Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

1. Przytyłam w 3 miesiące 6 kg, ale nikomu się do tego nie przyznaję 2. Kontroluję na bieżąco sms-y mojego faceta 3. Nie golę się, jeśli nie mam dla kogo 4. Notorycznie obgryzam lakier na paznokciach, ale tak, że nikt tego nie widzi i szybko zamalowuję 5. Jestem koszmarną bałaganiarą 6. Często udaję, że coś wiem, o czym właściwie nie mam pojęcia 7. Puszczam cichasze w miejscach publicznych 8. Sram tylko jak nikogo nie ma w domu 9. Miałam nałóg słodyczowy, do którego się nie przyznawałam, zjdałam po kryjomu kosmiczne ilości słodyczy 10. Jestem urodzonym kłamcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie radzę sobie z facetami. 2. Jestem nieufna. 3. I ogólnie nienawidzę świata, a poznawanie nowych ludzi uważam za upierdliwe. 4. Staram się walczyć z moimi przekonaniami, szczególnie z punktem 3. 5. Kocham słodycze, ale mam alergię na mleko, kakao, orzechy i na masę innych rzeczy, więc dziwię się, że jeszcze chodzę po tym świecie. 6. Nie jestem niezdarna, ale przyciągam nieszczęścia. 7. Nie przyznaję się do błędów. 8. Nie umiem flirtować ani podrywać facetów. Jak mi się jakiś podoba, to i tak do niego nie zagadam, bo się boję. 9. Panicznie boję się wind. Nawet jeśli mam się dostać na 10 piętro niosąc ciężkie zakupy, to i tak wejdę schodami. 10. Jestem przeczulona na punkcie swojego wyglądu, szczególnie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja z kafe
1. tęsknie za Nim i myślę o Nim codziennie już od pół roku 2. zdaję sobie sprawę z tego, że nawet jeśli On będzie chciał, nie będziemy nigdy razem, dla Jego dobra 3. jestem borderline 4. mam niską samoocenę, ale przed znajomymi udaję nie wiadomo kogo, by mnie nie rozszyfrowali 5. bywam fałszywa 6. nie lubię krytyki 7. nie lubię kłócić się, ale sama często prowokuję kłótnię, ot taki paradoks 8. nie mam przyjaciół w realu 9. codziennie myślę o samobójstwie, mam jedną nieudaną próbę za sobą 10. chciałabym być kimś zupełnie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuil,mncxcvbnm
1. Przespałam się z facetem, z którym nie byłam (co nigdy mi się nie przytrafiło). 2. Miewam często 'draski' na majtkach. :D 3. Uwielbiam Nutellę i wszelkie kremy czekoladowe- jestem od nich uzależniona. 4. Kompletnie nie radzę sobie z facetami, nie mam szczęścia do nich. 5. Facet, na którym mi zależało olał mnie, wybrał inną, ładniejszą. :D 6. Mam kompleks swych stóp oraz papuśnych polików. 7. Mam ładny uśmiech. :) 8. Obgryzam skórki przy paznokciach. Nałogowo. 9. Często tracę głowę na imprezach po spożyciu dużej ilości alkoholu. 10. Nie byłam z nikim dłużej niż kilka miesięcy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w sumie po co ale się wpisze :classic_cool: 1). Lubię alkohol i czasem nadużywam 2).Lubię miewać jedno nocne przygody( ale swojego faceta nie zdradzam więc raczej lubiłam) 3).Jestem zapatrzona w siebie i mam baardzo wysoką samoocenę :D 4).Mój facet jest podobny do JD z horych doktorów 5).Chyba trochę wierzę w duchy 6).Jestem ciut niezrównoważona emocjonalnie 7).Lubię sobie stwarzać problemy byle czego 8).Nie umiem gotować, no albo "dobrze" gotować :P 9). Czasem mam dziwne pedantyczne jazdy 10).Telefonu używam tylko do dzwonienia i pisania smsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hutu mutu
