Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Aborcja na życzenie powinna być w Polsce legalna.

Polecane posty

Gdyby tak było, Polki mogły by uswać ciąże w szpitalach zamiast robić to w prywatnych gabinetach, za granicą lub w domu za pomocą środków zamówionych drogą internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterq
człowieniu... a czy to dziecko ktoś pyta czy ono sobie życzy śmierci ? czy nie lepiej uczyć antykoncepcji niż wprowadzać aborcję ? czy ludzie muszą się ruchać jak zwierzęta z kim popadnie ? czy podejmując współżycie seksualne nie powinniśmy byc przygotowani na taką ewentualność jak ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy chce mieć dzieci
a antykoncepcja może zawieść. Też jestem za legalną aborcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaa dziewczynaa
Za chwilkę Cię tu zjedzą przeciwnicy aborcji :o A ja się zgadzam z autorem. Gdyby aborcja była legalna (tak jak w innych krajach, gdzie nikt nie robi z tego problemu, za wyjatkiem naszego cudownego katolickiego kraju), to nie byłoby tylu noworodkow w reklamowkach na smietnikach, beczkach itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zdania, ze jak ktoś nie jest gotowy na dziecko, nie powinien uprawiać seksu, bo niestety, ale ryzyko poczęcia nowego czlowieka istnieje zawsze. Aborcja powinna być zabroniona, a lekarze przeprowadzający ją nielegalnie karani odebraniem praw do wykonywania zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaoke a jak ktoś w ogóle nie
chce dzieci? To co nie ma prawa do męża do normalnego życia i uprawiania seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterq
"nie każdy chce mieć dzieci a antykoncepcja może zawieść. Też jestem za legalną aborcją" czyli lepiej bzykać sie z byle kim i byle gdzie a później zabijać płód ? przyjemność dorosłych kosztem życia dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomyslcie co by bylo jak by byla legalna.... w tedy to juz wogole bez zabezpieczenia ludzie by sie bzykali "bo zawsze mozna usunac" a seks nie bylby juz taki fajny bez ryzyka... jest ryzyko jest zabawa. JESTEM PRZECIWNA ABORCJI!!! trzeba myslec glowa a nie pi*da to sie w ciaze nie zajdzie. Nie chce mi sie wymieniac setki innych powodow dla ktorych jestem przeciw aborcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie mógłbyś wtedy rypać
baby ile wlezie bez gumki, a tak musisz uważać, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterq
"a jak ktoś w ogóle nie chce dzieci? To co nie ma prawa do męża do normalnego życia i uprawiania seksu?" wtedy można zrobić jeden zabieg i nie trzeba stosować antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterq
tłumaczycie sobie że zabijanie powinno być legalne dla własnej wygody zacznijcie myśleć głowami a nie narządami płciowymi jak zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja moj maz po zabiegu
i bez oproblemu jestem przeciwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek R..........
jestem za aborcją, bo dzieci to same problemy i koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysterylizujta się i po kłopoc
ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaoke a jak ktoś w ogóle nie
a o tym, że antykoncepcja zawodzi to nie słyszeliście? Ja przede wszystkim jestem za tym by kobiety miały prawo do zabiegu podwiązywania jajowodów wtedy problem aborcji w jakimś stopniu by zmalał. Ale niestety w naszym katolickim państwie nie wolno tego robić a podziemie aborcyjne działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej to se zrobicc badania chormonalne i brac tabletki REGULARNIE. ryzyko jest tylko w tedy jak sie nie wezmie w jeden dzien lub sie wezmie o innej godzinie. wole brac tabletki niz mordowac dzieci!!! ci co nie chca dzieci wysterylizujcie sie i po klopocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielegalnie mozna usuwac dzieci to lepiej sie nielegalnie wysterylizowac. jak sie poszuka to sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterq
kocham się ze swoją dziewczyną ale biore pod uwage to że może dojść do zapłodnienia, mam swoje zasady i nie bzykam się z osobami z którymi nie planuje przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysterylizujcie się i wtedy
pieprzcie się z kim i gdzie popadnie od rana do rana jak zwierzęta. Pływajcie sobie wtedy w swojej spermie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram. A argumenty takie, jak "nie uprawiajcie seksu" to wsadźcie sobie w dupę. Każda kobieta powinna mieć wybór, a nie popadać w depresję i biedę, jak "kochający" facet nagle się zwinie, to w końcu jej ciało, i dlaczego ma brać odpowiedzialność, jak on jej nie bierze? Poza tym system swiadczeń socjalnych w Polsce dla samotnych matek to kpina. Oczywiście, jestem również za rozpowszechnianiem prezerwatyw i tabletek. Tylko, ze w naszym katolickim kraju nawet nie otrzyma sie rozgrzeszenia, jeśli ktoś się zabezpiecza, nie mówiąc juz o powszechnym wyklęciu i oburzeniu społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaoke a jak ktoś w ogóle nie
a ja nie mam zamiaru sie na razie sterylizować bo nie wiem co mi odbije na stare lata i może zapragnę być w ciąży. Jeśli współżyje to sie zabezpieczam i biore tabletki gdyby nie daj boże zawiodły usunęłabym, bo nie mam pieniedzy studiuje i nie poradziłabym sobie z dzieckiem a przede wszystkim nie chce dziecka na dzien obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cię nie stac na dziecko
