Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1985i1982

slub i wesele w Białej Podlaskiej

Polecane posty

Gość 1985i1982

hej jest może ktoś z tych okolic kto może coś powiedzieć na temat sali fotografa kamerzysty zespołu itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
Hej, napisz kiedy dokładnie jest ślub :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985i1982
wesele jest za rok planujemy na kwiecien 17 albo 24 ale nie bylismy jeszcze nigdzie takze nie wiem czy akurat bedzie wolny ewentualnie sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
Termin to sprawa bardzo istotna. Radzę szybko się decydować jeśli nie chcecie zostać z byle jaką salą, zespołem, kamerzystą... Wiem to z doświadczenia :-) Dzisiaj młodzi załatwiają sobie wszystko już na rok przed uroczystością a i też czasem jest już za późno... Ze swojej strony mogę polecić zespół Timer z Łukowa. Jeśli chcesz mogę podać tel. kontaktowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985i1982
poproszę a masz może jakieś próbki ich utworów n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985i1982
dzieki zaraz sobie posłucham a wiesz cos może na temat sali w porosiukach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
No niestety tu nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985i1982
dlaczego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
Dlatego że nie wiem nic na ten temat zwyczajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985i1982
inaczej zrozumiałm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaleee
www.rewersband.pl lub www.kawer.net.pl ewentulanie Passat ale oni nie mają stronki i skład im się zmienia a i jeszcze Wekkend i Xedos to sprawdzone zespoły znam ich z wesle na których filmowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zespół system z Białej Podlaskiej, ale slub mam dopiero w sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1025
Witam co sądzicie o zespole Akces z Białej Podlaskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą oprawę ślubną można spokojnie zorganizować opierając sie o serwis Gdziewesele.pl Dla mnie był to najwygodniejszy sposób, bo wszystkie oferty mogłem znaleźć w jednym miejscu. Na stronę trafiłem oszukując sali, ale okazało się, że oferuje ona również ogromną liczbę ofert dotyczących zespołów, fotografów itp. Szczerze polecam. http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Biala-Podlaska/Zespol-DJ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wesele w Białej w tym miesiącu (razem z dziećmi, fotografem i zespołem - 90 osób) i mogę z czystym sumieniem polecić: - salę w Skali - obsługa full profeska, bardzo ładny lokal, który wymaga minimum dekoracji, bo sala sama w sobie jest bardzo ładna, okrągłe stoły (dużo łatwiejsze rozsadzenie gości), hotel super, lokal bardzo elastyczny, jeśli chodzi o wszelkie niestandardowe prośby, jedzenia i napojów bardzo dużo, klimatyzacja, wszędzie blisko - panią Walentynę z ul. Górnej w kwestii tortu weselnego - pyszny - kwiaciarnię Carmen Flor - do dekorowania sali - salon L'Oreal - fenomenalnie czeszą i makijażują :) - zespół Bravis - zespół spod Lublina, bo bialskie zespoły są rozpuszczone jak dziadowski bicz i nie szło się z nimi dogadać - salon sukni ślubnych Prata w Białej - przepiękne sukienki firmy Papilio, na rynku nie ma niczego ładniejszego, jeśli ktoś szuka naprawdę pięknej i niepowtarzalnej sukienki; są modele, które można nosić w długiej wersji do kościoła i w krótkiej wersji na wesele - buty firmy La Boda (kupione w salonie Ona przy Al. Jana Pawła II w Warszawie) - bardzo wygodne i ładne ślubne buty, skórzane; za dodatkowe 70 PLN można odesłać buty po ślubie do producenta i pofarbują je na jeden z 8 kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o fotografa polecam Łukasza Kuczyńskiego, przepiękne zdjęcia, super obsługa i co najważniejsze zdjęcia do odbioru już w czwartek po ślubie!!!! Dla porównania - moja siostra czekała na zdjęcia od "najlepszego" fotografa w miedzyrzecu ponad miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde, to strasznie szybko te zdjęcia, kilka dni i gotowe. Ja mogę polecić fotografa z Siedlec - Krzysztof Skorupka, no ale zdjęcia po ok. miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka BP
Jeśli ktoś oddaje zdjęcia w czwartek po ślubie to chyba musi nie spać od wesela nawet godzinę. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam - na moje zdjęcia będę czekać 1-3 miesięcy, a na film minimum dwa miesiące. Tak mam w umowie i nawet mi mówili, że w sezonie czas oczekiwania może się wydłużyć. Po prostu jak firma jest niezła to co sobotę ma wesele+plenery w tygodniu. Nie ma opcji by oddać od razu, bo wtedy zdjęcia są tylko zgrane z aparatu i praktycznie nie obrabiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marownia
Zastanawiam się nad zespołem na wesele. Akces, Mariall, Kawer, Return - proszę o opinie :) I którego fotografa polecacie? Musi być naprawdę dobry, ponieważ rezygnujemy z kamerzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala677
Byłam w tamtym roku na weselu w Białej i mogę powiedzieć, że miejsce było super. Kapela niestety średnia, nawet nie pamiętam nazwy. Ale sala, obługa i jedzonko naprawdę na wysokim poziomie. To był w hotelu Delfin. Niestety nie wiem jak pokoje, bo nocowałam u rodziny partnera, ale z tego co goście którzy nocowali w hotelu mówili to chwalili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×