1. Wmawiam sobei ze jestem przystojny ale doskonale wiem ze tak nie jest. 2. Trace wzwod jak ma dojsc do penetracji 3. Studiuje juz 10 rok 4. Nigdy nie zarobilem nawet zlotowki 5. Chodze w dziurawych portkach i w dziurawej kurtce wszyscy mysla ze jestem menelem a mi sie po prostu nie chce isc kupic nowych ciuchow 6. Siedze w chacie i nigdzie ostatnio nie wychodze (ostatnio=pol roku) 7. Kiedys lecialo na mnie mnostwo lasek bo mialem extra ciuchy za tysiace zlotych, super sylwetke po silowni i twarz a teraz wygladam jak totalne gowno, zapuscilem sie roztylem i chodze ubrany jak kloszard, nawet psy wola wpasc pod samochod jak widza ze ide 8.wmawiam sobie ze jest dobrze ale jest chujowo 9. zaczalem odlewac sie do umywalki 10. ostatnio szczam do kubka i wylewam to przez okno bo nie chce mi sie isc do klopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyeiwjnbjhsbad
1. Nienawidzę kotów 2. Mam zachwiania emocjonalne 3. Brakuje mi faceta 4. Jestem wredna i złośliwa czasami 5. Czasami kłamie dla wygody 6. Jestem ładna :) 7. Nie potrafię rzucić palenia 8. Mam dobre serce a ludzie to wykorzystują 9.Lubię gorzką, czarną kawę 10.Lubię się kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza kogut krowa zajac
1. Lubie sie najebac od czasu do czasu 2. Uwielbiam slodycze 3. Okaleczalalam sie kiedys 4. Wczoraj zwazylam sie i zygalam na BP 5. Jade w tym roku znow do Anglii 6. Jezeli moj eks do mnie nie wroci zostane stara panna bo wciaz go kocham 7. W sobote jade na impreze 8. Mam kota 9. Normalnie o tej porze bym spala, dzis jest wyjatek 10. Lubie majonez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-oi
1. Dwa tyg rozstałam się z facetem którego bardzo kocham 2. Przyrzekłam sobie już nigdy nie spieprzyć żadnego związku 3. Za dużo piję, uwielbiam piwo 4. Nie znoszę swojej rodziny 5. Nie umiem tańczyć 6. Lubię reggate, ska i punk rocka 7. Cierpię na chroniczny brak motywacji 8. Wstaję dziś z łóżka tylko po to, by wyjść zapalić 9. Marzy mi się wyjazd za granicę i start od nowa 10. Uwielbiam sex. Jednak tylko ze swoim ex:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ;)
1. czytam kafeterie, ale wolalabym tego nie robić. 2. kocham zwierzęta bardziej niż ludzi. 3. mam najfajniejszego faceta pod słoncem. 4. uwielbiam wszystko co kokosowe. 5. nie cierpię zimy. 6. nie umiem znaleźć pracy. 7. nie lubie swojego ojca. 8. potrafię cieszyć się z małych rzeczy. 9. kocham seks. 10. chciałabym mieć dziecko a jednocześnie czuje się na to za młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel
1. jestem uzalezniona od kawy 2. tesknie za papierosami 3. nienawidze kotow i psow 4. nie lubie gotowac 5. spijam litrami bezalkoholowe piwa, dla smaku 6. nie lubie makijazu 7. uwielbiam grac w ping-ponga 8. jestem upierdliwa 9. kocham wszystko co jest zoltego koloru 10. gadam do siebie jak nikt nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaP24
1. Zerwałam zaręczyny 2.Nienawidzę i nie potrafię gotować 3.Uwielbiam jeść!! 4.Jestem rozrzutna... 5. Często mówię to co inni chcą słyszeć 6.Jak nienawidzę potrafię zniszczyć! 7.Lubię imprezować 8.Roztrzepana bałaganiara ;) 9.Lubię stawiać na swoim 10.Pociąga mnie sex w miejscach gdzie mogę być przyłapana mozna byłoby pisać uhuhu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Właśnie jestem wkurwiona 2. Za dwa dni mam urodziny 3. Od kilku tygodni staram się przejść na dietę, ale za bardzo lubię jeść 4. Nie mam telefonu komórkowego 5. Sypiam nago 6. Uwielbiam czytać książki 7. Przedwczoraj płakałam podczas oglądania "Dziennika Nimfomanki" 8. Nic mi się kurwa nie chce 9. Lubię samotność 10. Mam ochotę napić się wódki w dobrym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadien7556
1. Zakochałam się !!!! 2. Jemu chodzi chyba tylko o seks :( 3. Jestem na diecie (chce schudnąć 4 kg.) 4. Uwielbiam tańczyć 5. Biegam raz w tygodniu 6. Lubie koty i mam jednego 7. Polubiłam alkohol 8. Nie cierpię szlugów 9. Jestem leniwa i nienawidzę siebie za to :( 10. Niech on mnie pokocha :( przecież jestem zajebista więc o co chodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszka jedna...
