Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anahi__barbie

Schudnąć 10kg, jak najszybciej ... !!!

Polecane posty

Gość Odyn34

Biegaj mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Prostego odchudzania nie ma bo bez ćwiczeń i odpowiedniego żywienia ciężko jest coś osiągnąć.

Suplement który mi pomógł to Afrycan Mango który zmniejsza łaknienie, a to był mój największy problem

Link do stronki gdzie zamawiałem: https://nuticeo.wordpress.com/

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulko

kurcze nic nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam34

Ja mam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farwa

Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek Biphasic Slim. Oryginalne pochodzą z USA i są tam b.popularne. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień i zaczeła znacznie spadać waga, nie ma efektu jojo, czy niepożądanych reakcji organizmu takich jak biegunka . Wcześniej był z tym problem. Schudłam 10kg przez 6 tygodni kuracji. Jesli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie - Zuzia - 881 354 456

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio76

Łatwo powiedzieć schudnąć szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akonik

Dieta i nje podjadać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskolas

Ja na białku już 4 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeae

szybkie odchudzanie nie jest to najlepszy pomysł na to, by cieszyć się zgrabną sylwetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Moim zdaniem odchudzanie bez odpowiedniego suplementu nie ma obecnie sensu mi dopiero to się udało po tym jak zastosowałam obok diety Slimunox, jak dla mnie  jest to jeden z najlepszych suplementów obecnie jakie są dostępne na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
1 minutę temu, Gość Alicja napisał:

Moim zdaniem odchudzanie bez odpowiedniego suplementu nie ma obecnie sensu mi dopiero to się udało po tym jak zastosowałam obok diety Slimunox, jak dla mnie  jest to jeden z najlepszych suplementów obecnie jakie są dostępne na rynku

Całkowicie się z tobą zgadzam u mnie po tych tabletkach moja waga spadła w ciągu dwóch miesięcy o prawie 10 kg Jeszcze miesiąc i nie będę miała nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robin

Sama dieta wystatczy bez slimunoxu reklamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A u mnie nie chciała spaść na samych pigułkach i dopiero jak dzięki koleżance z pracy trafiłam do takich co online odchudzają i mają stronę www.fit2be.pl to okazało się że i dietę trzeba mieć ułożoną i zasady jedzenia zmienić(nie wystarczy tylko słynne"mż") i wprowadzić jakąs aktywność treningowa, wcale nie za mocną od razu tak żeby z wysiłku się przewracać, suplementację do treningu i diety też dostosować trzeba(nie kupić wszystko co jest w sklepie że niby samo się zrobi dzięki temu) i tak udało mi się zredukować 36 kilo i to w tempie spokojnym.A najlepsze jest to że fajnych rzeczy się dowiedziałam i udało mi się zapanować nad wagą bez tego wielokrotnie już przeżywanego przeze mnie efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oger

Pij wodę rozpuszcza tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaa

Najszybciej można schudnąć z tą dietą:

dietalux.wordpress.com

sama testowałam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość More5

Stosowanie w połączeniu z dietą pozwala zaobserwować pierwsze efekty już po kilku tygodniach

nplink.net/knplyiso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Żeby schudnąć trzeba być na deficycie kalorycznym. Ja schudłam 18 kilo za rok na zdrowej diecie. I co najważniejsze żeby schudnąć trzeba jeść. Proponuje poszukać diety na początek 1,800 kalorii. Jest dużo w sieci przykładowych menu na 1,700 1800 kalorii i przez pierwsze miesiące trzymać się tego planu. Albo znaleźć dietetyka, trenera personalnego, który Wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Aby szybko schudnąć z brzucha zdrowa i zbilansowana dieta musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam zajrzeć na tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Masz tam opisany specyfik który pomaga schudnąć w szybki sposób (mi pomógł stracić 13 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do diety trzeba podejść z głową. przede wszystkim Regularne posiłki, dużo wody i ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×