Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiolkaaa

jak pani siebie widzi za 5lat? jak odp na takie pytanie na rozm.kwalif

Polecane posty

Gość wiolkaaa

albo czy zamierza miec pani rodzine/ dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przesrane,bo jak powiesz,ze tak,to wiadomo,ze cie nie zatrudnia...a wiadomo,ze jak ktos konczy studia,to chce gora 1-2 lata popracowac i miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, to prezes powiedział, że szukają osób które wcisną dla klienta produkt a nie doradzą, a jak powiedziałam, że jestem osobą która może pomóc i spróbowac doradzić, to powiedział, że szukaja takich które wcisną produkt dla klienta. myslałam ze nie zadzwonią a zadzwonił i zaprosił na 4H dzisiaj do sklepu i powiedział takie zdanie " pokaże Pani co Pani potrafi" jak to rozumieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaaaaaaaaaaa
niestety ale w Pl pracodawcy sa tepi i nie rozumieja ze mozna miec jednczesnie rodzine i pracowac poziom jak w afryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kira130
Witam jeśli na rozmowie pytają jak Pani widzi siebie za pięć lat to chcą sprzwdzić twoją motywację do pracy, parcie na sukces i rozwój. Ja kiedys powiedziałam zaczynając pracę zawodową, że dyrektorem a potem prezesem... hm powiedział :-) Jak sie potem dowiedziałam na szkoleniach to standardowe pytania... teraz cenni sa pracownicy, którzy maja ogromną siłę przebicia, potrafia rozmawiać z klientem i wcisnąć mu każdy produkt... bo konkurencja duża w każdej branży... a jesteśmy my jako menedzerowie dobrzy wtedy, gdy mamy dobrych poracowników. dlatego na rozmowach padają bardzo rózne pytania z róznych tematów po to też aby ocenić czy kandydat szybko reaguje, potrafi odnaleźć sie w sytuacji, na ile sie stresuje itp. pozdrawiam wszystkich Pamietajmy najlepiej być sobą na rozmowie kwalifikacyjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionanna
to jak "właściwie" odpowiedzieć na to pytanie??? jeśli startuję jako konsultant lub przedstawiciel i jest to moja pierwsza praca, to trudno odpoiwedzieć że za 5 lat będę dyrektorem czy prezesem. ja odpowiedziałam, że z pewnościa będę specjalistą w mojej dziedzinie. hmmm reakcji nie było żadnej ze strony rekrutera, zresztą on w ogóle na żadne odpowiedzi nie reagował, po prostu "odpytywał" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azamoy
"Widzę siebie w tym samym miejscu, w którym obecnie jestem." i ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbjbjjbbbbbbbvh
widze siebie na twoim miejscu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyrosek
To zalezy kto zadaje ci takie pytanie. Jesli rozmawiasz z dyrektorem firmy nie odpowiesz,ze widzisz sie na stanowisku dyrektora. Mysle, ze bezpiecznie jest odpowiedziec "bede bogatsza/y o nowe doswiadczenia, z pewnoscia bede dazyc do tego aby byc jak najlepszym w tym co robie " Jesli startujesz na stanowisko nizszego lub sredniego szczebla mozna powiedziec, ze bede pracowac tak aby zasluzyc na awans. Sadze, ze takie odpowiedzi pozytywnie okresla twoja motywacje do pracy. Fakt ze ktos chce sie rozwijac jest mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatoeka od lat
ja odpowiedzilam WIDZE SIEIBIE NA PANA MIEJSCU!!!!!!!!!!!TYLKOW FOTELU WYDODNIEJSZYM, HAHAHAH PADAL ZE SMIECHU I DOSTALAM ROBOTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybyś była facetem, to...
To ten WYDODNIEJSZY fotel zadziałał! Na nim wyDodnie się siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. To zalezy. Jesli sa mozliwosci awansu, mowisz, ze widzisz sie na troche wyzszym stanowisku. Jesli nie ma, mowisz o umiejetnosciach, ktore nabedziesz 2. Nie ma prawa Cie o to pytac, ale mozesz odpowiedziec "nie, nie planuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×