1.od pierwszego wejrzenia zakochal sie we mnie facet prawie 30 lat starszy 2.od 3 miesiecy gram z nim w kotka i myszke 3.kocham faceta ktory rok temu mnie olal i odszedl 4.jak wstaje od razu slucham muzyki 5.uwielbiam tanczyc 6.czesto slysze,ze mam sexowne spojrzenie i piekne oczy 7.kocham upaly gdy temp.jest powyzej 35 stopni 8.odkad zostawil mnie facet ktorego kochalam ,manipuluje mezczyznami 9.lubie koty 10.ostatnio zaczelam bardziej o siebie dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Zabijcie mnie, że znowu tu piszę, ale ja lubię ten temat. Pozwala mi się wygadać. 2. Pracuję jako kelnerka od kilku dni, ostatnio jakiś klient powiedział, że jestem śliczna. Kurwa, nie pamiętam, kiedy ostatnio usłyszałam takie słowa. Latałam kilka metrów nad ziemią. 3. Jestem zakompleksiona. 4. Chce schudnąć do 55 kg, a potem może do 53. 5. Zadaje się z niektórymi ludźmi, żeby mieć z nim więcej kontaktu. 6. Mam ochotę zabić jego byłą, która się do niego znowu odzywa, a on pewnie do niej wróci. 7. Jak mnie pocałował byłam najszczęśliwsza na świecie, liczyłam, że już się ułoży i wybrał mnie. 8. Zawaliłam szkołę. 9. Chciałabym, żeby mnie pokochał albo chociaż przytulił. 10. Zostanę matką chrzestną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.likatna.
1. mam rodzinę i przyjaciółkę, a czuję się niewiarydognie samotna. 2. uwielbiam frytki, jem je 5 razy w tygodniu 3.sądzę, ze mój ojciec nie zmarł naturalnie, ale popełnił samobójstwo. 4.marzę o wakacjach w Grecji 5. jestem chyba zakupoholiczką 6.chciałabym jeszcze kiedyś w życiu przeżyć zauroczenie, poczuć "motylki" w brzuchu 7.jestem uzależniona od internetu 8.nie przyznaję się nikomu ze czuję się gruba, ważąc 49 kilo przy 170cm 9.zawsze chcę więcej niż mam 10.nie pamiętam jak smakuje dobry seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkjgjkhfdgkhs
teraz ja! 1. miałam zajeb.... seks ze świeżo poznanym kolegą 2. czasami z nerwów obgryzam paznokcie 3. uważam, że bardzo wiele osiągnę w życiu 4. mama myśli, że jestem grzeczna i tu się myli, ale o tym nie wie 5. uwielbiam latać po chacie nago 6. mam wibrator i często go używam 7. przyjaciele myślą, że jestem poprawna i stonowana 8. uwielbiam wcinać pączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkjgjkhfdgkhs
podałam 8 przypadków, a miało być 10! 9. zawsze wiem czego pragnę i dąże prosto do celu 10. uwielbiam rozmawiać z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatia
1. MJestem emocjonalna ekshibicjonistka 2. Lubie chodzic nago po mieszkaniu i chetnie zajzalabym na blaze nudystow (gdyby to nie bylo tak daleko stad) 3. Zawsze czuje sie za gruba nawet gdy nosze rozmiar 10 4. Zawsze czuje sie brzydka nawet gdy lamie serca mezczyznom (tylko 3 razy mi sie zdazylo) i gdy slysze komplementy z prawa i lewa 5. Najlepiej czuje sie w samotnosci, pelna akceptacja siebie, pelne szczescie i jasnosc umyslu 6. Latwo mnie zasugerowac i wplynac na moje emocje. Czuje sie czasem jak dom z pootwieranymi wszystkimi oknami i drzwiami w czas wielkiej burzy 7. Czesto placze 8. Jeszcze czesciej sie smieje 9. Czasem sie boje 10. Probuje doszukac sie sensu we wszystkim (syzyfowa praca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris encore
1. Jestem samotną młodą mamą 2. Mam lekkie zachwianie emocjonalne 3. Jestem wredna i nie ufam ludziom 4. Nie pije alkoholu i gardzę ludźmi od niego uzależnionych 5. Manipuluje moimi przyjaciółmi i rodziną 6. Nie cierpię ojca swojego dziecka a jego matki nie trawie 7. Mam ambitne cele które zamierzam spełnić 8. Nie wiem jakim cudem zdałam prawko 9. Jestem uzależniona od czekolady i książek 10. Od jutra zamierzam biegać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviannaaa
