Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black vanillia

30.04 - START. Waga w dół Ktoś chce się przyłączyć?

Polecane posty

Witam:) Od jutra mam zamiar przejść na dietę kopenhaską i stracić 5kg. Jeśli ktokolwiek chciałby się do mnie przyłączyć, obojętnie jaką dietą - zapraszam:) A nowy topic dlatego, gdyż na tych starych już tak głupio się wplatać. Wolę od nowa:) Jeśli ktoś chce, piszcie: ile i jakim sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
ja na MŻ schudłam 3 kg ale jeszcze z 5 by pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
Przyłączam się, ale chyba już dzisiaj zacznę ćwiczyć niedługo ;) Ja narazie mam takie "ograniczanie jedzenia", wolałabym być na jakiejś diecie, ale u mnie w domu trudno funkcjonować tak, bo nie mam codziennie owoców i warzyw i zdrowszego jedzenia, a przydałoby się !!! Muszę rodziców do sklepu wysłać ;) moja obecna waga? : 56kg (ostatnio ważyłam się u pielęgniarki szkolnej 21 kwietnia, nie wiem jak jest teraz, bo wagę mam popsutą ;/, ale zamierzam sprawdzać, czy chudnę CENTYMETREM ;DD) mój cel : 52kg (chciałabym stracić te 4 kilogramy w miesiąc) Wstydzę się moich grubych ud, ramion i przeszkadza mi wystający brzuch, chcę ay był płaski!) Mam wielką nadzieję, że odpiszecie i porozmawiamy trochę na temat "odchudzania itp...", bo zawsze w grupie raźniej z tym wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
od dłuzszedo czasu nie jem tradycyjnych obiadów i pieczywa ale...owoce i warzywa też maja swoje kalorie i wcale aż tak nie schudłam piję głównie jogurty naturalne, jakis owoc, warzywa, malo tłuszczu nie mam czasu na siłownię , ale dużo sie ruszam i 2x w tyg, rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
sorry za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
spoko ;D oo jak szybko ktoś się odezwał ;) No ja mam w planach jutro rower, a tak to codziennie chcę ćwiczyć po 30 minut wieczorami. Wytrwałam jakieś 3 tygodnie z takimi ćwiczeniami i ograniczeniem żarełka, ale złamałam się i.... jak widać chcę zacząć od nowa. Mam nadzieję, że na wakację będę szczuplejsza. Za was również 3mam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze wy dziewczyny nie macie duzo do schudniecia...ja waze 74 na stan dzisiejszy a ma byc 59....wiec to odchudzanie napewno potrwa dlugo....najlepiej by bylo zmienic przyzwyczajenia zywieniowe....postanowilam ze bedzie to dieta oczyszczajaca dr ewy dabrowskiej...juz raz bylam na tej diecie i schudlam 9 kg ale potem niestety wrocilam do chipsow i wrocila mi polowa z straconej wagi....tym razem bedzie lepiej wiem to.... wiec laski od jutra start.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
2 lata temu schudłam na kefirach, sałacie, wodzie i skakance 2 lata waga się trzymała i teraz w zimie przywaliło mi z 8 kg mało jem i za diaska nie moge schudnąć! a do skakanki jakoś nie mam siły i motywacji a ćwiczyć mi się nie chce, bo to nudne i słabe efekty najskuteczniejsze jest bieganie i ta skakanka ale... nie mam siły wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
Tak, chcę schudnąć tylko 4 kg, chyba, że nadal nie będę wyglądać tak jak chciałabym, to wtedy mogę jeszcze trochę powalczyć. Na początku ważyłam 60 kg, ale jakoś schudłam 4. Przez jakiś ostatni miesiąc nie ćwiczyłam, ale naszczęście waga została taka sama - 56 ;) Mam nadzieję, że wkońcu uda mi się osiągnąć swój cel, chcę dopiąć swego, bo czuje się o wiele grubsza od moich najlepszych przyjaciółek :( mają szczupłe nogi, ramiona i płaski brzuch, a ja nie. Ehh... Najważniejsze to nie zwątpić w siebie za szybko, a to mi się często zdarzało. Dobrze, że już po świętach i długo żadnych innych świąt, w których można się nieźle przejeść nie będzie ;) Ale niestety zacznie się grillowanie itp..., więc też niezaciekawie ;| no, ale trudno, ciągle będą jakieś przeciwności. Czekam na odpowiedzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
