Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxbb

dlaczego jeśli jesteś facetem..

Polecane posty

Gość xxbb

który ma szerokie zainteresowania,szanuje kobiety,jest taktowny wobec nich,nie pije zbyt dużo nie pali to jesteś sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbb
dlaczego sieroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremy
Turquise, ciekawe jakim ty jestes niesierota, juz to widze. Chlopak napisal madre rzeczy i ma racje, po prostu jest mu ciezko a do okola burdel jeden wielki. NIe radzi sobie z tym i tyle, a ty zamiast mu pomoc to go probujesz ponizyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ma jakieś inne kompleksy , braki w wychowaniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej sorry kazda sierota przedstawia sie w ten sposob- nie pije nie pali szanuje kobiety intereuje sie znaczkami itd sorry, normalny facet wie ze nie chodzi o palenie i picie:O pyta to odpowiadam, nie jestem siostra milosierdzia, jak chcecie ludzie uslyszec konkretna odopowiedz to napiszcie, nie bedzie szczerze ale bedziemilo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtyew
może podrywasz nieodpowiednie kobiety:P facet choćby był nie wiem jak inteligentny,miał szerokie zainteresowania itp to zawsze podbija do tanich kurewek które interesuja tylko tipsy-a wiadomo ze u takiej nie ma szans:O zobaczy taki cycki i dupe na wierzchu i juz leci, trzeba poszukac wartościowych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbb
to jaki powinien być facet według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci śmierdziuszki
Bo pewnie ogrom zainteresowań nie pozwala na zainteresowanie kobietami. One same do Ciebie nie przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma swoje wymagania, moje sa nastepujace: intelighentny mądry męski z poczuciem humoru imponujący mi czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z poprzedniczka
Ja tez zgadzam sie z poprzedniczka ze tylko sierota mowi,ze jest porzadnym facetem bo nie pije i nie pali a do tego ma wachlarz zainteresowan...A to chodzi o palenie i picie? Znam kilku zajebistych wartosciowych facetow, ktorzy pala.Od kiedy palenie fajek swiadczy o nieporzadnosci faceta? To nalog..co innego chlanie na umor-z tym sie zgodze. A do tego jak facet mowi o sobie: szanuje ludzi, szanuje kobiety, mam zasady ...to mi sie niedobrze robi facet porzadny o sobie nie trabi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbb
bo tak sobie myslę żeby się dzisiaj zastrzelić i tak przypadkiem wszedłem na kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety tlumacza swoja samotność brakiem ciekawych facetów, bolesnym urazem z przeszlosci itp....tak samo postrzegaja i tlumacza swa samotnosc samczyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtyew
e tam nie strzelaj,załóż lepiej konto na sympatii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremy
Turquise co to jest MĘSKI? co to jest MĄDRY? odopwiedz chociazby na te dwa pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob co chcesz, to twoje zycie, nie nam powinno zalezec na tym zeby zyl, tylko tobie jesli nie potrafisz zyc konstruktywnie to sie chociaz zabij konstruktywnie -taka mala prosba-narzady dla innych itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra a jak to jest że
ja - mądra i wykształcona osoba, z szerokimi zainteresowaniami, ale tez rozrywkowa, posiadająca gruntowne wartości moralne, prawdomówna, szczera, lojalna, jest sama? Można ze mną pogadać o wszystkim, mam wielu przyjaciół płci męskiej a większość poznanych osób lubi ze mną rozmawiać. Bywam dziwaczna, ale kto taki nie jest czasami?:O Ostatnio spotykałam się z kimś 2 lata temu, nie chciał kontynuować tej znajomości i powiedział, że na mnie zawsze można liczyć, że zawsze robię to, co mówię. To miał być zarzut, że on niby tego nie może wytrzymać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
nie trąbi tak o ile nie jest sfrustrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"odopwiedz chociazby na te dwa pytania." męski i mądry to taki który się jej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męski - posiadajacy cechy mezczyzny,a nie sieroty? trudno mi to wytloumaczyc, rownie dobrze moglabym cie zapytac co to znaczy wg ciebie KOBIECA? mądry - nie chodzi o wiedze ale o pewnosc madrosc zyciowa na palcach 1 reki wylicze tych co spelnili te wymagania podczas calego zycia, ale warto czekac na takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxbb
dobry pomysł turuisee interesuje się anatomią i i może właśnie dziś pocisk pistoletowy powienien rozwalić mi kość sitową,klinową,rozwalić kresomózgowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrtyew
Ostatnio spotykałam się z kimś 2 lata temu, nie chciał kontynuować tej znajomości i powiedział, że na mnie zawsze można liczyć, że zawsze robię to, co mówię. To miał być zarzut, że on niby tego nie może wytrzymać faktycznie,słowność to straszna wada:D:D czego to ludzie nie wymyslą jak nie chce im się wprost powiedzieć czemu zrywają/nie chca się spotykac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra a jak to jest że
Ja np. piję, czasami za dużo. I palę sporadycznie. Co nie zmienia faktu, że JESTEM porządna. Nawet jeśli zachowuję się jak tania dziwka, ludzie, którzy widzą mnie pierwszy raz w życiu mogą pomyśleć o mnie, że jestem dziwna. Ale ktoś, kto mnie zna, nigdy by tak o mnie nie powiedział. To fakt, że mężczyźni zbyt dużą wagę przywiązują do pozorów. Do pozorów w wyglądzie, zachowaniu, do mowy-trawy i innych takich. A nie na tym polega życie a tym bardziej relacje z innymi ludźmi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"nie chodzi o wiedze ale o pewnosc madrosc zyciowa" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×