Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

Gość StaraProstytutka1912
1. Nieważne, jak krótko siedzę na słońcu, to od razu boli mnie brzuch i mam mroczki, jak zakryję brzuch, to mogę siedzieć godzinami 2. Każdy myśli, że mam super figurę, a ja po prostu całe życie wciągam brzuch 3. Mam ogromną arachnofobię, jak widzę pająka, to mam dreszcze i płaczę 4. Moja skóra się nie opala, wcale. Jestem ciągle blada 5. Jestem zakochana od 1,5 roku, o czym on nie wie... 6. ...a przed wszystkimi udaję, że nic do niego nie czuję. 7. Żeby mieć piękne paznokcie, potrafię siedzieć nad nimi po 2 h dziennie (działa:P ) 8. Nie potrafię używać tamponów, co bardzo utrudnia mi życie. 9. Nie wiem, czy chcę, czy nie chcę mieć schizofrenii 10. Jestem gnuśnym leniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxjm
Nigdy sie nie calowalam puszczam cichacze,szczegolnie gdy jestem sama w pokoju i lubie ten zapach:D moge jesc ile wlezie nie lubie wiekszosci znajomych ale jestem mila i udaje jestem inteligentna ale to ukrywam ze strachu przed innymi i niechecia wyrozniania sie od kilku dni nie jem po 17 siedze w samych gaciach i koszulce-bez stanika:P mam przebarwienia ktore swietnie maskuje i nikt o nich nie wie a do prawdy sa obrzydliwe mam rozstepy na piersiach jestem balaganiara,leniuchem i chyba zawale rok bez muzyki nie moge zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraProstytutka1912
lxjm - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxjm
18 a co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraProstytutka1912
po prostu byłam ciekawa, a jakim wieku dziewczyny mówią, że się nie całowały:P jakbyś miała np 12 lat lub 40, to byłoby ciekawiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amsteradm
lxjm: ciekawe jaki masz zapach bąków skoro tak je lubisz :P różany? ;) hehe a gadają że cichacze to najgorsze śmierdziuchy.. :D jak widać nie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja 1) jestem próżna, a udaję skromnisię 2) lubię, kiedy przyjeżdżają do mnie goście 3) lubię swój dom, ale domatorką nie jestem 4) najbardziej na świecie kocham moje dziecko 5) mam słomiany zapał i wiele bym chciała, a nie robię prawie nic 6) kłamię i mam dużo sekretów, których nie zdradzę nikomu 7) świetnie gotuję 8) lubię czytać 9) jestem leniwa i ciągle muszę ze sobą walczyć, by zmusić się do działania 10) dobija mnie fakt, że zestarzeję się i zbrzydnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guziczek1
1. Nienawidzę zupy owocowej i twarożku ze szczypiorkiem. 2.Jestem szczęśliwa. 3. Mam alergiczny nieżyt nosa i doprowadza mnie to do szału. 4. Zawsze uryczę się jak wariatka na King Kongu. 5. Wkurzają mnie życiowi nieudacznicy i piczki-zasadniczki. 6. Tęsknię za słoneczną Italią. Uwielbiam ten kraj. 7. Nie lubię jednej ze swoich prac. 8. Uwielbiam piżamowe niedziele. 9. Czytanie książek to cudowne zajęcie. 10.Kocham swój dom, gruchanie gołębi, zapach lip i świeżo skoszonej trawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numbertwo
1. Jestem uzależniona od kawy. 2. Kiedyś przefarbowałam się na ciemny odcień fioletu. 3. Mam ogromne problemy z zasypianiem. 4. Nadal kocham swojego byłego. Ale nie chcę do niego wracać. 5. Ciągle się odchudzam. 6. Chcę być szczęśliwa, ale nie wychodzi mi z nikim. 7. Jestem cholernie tajemniczą osobą. 8. Kocha się we mnie mój przyjaciel. 9. Mam łaskotki prawie wszędzie. 10. Jestem niezadowolona z życia w pewnym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa Kiciusia 2
1. mam chyba depresje, bo nie mam pracy i calymi dniami siedze w domu 2, chcialabym w koncu znalezc mieszkanie i sie wyprowadzic z tego miasta 3.czytam ciagle ksiazki i mam pozniej czerwone oczy 4.pije wlasnie herbate mietowa 5.czekam az moja ciocia pojawi sie na skypie, bo chce sie dowiedziec co z Babcia, bo byly dzis u neurologa 6. Moj Skarbus jest w pracy dzis mamy jechac do Globusa na zakupy 7. dali nam na tydzien samochod zastpeczy, ktory ma 300km na liczniku i 12 dni, pachnie nowoscia jak kiedys nasz samochod. takie rzeczy tylko w tym kraju sa mozliwe:) 8.mam nadzieje, ze sprawa z arabem jest juz zamknieta i go nigdy na swej drodze nie spotkamy 9.nie lubie tescia i tesciowej i nie chce ich znac 10. chce w koncu znalezc prace, bo od siedzenia w domu chyba oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia Kiciusia 2