to zaszyj cipę i pomyśl o karierze, a nie bezrobociu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Powinna być! Ale my mieszkamy w katolandzie a nie w normalnym kraju. Skoro każdy obywatel płacący podatki sponsoruje watykańską sekstę i jej nauczania w szkołach publicznych, to jak można oczekiwać czegoś więcej, choćby rządów zdrowego rozsądku? A cierpią, jak zawsze, normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaoke a jak ktoś w ogóle nie
takie teksty to sobie zachowaj dla siebie. Przede wszystkim nie chce teraz dziecka i robie co moge by go nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ktos bierze ślub skoro nie chce mieć dzieci? Małżeństwo po to między innymi jest by mieć potomstwo. Jak ktoś nie chce mieć dzieci to niech robi wszystko by ich nie mieć. Gdybym ja za wszelką cenę chciała pozostać do końca życia osobą niezalezną i bezdzietną starałabym się o podwiązanie jajników. To o wiele lepsze wyjście niż zabicie niewinnego dziecka. Aborcja to jest po prostu wygoda dla tych u których antykoncepcja (lub jej brak?) zawiodła. A najgorsze jest to, że wiele osób traktuje aborcje jak antykocepcje po fakcie. Sa przecież kobiety, które poddawają się aborcji kilka razy w życiu. W skrajnych przypadkach jeszcze częsciej. I nie mają wyrzutów sumienia. Zwolennicy aborcji mówią, że nasz kraj jest katolickim ciemnogrodem. Ja tak nie uważam. Na zachodzie trwa Kult Śmierci, zabijani są starzy (bo za starzy by pracować w większości nie dołeżni, a młode społeczeństwo musi ich utrzymywać, więc jak wpadnie w śpiączkę, albo jest sparaliżowany to śmierć jest dla niego najlepszym wyjściem), nazywa się to ładnie eutanazją, której podlegają równiez jednostki młode, ale słabe, ułomne, którymi ktoś musi się opiekować, więc lepiej ich też zabić. Są zabijane nienarodzone dzieci, bo ktoś kto jeszcze nie wygląda jak człowiek nie może nim być więc można go też zabić, bo się nie obroni, a wyrodni rodzice nie będą po nim płakać. Nie widzicie jak zle jest takie postępowanie? Najlepiej jest być ślepym i głuchym na otaczające nas zlo i ciche przyzwalanie na to co się dzieje. Myślicie, że na zabijaniu jednostek najsłabszych i najbezbronniejszych się skończy? O święta naiwności.... Już teraz człowiek jest zdolny wyjść na ulicę, wyjąć pistolet i zabić przypadkowych ludzi, dzieci mordują rodziców, rodzice dzieci, już nie ma zahamowań. Jak nie odpowiada mi, że ktoś cieszy się zyciem to ide i mu je mogę odebrać. A potem mogę obarczyć winą otoczenie, że to ono wpłyneło na moją psychikę i rozpoznawanie dobra i zla. Aborcja to takie samo morderstwo jak każde inne i nigdy nie będzie przeze mnie zaakceptowane. Tak samo jak eutanazja. I szczerze mówiąc zwisa mi to, że jakiś kafeteryjny gówniarz nazwie mnie moherem z polskiego katolickiego ciemnogrodu. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Pocieszające jest że przy karykaturalnych rozwiązaniach prawnych, ludzie radzą sobie omijając prawo. Państwo więc wie i musi tolerować że istnieje szara strefa: wycieczki aborcyjne i aborcyjne podziemie w Polsce. I dobrze, niech się na usługach medycznych bogacą innej kraje niż nasz ciemnogród, oraz lekarze z Polski, wówczas nielegalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaoke a jak ktoś w ogóle nie
podwiązanie jajników? I ty dziewczyno pielęgniarstwo studiujesz? Wstyd. A ślub nie dla każdego oznacza płodzenie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etanazja to śmierc na zyczenie
jesli nie chce ktoś zyć, to ma do tego prawo, bo o swoim zyciu kazdy może decydować jak chce, co innego gdy zabijamy dziecko, bo go się o to nie pyta. Do eutanazji nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjhjh
Karaoke, skad takie koszmarne teorie? Kult smierci , zabijanie dzieci.. Plody byly sa i beda usuwane, sa sytuacje, kiedy nie da sie inaczej. Chodzi o to, by robic to w normalnych warunkach i pod kontrola lekarska. Tak sie sklada, ze zyje na tym przekletym zachodzie. Nikt tu nie traktuje aborcji jak antykoncepcji, jesli kobieta sie na nia dcyduje, to musi porozmawiac z psychologiem, musza bc do tego powody...To jest zawsze strasznie trudna decyzja, ale czasami ktos ja musi podjac.W ten sposob zachowuje sie godnosc kobiety, ktura jest podmiotem majacym wolna wole i prawo wyboru, a nie reproduktorem. Poza tym nie ma tu problemu z dostaniem pigulek po, co zapewne zapobieglo niejednej aborcji. Po prostu idziesz do apteki, farmaceuta przeprowadza na zapleczu, kuluralnie krotki wywiad, udziela porady i a chwilke masz pigulke w rece. Z tego co wiem, w polsce trzeba najpierw isc do lekarza (rejestracja, czekanie) a potem dostaniesz te pigulke lub nie... A czas uplywa. Wiecej edukacji, lepszy dostep do antykoncepcji, dotowanie pigulek-to naprawde ma sens. i juz nie mowcie o tym, ze slub jest jednoznaczny z rodzeniem dzieci, b tak nie jest. Nie kazdy jest katolikiem, nie kazdy chce lub moze miec dzieci. Czemu tryskacie jadem w kierunu kobiet, ktore nie chca lub nie moga miec dzieci , nigdy nie wieci , jaka na prawde jest ich systuacja. Karaoke, dlaczego piszesz takie brednie o zabijaniu starcow i dzieci? Czy ty widzialas, jak wyglada opieka nad starszymi osobami w Europie zachodniej? Na pewno nie wszedzie jest tak samo, ale... po prostu nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×