Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anahi__barbie

Schudnąć 10kg, jak najszybciej ... !!!

Polecane posty

Gość Malutka8989
Jestem bardzo zadowolona bo schudłam 10 kg w 7 tygodni :) byłam i cały czas jestem na diecie Karolci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqa29
Dobry suplement który działa http://nplink.net/Jhfxq1v4 Odchudzałam się trzy miesiące ale warto było! Człowiek czuje się znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam nadwagę w granicach 14 kilo, no i nie czułam się z tym dobrze. Zaczęłam szukać więc odpowiednich tabletek na odchudzanie. I znalazłam! Nazywają się Slimunox i dzięki nim schudłam te niepotrzebne 14 kilo. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness84
Hej, mi niestety po zimie tez zostało kilka dodatkowych kilogramów. Figura się zmieniła, a na poprawę tego faktu niestety nie miałam ani siły ani czasu. Dodatkowo mąż zaczął mi wytykać mankamenty niby w żartach ale wiadomo, nie było to super przyjemne. Od początku stycznia wzięłam się za siebie - dluzsze spacery z psem, rowerki na siłowni i oczywiście rezygnacja z słodyczy i śmiecio jedzenia. Po jakimś czasie zaczęłam przeszukiwać internet w szukaniu czegoś co mi pomoże/dopomoże :P przyspieszy redukcje wagi, da więcej motywacji i mój wybór padł na Biphasic Slim. Zamówiłam od Marty (kom.792 631 684) i zaczęłam kuracje. Uczucie głodu osłabło, zastrzyk energii także odczuwalny, natomiast waga leci w dół. Efekty widać gołym okiem zarówno na wadze jak i na ciele. Zobaczymy co będzie dalej. Teraz już robi się cieplej więc mam nadzieje na fajne przejażdżki rowerem, spacery. Mam nadzieję że do lata będę już ostatecznie zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ble ble ble od pani Marty. Pani marto nikt nie nabierze sie na ten syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaPoleca
Ja mogę polecić co mi pomogło rok temu a był to suplement African Mango http://nplink.net/8VpqOqTl ale ten oryginalny od tego czasu narobiło się podróbek tylko nazwy podobne!!! Do dziś nie mam efektu jo-jo i czuję się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupują Foreverslim podeszłam do tego w formie eksperymentu jak się uda to fajnie a jak nie to mówi się trudno.Ale wcale się nie rozczarowałam bo te tabletki wspaniale wspomagają odchudzanie.Szkoda że tak późno na nie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meizitanc czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tak szybko schudnąć. najlepiej chudnąc powoli, a skutecznie. Ja się odchudzam z dietą pudelkowa optimal fit z krakowa i te 10kg poleciało mi w pięć miesięcy. Długo, ale przynajmniej zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oryginalny 100%produkt na odchudzanie,afrykańskie mango Tylko w tym sklepie znajdziesz oryginalny produkt,reszta to jakieś popierdulki http://nplink.net/WXbDHGWl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oryginalny 100%produkt na odchudzanie,afrykańskie mango Tylko w tym sklepie znajdziesz oryginalny produkt,reszta to jakieś popierdulki http://nplink.net/WXbDHGWl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to możliwe żeby szybko schudnąć.Po pierwsze detoks organizmu do tego najlepsza jest spirulina http://nplink.net/LF5kCblB oczyszcza organizm,odtruwa z toksyn( w czasie detoksu gubimy kilogramy,wydalamy złogi zalegające z jelit) Kiedy już oczyścimy organizm i jelita,poprawi się nasz metabolizm i zaczynamy gubić kilogramy. Dziennie min.1,5l wody niegazowanej i 10 kg spokojnie poleci ale trzeba najpierw oczyścić organizm!! Dzięki temu nie będziemy mieć efektu jo-jo.Warto takie oczyszczenie robić raz na kilka miesięcy.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina4

10 kg to mało ja schudłam 12 bez diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W kocu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Ja zdecydowanie polecam piperinox http://nplink.net/v9GWK046 schudłam 10 kg w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

A ja nie dam sobie powiedzieć bo schudłam stosując właśnie tabletki wspomagające odchudzanie.Mówi tu o omawianym już tutaj Slimunox.Ale jeżeli ktoś myśli że same tabletki go odchudzą to jest w dużym błędzie.Żeby schudnąc to trzeba w to włożyć sporo pracy i wylać bardzo dużo potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina56

Ja już przed świetami po odchudzaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorvi

Jak tam u mnie 12kg mniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Odkąd stosuje Slimunox waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Ja schudłam 10kg na diecie stosując adipex retard 100ml brałam rano codzienne 5ml i pilnowallam jedzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Odkąd stosuje Slimunox waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×