1. to wyzej to ja, wpisuje sie tutaj od czasu do czasu:) 2. jutro przychodzi do mnie kolezanka, ktora chyba miala ostanio urojona ciaze :) 3. czekam na mojego Kotka az wroci z pracy 4.dzis na obiad sa golabki. Pycha :) 5.slucham wlasnie polskiego hh z wiezy 6. lato sie konczy, mimo, w domu jest juz zimno, spie pod kocemod kilku dni 7. zaraz bedzie moja telenowela na tv4, mimo, ze jest nudna to ja ogladam 8. tesc i tesciowa jak zwykle "znikneli" bez slowa :) 9. jutro chyba zrobie pizze 10.siedze w pomaranczowym letnim szlafroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. lubie piwo z sokiem malinowym 2. nigdy nie zapalilam papierosa 3. jestem uzalezniona ok kawy 4. lubie blondynow 5. trafiam na zboczonych pracodawcow i przez to musialam sie raz zwolnic z pracy 6. nie umiem tanczyc 7. mieszkam kolo osoby ktorej nienawidze 8. na silowni wyciskam wiecej niz moj byly 9. uwielbiam whisky ale prawie nie pije 10. uwazam ze siedzenie na kafe to strata czasu ale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Jestem blondynka 2. Miałam romans z żonatym i teraz cierpię 3. Ostatnio za dużo piję albo zażywam tabletki uspokajające 4. Mam psa i kota 5. uchodzę za spokojną, ale święta to ja nie jestem...mam swoje grzeszki 6. Studiuję - za długo. własciwie już powinnam pracować,ale poki utrzymuja mnie rodzice jest dobrze 7. Uwielbiam sushi 8. Jutro jadę na wkacje :) 9. Ostatnio ciagle się i tak zmartwiam choć mam dosc bezproblemowe życie 10. wszyscy mnie ostatnio wkurzaja ale nikomu o tym nie mowie i udaje ze tak nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Kiciusia 2016
1) Pisze wlasnie z ciocia na skypie. 2) Jutro na obiad zrobie dewolaje wg jej przepisu 3) sprzatalm dzis pudla z pokoju caly dzien 4) mam nowy tv od wigilii 5) jutro bede czytac ksiazke na moim nowym sprzecie, ktory dostalam od Kiciusia w sylwestra 6) Moj Kiciusiek spi w drugim pokoju 7) chce by Nowy Rok byl lepszy niz ten poprzedni 8) najadlam sie czekoladek o moim ulubionym nugatowym nadzieniu 9) ide zaraz spac, bo juz pozno 10) mam na sobie spodnie od pizamy w czarno biala kratke i pomaranczowy szlafrok zimowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesienna Kiciusia 1 nie mogę zasnac, mam jet let leze w łóżku i piszę z komórki 2moj Maz api obok i chyba cos zlego mu sie śniło, musialam go przebudzic biedny kochany Skarbus 3 kocham Reksia i chce mieć go bardzo 4 jutro musze oddac obrusy do sklepu , bo sie nam nie podobaja 5 jutro zrobię na obiad zapiekanke ziemniaczana 6 dzis byliśmy we wloskiej kawiarni na tiramisu i latte machiato 7 tęsknię za latem 8 mija miesiac odkad 1 raz spotkalam Reksia 9 zaraz mi padnie bateria w tel 10 glowa mnie zaczyna boleć. Chyba czas juz spać , ale czy zasane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Uwielbiam wschody słońca. 2. Gdy spada gwiazda lub widzę kominiarza myślę o marzeniu by się spełniło. 3. Nie lubię myć okien. 4. Najlepiej dogaduje się i pracuje z mężczyznami. 5. Lubię ryzyko ( odrobina) ale nie jazda po bandzie cały czas. 6. Gdy spotykam chama, zrozumialca nie staram się z nim zaprzyjaźnić. 7. Gdy mnie ktoś skrzywdzi -urywam kontakt i odchodzę. 8. Mam jednego przyjaciela na którego mogę liczyć. 9. Uwielbiam święta Bożego Narodzenia . 10. Piszę wiersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowy Reksio
1 dalej kocham Reksia , ale juz zrozumialam , ze nigdy nie bedzie moj 2 nie moge doczekac sie lipca przyszlego roku:) !!!!!! 3 dzis wymiotowalam chyba z 10 razy 4 szczypie mnie pęcherz do tego 5 do tego glowa mi peka 6 moj Skarbus spi w salonie , bo ma chore gardlo i nie chce mnie zarazic 7 jutro na obiad ugotuje krupnik , moze go nie zwymiotuje?:) 8 czytam nalogowo ksiazki na moim super sprzecie. Jutro badz pojutrze zaczynam 51 powiesc w tym roku mojej ulubionej pisarki jupi 9 leze w lozku przykryta i dalej mi zimno 10 zaraz sie napije wody z imbirem , bo dzis prawie nic nie jadlam i malo pilam Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×