Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfdbdhvd

oklamal mnie...

Polecane posty

Gość hfdbdhvd

ze jedzie na weekend do domu a nie pojechal, caly czas twierdzil ze tam byl, teraz nie chce ze mna spedzic weekendu majowego. zerwalam i wcale tego nie zaluje, no moze ytoszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez KLIK
a czego zalujesz?? ze z klamczuchem zerwalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdbdhvd
bylismy ze soba 10 miesiecy, zadnej wiezi miedzy nami w sumie nie bylo, nie gadalismy na gg, nie dzwonil, ale jakos przywiazanie zostalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez KLIK
przywiazanie to moze byc po 10 latach a nie 10 miesiacach!! dziewczyno nie trac czasu na dupka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdbdhvd
dzieki, mam nadzieje ze szybko zapomne i znajdzie sie ktos kto bedzie mnie wart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez KLIK
No i tak powinnas myslec!! Po co Ci facet, z ktorym masz malo kontaktu, ktory Cie oklamuje i nie chce spedzac z Toba czasu??? Olej chwasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katreeeeennn
mają rację, olej go. Ja wytrzymałam z takim prawie 2 lata. Nigdy nie miał czasu żeby wieczorem pogadac na gg, czy przez telefon, pisał smsy od nichcenia, zero spontaniczności, jak byliśmy umówieni za tydzień, to spotykamy się za tydzien, nawet jeżeli obojgu z nas wypadły nasze sprawy i jesteśmy wolni już jutro. Okłamywał mnie, że nie ma czasu, a naprawdę to mu się nie chciało. Olej dziada, niepotrzeby Ci taki ktoś, będziesz bardzo nieszczęśliwa z nim, a im później zerwiesz, tym trudniej będzie się pozbierac. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×