już za godzinę...tydzień nerwówki dobiega końca i mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni! całuję Was i dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruchów dzidzi to czasem czuję i to bardzo wyraźnie jak mi coś się wierci w brzuchu, ale nie wiem czy to już dzieciątko czy może jakieś sensacje żołądkowe, naprawdę ciężko mi to stwierdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tafta :) no postaralas sie :D annbar wypoczeta :) ale ci fajnie!!!!! Anula mnie widac juz wlasnie taki ciazowy :) moze znow wyslemy sobie swieze foteczki brzuszkow ale takich calej sylwetki ???? :) Migotka!!! musi byc dobrze!!!! musi i bedzie!!!! trzymay kciuki za Ciebie!!! co do ruchow to moja 3 ciaza tak wysoko i powiem tak to jest cos czego nie ma jak nie ma ciazy :D ale zem wyjasnila!!! :) mnie normalnie jakby motylek laskotal :) to musi byc to!!!!!!! :P Natulek a bierzesz jakas nospe ???? mnie jak boli (ale do tej pory 2 razy) to sie nie czaje i biore, przynajmniej mam pewnosc ze uspoki sie macica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia mnie najczęściej boli wieczorem albo w nocy też niestety, ostatnio w ogóle o nospie zapomniałam, gin mi przypomniała, ale tak na codzień to dziwnie się czuję, nie wiem czy mnie boli czy nie, ehhh... krzyż mnie ciągle boli i wiecie, czasami mam wrażenie że mnie szyjka szczypie czy jakoś takoś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Migotka wlasnie dzisiaj o Tobie myslalam co tam u Ciebie sie okazalo!! 3mam kciuki i czekamy na wiesci izia pokaz pokaz ten brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tez sie lekarz spytał czy czuje juz ruchy-myslałam ze mnie pod włos bierze,bo podobno bardzo nie lubi jak kobiety naczytają sie rzeczy w necie a potem chcą być mądrzejsze od niego..w kazdym bądź razie myśle ze czułam w nocy ale wybiłam se to z głowy bo myslałam ze jest za wczesnie...a jednak:D mój bęben stanął chyba w miejscu jak narazie(aczkolwiek widze ze ludzie jak przechodza to patrza na brzuch wiec cos musi byc widac;)..zresztą dodaje fotki na stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wydaje mi sie mały ,ale pamietam ze kiedys tez myslałam ze nie widac dopóki nie poszłam do toalety.chciałam zapłacic a baba na to :cięzarne nie płacą...wtedy do mnie dotarło ze jednak widac..:)teraz pewnie jest to samo:) wyskakuj izia ze swojego:) chwalimy sie dziewczynki,chwalimy:D sikanie tez was gania tak jak mnie ???i po pare kropelek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo to sikanie jest meczace, ja wstaje w nocy chyba z 4 razy. Do tego wymioty, zaczęły się 2 tygodnie temu, o dziwo dopiero w 11-12 tygodniu i ciagle trwaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pochwale sie, mam nadzieje na wsparcie psychiczne z waszej strony :) W przyszlym tygodniu zdaje pierwszy egzamin na prawo jazdy i nie powiem, stres mnie zaczyna chwytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduchna wyskocze wyskocze do paru dni :) NNN nie stresuj sie nie ma czym i tak pewnie oblejesz :P zartuje !!! :D poporstu wiesz jak jest !!!! dupkli jedne wredne!!!! powodzenia moze uda Ci sie za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z sikaniem masakra!!!! napiera mnie do 2 godz ide sikam a tam raptem troszke :( oj dokucza to noca oj dokucza! choc staram sie isc przed spaniem to i tak ze 2 razy musze :( a u mnie mlodsci jedynue rano kiedy na czczo musze tabletke na tarczyce polknac wtedy jakos mnie zmula po wodzie :( ale na szczescie umieram do 10 minut i koniec :) za to padam na pyska juz o 17!!!! ledwo dozywam do 20.00 wtedy sie klade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wiecie,ja tez sikam dużo,ale jak siądę na kibelek to takie ogromne ilości,że szok,wodospad nomalnie:) Ja też zdaje w wakacje egzaimin na prwko ale już 5 raz i po 5 latach przerwy. Ja lubie jeździć ale jak sobie przypomne ostatni egzamin tego bezczelnego durnia,to mnie czepie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie się dziewczyny- na pewno zdacie ten egzamin na prawko;) ja też dopiero za 5 zdałam a już 4 lata ponad jeżdżę bez żadnego punkcika i stłuczki- odpukać w niemalowane na szczęście:) ja jeszcze nie czuję nic, dziś tylko poczułam nagle na chwilę jakbym miała serce w brzuchu i tak szybko biło, dziwne uczucie pierwszy raz w życiu coś takiego poczułam. ja też dużo sikam ale wcześniej też nie mało bo ciągle pęcherz chory miałam. a spać to śpię na plecach albo boku (mimo że wolę na brzuchu) bo boję się że dzidzi coś zrobię.