170/ 66,5 kg dzisiaj ale mam duzo sadła i cellulitu do niego już brak mi sił co roku, balsamy, foliowanie i g.... oj, musze sobie coś powycinac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
Też mam cellulit, rozstępy i za dużo ciałka ;/ Ja jestem bardzo leniwa i nigdy mi się nic nei chce robić, ale to moje najwieksze marzenie w tej chwili i muszę coś ze sobą zrobić, chcę być szczuplejsza no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
jak patrzę na moją koleżankę! całe 10 kg mniej niż u mnie schudła i trzyma wagę, zero cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
Ale super ;)) a ile teraz waży? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnnaa
55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
a ile ma wzrostu? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka145
na czym polega ta dieta??? ja tez chce sie przylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
Kopenhaska? poczytaj w necie... albo poczekaj aż black vanilla odpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka23
hej ja mogę się dołączyć:) mam170 i 66:( a dietka MŻ I RUCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
Dobra ;) ja lece, mam dzisiaj jeszcze troche nauki ;| zajże jutro ;) Powodzenia dziewczyny! Damy rade! ;D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem:) Od jutra zaczynam nowe, lepsze zycie- musze schudnac chodź 5 kg, a przydałoby sie 10, rzucam fajki i zaczynam aktywny tryb zycia- skakanka, rolki, aerobic. A jutro zamierzam nic nie jeść tylko cały dzień pić:) Taki wstep do diety. Odezwe sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem:) Od jutra zaczynam nowe, lepsze zycie- musze schudnac chodź 5 kg, a przydałoby sie 10, rzucam fajki i zaczynam aktywny tryb zycia- skakanka, rolki, aerobic. A jutro zamierzam nic nie jeść tylko cały dzień pić:) Taki wstep do diety. Odezwe sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcząca24
Hejka,i ja się do Was przyłączam muszę schudnąć 10kg ,nie muszę jakoś szybko ale chciała bym trwale żeby potem nie było jo jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuuuniax3
i jak tam? ja dzisiaj na śniadanie jadłam MUSLI O_o i myślałam, że zwrócę zaraz jak przełykałam :| blee... chciałabym jeść zdrowo, ale też żeby w miare mi smakowało, chyba odpuszczę sobie musli, ciemny pełnoziarnisty chleb też mogę jeść, choć też nie przepadam za takim no, ale zobaczymy ;D teraz ide jeść bigos ;\ bo dosłownie nic w domu nie mam co mogłoby się nadawać do jedzenia na obiad, pustki dosłownie! ale jakoś to bedzie ;) ide dzisiaj na rower z kumpelą :)) Jak u was? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcząca24
Witam, u mnie na śniadanko godz8.00był rogalik i serek wiejski 11.00kawa,obiadu nie miałam kiedy zjeść-więc dziś bez obiadku, no i pół godz temu pózny podwieczorek miałam albo wczesna kolacja zjadłam 4wafle ryżowe+pół kubka zsiadłego mleka+trochę kiszonej kapusty i 2 łyżki zupy skubnęłam bo nie mogłam się oprzeć;) i to tyle mojego dzisiejszego jedzonka. Za parę minut idę jeszcze na rower bo taka śliczna pogoda że szkoda siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcząca24
A ile chcesz schudnąć? z jakiej wagi startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zzasadzie to dokładnie nie wiem ile waze - dopiero jutro bede sie wazyc rano :) ale mysle ze jestkoło 71 kg przynajmniej tak było ostatnio ;) mysle ze tak około 10 kilo chciałabym sie pozbyc , ale to wszystko zalezy od tego jak sie bede czuła i jak bede wyglądac - nie chce byc baredzo chuda :) ale mam troche tłuszczyku ktorego chce sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcząca24
No ja też chciała bym jakieś 10 kg stracić, obecnie waze 63 i bardzo zle sie z tym czuje,mam figurę typu gruszki i bardzo się to rzuca w oczy- niestety.. dlatego trochę przejdę na dietę i muszę włączyć cwiczenia za którymi nie przepadam:(ale muszę je jakoś polubić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×