1. Jestem leworęczna 2. Nie znoszę wydawać pieniędzy, zwłaszcza na ciuchy (fenomen co?:D) 3. Jestem uzależniona od internetu 4. Mam schizy na punkcie opętania itp. 5. Czasem wydaje mi się, że nieskładnie mówię 6. Jak słyszę czyjś śmiech na ulicy to wydaje mi się, że ze mnie się śmieją 7. Nienawidzę tego uczucia jak gdzieś wchodzę i wszyscy mnie obserwują 8. Mam bliznę na brzuchu 9. I pieprzyk na tyłku :D 10. Oraz kamyczki w nerce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas
1.jestem niestabilna emocjonalnie 2. swiat mnie przeraza i wkurza.Nie umie sie tu odnalezc 3. Caly czas kocham i nie moge zapomniec faceta, mimo ze sama go odrzucilam i stwierdzilam ze nie mozemy zyc razem, po czym zostalam z innym facetem ktorego wogole nie kocham. 4.nienawidze uczucia bezradnosci 5.jestem pesymistka i zniechecam sie po 3 min. próby(np. w szukaniu nowej pracy) 6.Najlepiej wychodzi mi uzalanie sie nad soba. 7.mam dobre serce. 8.uwielbiam futrzaste zwierzatka 9.kocham swoja mp3ke 10.Nie widze wiekszego sensu zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbekju
1. puszczam cichacze (to takie ludzkie) 2. wszyscy mysla ze mam naturalne blond wlosy a ja je rozjasniam sprayem 3. moj chlopak od tygodnia sie nie odzywa, czuje ze jutro ze mna zerwie 4. nie wiem jak sobie poradzic gdy ze mna zerwie 5. podejrzewam ze moj chlopak ma schozofrenie 6. moja babcia ma na brodzie 2 dlugie krecone wlosy, panicznie sie boje ze na starosc te takie bede miec 7. od tabletek antykoncepcyjnych robia mi sie przebarwienia na twarzy 8. od 9 dni nie golilam nog 9. nie jem , nie spie, chyba mam depresje 10. chyba nie wierze w milosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cieeeeee
1. Jestem zakochana w facecie o imieniu Adam 2. Jadłam dzisiaj placki ziemniaczane 3. Mam niepomalowane paznokcie 4. Mam napady lęków, tak jak teraz 5. Koło mnie mruczy kot 6. Uważam że filmy bollywood są fajne :D 7. Nie mam w domu lodów 8. Często marzną mi stopy i dłonie 9. Pisząc to przygryzam wargę 10. Mocno stukam w klawisze komputera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu anonimowa, choć znana
1.Widziałam jak umierała moja mama 2.Nie potrafię przyjaźnić się z kobietami 3.Straciłam dziewictwo w wieku 24 lat 4.Fantazjuje o młodszym o 8 lat koledze 5.Odchudzam się pomimo tego że moja waga jest idealna 6.Wydaje krocie na buty od projektantów w których nie da się chodzić 7.Nie jestem zadowolona z mojej pracy ani wykształcenia 8.Nie umiem opowiadać dowcipów 9.Nie pamiętam o rocznicach, urodzinach i imieninach bliskich 10.Zbyt dużo czasu spędzam na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 nie potrzebuje tyle czułości ,co mój facet 2 drażnią mnie czasem jego upierdliwe esy o miłości 3 współczuje Mojemu bo pot5rafie być upierdliwa 4 mam ukrytą pocztę na o2 5 uwielbiam chałwę 6 mam mały fetysz :wącham jego ubrania (oczywiście jak nie widzi) 7 w pracy często udaje że pracuje 8 kawe wole wypić sama 9 aby naładować "akumulatory" potrzebuje ciszy i samotności 10 uzależniona od kawy i kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam tu juz ....
1.moja pierwsza miloscia byl facet starszy o 18 lat,zakochalam sie w nim 2.dla niego zostawilam chlopaka z ktorym spotykalam sie ,ale byl mi obojetny 3.musze odzwyczaic sie od kawy ,bo pije jej okropnie duzo 4.nie wiem co faceci we mnie widza, czesto widze jak sie gapia lub chca sie umawiac 5.mam komplesky 6.kocha sie we mnie facet duzo starszy,okazuje mi to i chce ze mna ukladac przyszlosc 7.uwielbiam samotnosc 8.odkad zostawil mnie facet ktorego kochalam nie potrafie sie zaangazowac w zaden zwiazek 9.chyba zostane sama 10.przeraza mnie widok osob cierpiacych w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdd
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×