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) a jak u Was jeżeli chodzi o śluz/upławy? Ja mam mnóstwo takiego wodnistego śluzu, czasami na bieliźnie to wygląda jakbym się posikała :o Gin za każdym razem mówi, ze to normalny objaw.. Ale żeby aż tak? No i jak długo to jeszcze potrwa?? Troche sie dzis przeraziłam, bo w szkole w której pracuje wykryto u dziecka tą świńską grypę.. Dostałam list z pracy, ze wszystko jest pod kontrolą, ale jakoś boję się bardzo.. Zostało mi w sumie tylko 5 dni pracy do wakacji, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :) Ja też sikam co chwile, musze wstawac co 1,5-2 godziny. Cały czas czuję jaknu mój pęcherz był pełny na maksa, a jak przyjdzie co do czego, to ledwo co poleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flałer u mnie dokladnie to samo z tym sluzem, czasem jest nawet taki o cechach plodnych. Badania robilam narazie raz, mam liczne bakterie w moczu i slad bialka. Za tydzien powtarzam badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja też miałam pod koniec maja i też miałam liczne bakterie w moczu!!! a z tym śluzem to ja też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam mnóstwo problemów w poprzedniej ciaży przez pecherz.podobno infekcje w ciąży sa bardzo czeste...mam nadzeje ze sie historia nie powtórzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaszłam w ciąże,to pierwsze co zrobiłam to zakupiłam ogromna ilość wkładek higienicznych,nie obejdzie się do końca ciąży,teaz to wiem,bo to moja druga. a w pierwszej chodziłam z na wpół mokrymi majtami i wmawiałam sobie,ze to tylko chwilowe. Odebrałam dziś wyniki,wszystko ok,tylko żelazo zanożone i muszę o to zadbać,bo w pierwszej ciąży miałam anemie ogomną...:o No i Toxo IgG wysokie,czyli potwiedziło sie,że już chorowałam:P Poszłąbym spać,ale wiem,ze jak sie położe,to obudze sie za 2 godziny wyspana i nie bede mogła zasnąć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. przepraszam,że tak późno ale dopiero po 20tej z pracy wrociłam. No wiec z moim dzieciem wszystko ok . Ma do pupki 62 mm, a przeziernosć karku 1,3 czyli super !!! Babka co robiła stwierdziła,że ma dłuugie nogi. Pewnie po mamie :) a jak się wierciło jak mu tam jeździła. kopało nóżkami jak piłkarz :) ech ... cudowne to było. Mogłabym patrzeć tak na monitor cąłymi godzinami. Wyznaczyła wizytę od razu na następne usg, na 3 września. To będzie usg na jakieś anomalie czy coś. Krwi ze mnie ściągneła 6 fiolek !!! termin porodu 19.01.2010 :) aaa i nosek też było elegancko widać :) I tym razem dostaliśmy foto naszego malucha. jak zrobię zdjęcie to wrzucę na maila, ale to już chyba jutro, bo dzisiaj padam na pysk. Liiduchna JA JESTEM W SZOKU jaki masz duuuży brzuch już !!!!!!!! :):) Ale super !!!! Migotka a jak Twoje usg ???? pisz szybko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie kuje w lewym boku tak pod żebrami troszke sie dziś zdenerwowałam może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wypatrzyła, nie obróciło się ani razu przodem do nas :) cały czas było albo tyłem ,albo bokiem. żeby pomierzyć musiała je powkurzać, żeby się obrócił trochę. A ono się tak fajnie złościło wtedy :) ach ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sypie się!! coś w krzyżach mnie boli w podbrzuszu czasem jajnik zaboli masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×