Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Won z filmu

najbardziej wkurzająca serialowa postać

Polecane posty

Gość gość
ze seriali polskich to ogladam tylko Kiepskich i zona Waldusia jest mega wpieniająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka z Pierwszej miłości, wrr jak ona mnie wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bohaterowie "Pierwszej Miłości" - ka.ta.stro.fa :D Gra niczym flaki z olejem. Zawsze jak mignie mi reklama tego serialu to kojarzy mi się on z takim niskobudżetowym serialikiem początkującego reżysera. I idąc tropem Pierwszej Miłości, żona Waldusia Kiepskiego :D Ja rozumiem, że ona miała wpisać się w klimat zwariowanej rodzinki Kiepskich, no ale, nie, no nie da się tego słuchać :) "Na Wspólnej" - Ola Zimińska. Czego to ona nie przeszła... :D Tyle "doświadczeń" życiowych, które ona ma, to mogła być z pięć osób obdzielić. Teraz postanowili zrobić ją lesbijką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka z Pierwszej Miłości. Mogliby ją wywalić z obsady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie strasznie wpienia Mustafa z Grzechu Fatmagul... Taki chuj, co mu się w d***e od dobrobytu poprzewracało, jak by to mesio powiedział Bije kobiety i stale jakieś fochy odwala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie chyba Ramsay Bolton z "Gry o Tron", po prostu nie mogę na niego patrzeć. Tak bezdusznej postaci jeszcze nie widziałam, nie da się go lubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM to najdurniejszy tasiemiec
Pierwsza milosc: Marychna, jej dwie, brzydkie coreczki, spedalony Krystianek, AŚKA!!! i jej koński zgryz, Łazanki, Romany i te inne, pijaczyny; Ruda ze sklepu:o oraz ruda od tego, co zasłynął niegdyś żółtą piętą:D , Paulina, Sabinka :o, Jowitka i Radzio; Beti i jej 'piekny' aktorzyna...ogolnie to 90% obsady mnie wk******, nie wiem, po kiego grzyba to oglądam (od 9! lat. Sic!) Chyba lubię się maltretowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też czasem jest taki zabieg, który ma za zadanie przyciągać widzów. Jak się nie lubi jakiejś postaci, to śledzi się jej losy, żeby doczekać czasów kiedy zacznie się jej gorzej wieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,M jak Miłość'' Aśka - obojętnie, czy będzie wkurzona, szczęśliwa, smutna, zaskoczona, roztrzęsiona, zakochana, zawsze reaguje w taki sam sposób, czyli 0 reakcji. Olga - rozpieszczona gówniara ,,Barwy Szczęścia'': Angela - próbuje zatruć życie innym, bo sama przeżywa trudny okres ,,Pierwsza Miłość'': Aśka - świnia i na dodatek idiotka Sabina - niech w końcu coś z nią zrobią, bo robi z siebie nieszczęśnicę, a tak naprawdę jest sama sobie winna, że jej życie wygląda w taki, a nie inny sposób Olka - wredna krowa, najchętniej wlazłaby Mikserowi do łóżka Tola - psychopatka, niech zniknie w końcu z tego serialu Katarzyna - tępa zdzira, zdradziła ,,Kaśkę'' z pierwszym lepszym Malwina - wredna żmija, intrygantka i plotkara ,,Na Wspólnej'' Patrycja - lafirynda ,,Grzech Fatmagul'' Selim i Erdogan - dwaj pederaści, powinni ich wykastrować na żywca ,,Tylko z Tobą'' Iclal - najbardziej wkurzająca postać ze wszystkich seriali, jakie oglądam, wyrachowana psychopatka, wstrętna intrygantka, obrzydliwa egoistka, choleryczka z wiecznym PMS-em Aytul - to samo, co ta wyżej, ale ta wyżej gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Iza z MJM 2. Maryśka i Marta z MJM 3. Nur z Tylko z tobą - naiwna i głupia do granic możliwości 4. Agata z Na dobre i na złe - wiecznie naburmuszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Marta z "M jak Miłość" 2. Tomek z "M jak Miłość" - jedna, znudzona mina przez cały serial 3. Przemek z "Na dobre i na złe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nur z "Tylko z Tobą" to najbardziej wkurzająca i głupia postać ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda czyli Anna Mucha z m jak miłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak wyżej- magda z m jak miłośc, nie cierpię tego babska, nie cierpię muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta i Maryśka z M jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria i Magda z M jak miłość Malwina z Pierwszą miłość Bożena z Barw szczęścia Viki z Przyjaciolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki z przyjaciółek, -niech ona zniknie bo spiertoliła cały serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza miłość: Melka i ten jej Pawełek, masakra, dwa wytrzeszczem i trzeci wytrzeszcz mąż Wiktorii z Wadlewa, pan sołtys, imienia nie pamiętam. Przyjaciółki: wytrzeszcz od Ingi, Robert ma chyba na imię i Julka, córka Anki, masakra jakaś jaka mimoza rozmamłana, a aktorka od lat gra jak klocek drewna. Na wspólnej: wiadomo, wytrzeszcz syn Honoratki ( nie trawie tego aktora, wszędzie gra identycznie) i Norbert (jak wyżej) Barwy Szczęścia: Gawron i Żabcia oraz Alicja i Łukasz (bez komentarza) ale wszystkich na głowę bije Pawełek vel Tarantino (reżyser jak z koziej d.trąbka za cudzy hajs ) Diagnoza: wkurza mnie to, że po śląsku nawijają non stop bo nic nie rozumiem :D Innych seriali nie oglądam to sie nie wypowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieleczka3445
Nie ma chyba bardziej denerwującej postaci niż Magda z „Belfra”. Specjalnie zamówiłem sobie pakiet w https://telewizjaswiatlowodowa.pl/wybierz-pakiet żeby normalnie oglądać drugi sezon, ale ta postać totalnie nie pasowała i działa mi na nerwy. Jak samą aktorkę lubię i widziałem ją u Smarzowskiego, tak ta postać wybitnie scenarzystom się nie udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j z tym żałosnym spamem, debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elzunia z klanu mameja która mnie wnerwia od 1998. Jasiu z klanu. Mareczek z na wspólnej p***a. Maria z wlodkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nur też mnie w*****a. I jej uroda mi się nie podoba zupełnie. Za to ta druga w śpiączce ma z******ty głos i w ogóle jest piękna. A ten aktor ma jedną minę i chyba ani razu się nie uśmiecha w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×