Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość licze sie z wasza opinia

ciuchy,ciuchy jeszcze raz ciuchy-wszystkie zakupowiczki

Polecane posty

Gość licze sie z wasza opinia

Cześć dziewczyny, mam do was kilka pytań.Mam nadzieję,że mi troszkę pomożecie;) Od dłuższego czasu mieszkam w Londynie i chodzi mi po myśli otwarcie sklepu w Polsce z niedrogim ciuszkami ale naprade w oryginalnym stylu.Otóż jak przyjeżdzam do Polski widzę,że otwierają się coraz to nowe sklepy ale żadne niczym szczególnym mnie nie urzekły,wszędzie to samo,większość rzeczy nie wyróżnia się niczym od rzeczy które są sprzedawane na targach,wszelkich straganach mam racje też tak uważacie?A jak już znajdzie się jakiś fajny sklepik to ceny kosmiczne.Ja myśle o ciuszkach dla naprade kobietek chcacych modnie wygladac za nieduże pieniądze.Mam do was pytanie,jeśli wybieracie się na zkupy jakich tak naprawde ciuchow szukacie,na co zwracacie uwage,co wam sie podoba a co nie?co by was interesowalo?Wasze uwagi są dla mnie bardzo ważne,także czema z niecierpliością na wasze odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszek123
Interesuje mnie jeszcze czy wolicie chodzić na zakupy po sklepach ,czy może wolicie sklepiki internetowe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna długowłosa
Hej, na sam początek-pomysł rzecz jasna super :) Ja sądzę, że powinnaś pokierować się stylem, który jest, że tak powiem "powszechny". Ludzie mają tak odmienne gusta, że ciężko ocenić jaki sklep (mam na myśli styl ciuchów) cieszyłby się popularnością.. Wg mnie najlepiej samemu się rozejrzeć po ulicy i ocenić co się najbardziej nosi. Np. każda dziewczyna-czy elegantka, czy ubierająca się na sportowo czy emo czy jakakolwiek skusi się na tunikę, które są teraz bardzo modne itp. Ja bym wyszła z takiego założenia. Otworzyć sklep z ciuszkami, które kupi każdy.Mam nadzieję, że zrozumiałe jest co napisałam, bo ciężko mi wytłumaczyć co mam na myśli :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo
puste gadanie,ble,ble,żadnych linków,nic konkretnego,otwórz lumpekss w "londynie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×