Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy temat.........

Bardziej opłaca się kupić mieszkanie czy budowac dom?

Polecane posty

Gość gość
Fajny apartamentowiec budują, wart zainteresowania ze względu na lokalizacje i układ mieszkań, no i te duże balkony to tez ogromny atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinia89
ja wybrałam mieszkanie, znalazłam w Rzeszowie piękne nowe osiedle słoneczne na żmigrodzkiej, koleżanka mieszka niedaleko, bardzo piękna okolica, adma development buduje, kupiłam za bardzo dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma już działkę to pewnie dom, ale kto co woli. Ja wolę mieszkanie i takiego właśnie szukamy w stolicy , z dobrym dojazdem do centrum , w ładnej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za kupnem mieszkania. Szukamy z mężem najbardziej ciekawych i korzystnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mieszkanie. Ja polecam zobaczyć i poczytać o nowej inwestycji w łodzi Apartamenty Zdrowie. Mają duży wybór mieszkań w różnych metrażach które są w super lokalizacji. Blisko parku i dworca i niedaleko centrum miasta. Polecam zobaczyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężki temat, to jak zapytać czy zjeść dzisiaj zupę czy pizzę? Oba dania są dobre, ale jednemu pasuje zupa a innemu pizza. W W-wie chyba nie pozostaje nic innego jak kupno, ale w małym mieście z kapitałem ok. 300 tys to tylko budowa domu. Nie ma przecież nic lepszego jak własny ogródek czy mały taras. Generalnie pytanie z grupy egzystencjalnych, czyli jak żyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My znaleźliśmy na Grochowie, akurat powstaje tam apartamentowiec, z mieszkaniem o których marzyliśmy no i komórki lokatorskie to też ważna sprawa, a rzadko który deweloper buduje takie mieszkańcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz zalezy od Twoim potrzeb i tak dalej, na twoim miejscu po prostu bym się wybral do jakiegos biura nieruchomości i zapytal o możliwości Twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gikiel44
Wszystko zależy czego oczekujesz, czasami lepiej jest mieszkać w domu, a czasami w mieszkaniu. Jeżeli chcesz budować dom to polecam zajrzeć np. na tą stronę http://krakster.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w tym przypadku to wybór dobrego developera jest znaczący. Teraz się tyle slyszy o tych oszustach i innych złodziejach. My np kupiliśmy mieszanie od tego developera www.gryfdevelopment.plv i wszystko było jak obiecano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidKraków
ciężki temat... wiem bo sam mam dylemat czy mieszkanie czy dom, jestem z krakowa, działka budowlana w okolicach do 20 km 20 arów około 150tyś zł bliże nawet 200 tyś za 10 ar. Dylemat cięzki, z tym że a chce kupić mieszkanie/dom/ziemię z gotówkę czyli około 360 tyś zł. Wygodnie było by kupić mieszkanie ( pracuje za granicą żona sama z małym dzieckiem) mieszkanie w nowym bloku w dobre lokalizacji 60m2 330tyś zł + miejsce postojowe w garażu podziemnym 30tyś zł. Mamy po 30 lat więc myślę że kupno mieszkania za gotówkę jest dobrą opcją ( zawsze można sprzedać i kupić/budować dom) Co się bardziej opłaca wg mnie zależy od kupującego czego chce, teraz pęd życia jest szybki, ważne jest szybki dojazd, powrót, blisko szkoły, przedszkola, sklepy. Dla młodych z małymi dziećmi chyba lepsze mieszkanie w bloku (pomoc babci dziadków którzy dojadą tramwajem, przedszkola blisko, szkoły, place zabaw) marze o domku i za jakiś czas napewno spełnie marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzanna
Szukam mieszkania w Warszawie, nie musi być w centrum, dalsze osiedla biorę pod uwagę, na Włochach fajne oglądaliśmy, jeszcze na dwa następne jesteśmy umówieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkaaas
