Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia211

suche rozowe plamki na ciele 11 miesiecznej

Polecane posty

Gość kasia211

coreczki , mysłam ze moze od truskawek bo dalam na swieta troszeczke sprobowac , ale wyskakuja nowe , od mleka nie bo pije juz bebilon pepti 2, zmienilam proszek wiec moze od tego ,ale czy od proszku tez sa takie suche czerwone plamki , najwiecej ma na nozkach, co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to małe dziecko wiec poradz
sie lekarza i to najlepiej dzisiaj !!! Bo od jutra wolne wszyscy mają na kafe nie udzielą ci porady ....no chyba ze lubisz takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko tez moze być winowajcą, szczególnie jesli nie dostaje innego nabiału (chyba, ze dajesz jej inne deserki z jogurtem, czy twarożkiem - moze hipp, bobovita). Moja córeczka sztucznego mleka nie pije, ale wyatarczy ze regularnie wcina dzieciece deserki twarożkowe, czy jogurtowe i te ciapki murowane. A ja jeszcze dorzucę coś mlecznego w swojej diecie (karmię ją cycem) i wysyp murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
na kanapeczke troche masełka smaruje , wystrzegams ie jogurtów zeby nie wysypało, robilismy wty tygodniu badania czy jest uczulona na krowie mleko, no i wyszlo ze nie jest,no isama nie wiem pewnie cos zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
wiem ze do lekarza trzeba pojsc ale jak dzis przyjmuja chpore dzieci, to jeszcze zarazi sie czyms , jest lepiej troche bo smaruje mascia elosone co nam kiedys doktor przepisal i troche bledna, a podobno dlugo tzreba czekac do 3 tygodni az znikna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze
od poszku,moja mala miala takie plamki okragle, to sie nazywa pieniazkowe zapalenie skory , od ksztaltu plamek, uczulona byla na plyn do plukania. Ale bez zyrtecu i masci do smarowania sie nie obylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
bo my uzywalismy caly czas proszku lovi i bylismy na wyzjezdzie na swieta i nie zabralismy ze soba , a byl namiejscu vizir sensitive wiec pralismy wnim `,no i rzeczywiscie moze od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze
moja jest uczulona na lenor, i ogolnie nie specjalnie jej rzeczy moge plukac w plynach bo zawsze cos sie pokaze , za to po lenorze najbardziej, lekarka powiedziala ze najwazniejsze by ustalic od czego, robi sie to droga eliminacji. Napewno idz do lekarza bo samo nie zejdzie, trzeba to smarowac. A jezeli wiecej sie nie pojawi to masz wtedy pewnosc od czego. Najwazniejsze zebys teraz obserwowala ja bardzo przy podawaniu nowych produktow , zeby wiedziec co moze byc przyczyna ewentualnej wysypki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
wiemw iem ze bez lekarza sie neo obejdzie ale obawiam sie ze dopiero bedzie jak pojsc po majówce , ale iwdze ze po smarowaniu ta mascia plamki bledna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce cie straszyc ale...
poczytaj o atopowym zapaleniu skóry. lec do apteki po emolium frimy nepentes ok 27 zł za emulsje do ciała duzaaa tuba. przerabaialm to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie plamki u mojego synka wychodziły właśnie po zjedzeniu jogurtu czy nowalijek. Jak się okazało to nie jest uczulony na owoce czy krowie mleko ale niestety na aromaty identyczne z naturalnym i pestydzydy i inne nawozy które stosuje się zwłaszcza do uprawy tych pierwszych wiosennych warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
a jesli nie ma atopowego zapalenia skory , to nie zaszkodzi ten balsam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
wiem ze moze glupie pytanie ,ale lepiej wiedziec, no i mam pare probek tego balsamu w domu to moge wyproboiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - balsam nie szkodzi, nawet jak azs nie ma;) mozesz smarować. Jeśli plamki bledną po smarowaniu tym twoim kremem i nie ma ich więcej to mozesz sobie darować moim zdaniem lekarza (chyba, ze mała mocno sie drapie i widać, ze ją to swędzi). Jeśłi masz podejrzenia do tego proszku czy płynu, to wypierz małej ciuszki raz jeszcze tylko w lovelli. Moze plamki znikną. Sory ze sie wymądrzam;) ale też przechodzimy non stop mniejsze lub większe plamki i musiałabym pędzić z tym do lekarza co tydzień a i tak zawsze słyszę to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
dziekuje , nie draoie sie wiec chyba nie swedza , bledna po tej masci , wiec mysle zeby smarowac dalej , bomysle ze znikna wczesnije jak je miala to sie utrzymywaly do 3 tygodni teraz minal dopiero tydzien wiec mysle ze pomoze jak nie bedzie lepiej to po majowce przejdziemy sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×