Ja zawsze marzyłam o mieszkaniu poza miastem, także dla mnie odpowiedź jest oczywista :) Kupiłabym działkę i zbudowała wszystko od podstaw. Patrzyłam już nawet wstępnie, że ładnie działki na sprzedaż w Opolu ma Technobud http://www.technobudopole.pl/dzialki-na-sprzedaz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryska
katarzanna na Włochach jest super, kamiennica godna uwagi, dobra lokalizacja mieszkania piękne, nic tylko kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na kupno mieszkania w Warszawie na Grójeckiej 216. Mam 2 dzieci więc dla mnie najważniejsza była lokalizacja żeby wszędzie było blisko: szkoła, przedszkole, parki i oczywiście metro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość graza
Widziałam ostatnio reklamę inwestycji Metropolitan w Markach, zastanawiam się zakupem mieszkania. Marki są w pierwszej strefie ZTM, czyli dojazd do Warszawy całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o Bielanach zastanawiam się nad zakupem mieszkania na Duracza 10? Moze ktoś tam już kupił mieszkanie, proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werxenna
My wybraliśmy na Czapelskiej 25, tam nam się spodobało najbardziej. Tereny zielone, piękne mieszkania z komórkami lokatorskimi i bliskość parku jordanowskiego, to wszystko zadecydowało o naszym wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiałam nad budową domu ale ostateczne postanowilismy kupic dom od developera. To zawsze mniej formalności i mniej nerwów. Mi sie bardzo podobają domy szeregowe. Znalazłam ciekawą ofertę od firmy http://www.koninko.com.pl/ . To domy w stylu holenderskim, piętrowe, z ogrodem, terenem zielonym i placem zabaw. Cos takiego będziemy chcieli kupić z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania to chyba bym nie chciała nawet za darmo - lepiej wybudować dom. A jeszcze lepiej skorzystać z ofert osiedlowych. Teraz budują tam naprawdę fajne domy za śmiesznie małe pieniądze, sami zobaczcie www.rajskaosada.pl super osiedle, w dobrej lokalizacji, my już zaklepaliśmy jeden domek, dla tych co nie zdecydowani niech się spieszą, domki naprawdę mają powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia9022
To wszystko zależy gdzie, w jakim miejscu, w jakim mieście. Warto sobie wszystko przeliczyć, ponieważ czasem okazuje się, że naprawdę korzystniej wychodzi się na budowie domu z biegiem lat. Moim marzeniem jest dom projektu http://ecoreadyhouse.com/pl/ ponieważ wszystkie są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zakupiłem działkę budowlaną niedaleko lasu. Znalazłem świetną ofertę na www.dzialki-szczecin.com Sprzedają działki budowlane w malowniczej okolicy pod Szczecinem. Działki są podłączone do mediów i gotowe do zabudowy. Zdecydowanie lepszym wyborem jest działka z własnym domem niż mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettdomnieruchomości
Wszystko ma swoje plusy minusy.Trzeba zwrócić uwagę na budżet jaki się posiada i realnie ocenić swoje możliwości zakupowe. Mówiąc o Mazowszu po wybudowaniu A2 są tam takie lokalizacje z których 15 do 20 min można dojechać do stolicy (to tyle co z dzielnicy na dzielnicę)a ceny domów porównywalne z mieszkaniami 55-60m2 .Fajnie jednak latem wyjść na taras,puścić dzieci w ogrodzie aby się bawiły a jak trzeba skorzystać z uciech miejskich to szybko się dojedzie.Więc wybieram dom.Dla zainteresowanych podsyłam link do strony internetowej biura Nettdom Nieruchomości gdzie obejrzycie oferty: www.nettdom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geg
W celu uniknięcia zbędnych problemów i prostej realizacji formalności związanych z budową domu, warto wybrać porządną firmę z obszaru budowy domów Warszawa. http://roslandomdesign.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×