Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nusiek516

Zgubienie obrączki - co to oznacza?

Polecane posty

Gość siwyok
Moja obrączka pozostała na dnie morza... podczas podrózy poślubnej. Był sobie rejs statkiem pirackim i zachciało mi sie z niego skakać do wody... Ostatni skok przed ponownym wyruszenim statku z zatoki w morze i obraczki juz na palcu nie bylo widac... Jakies 2m glebokosci, woda przezroczysta, na dnie piasek a po niej ani sladu... Do teraz mam zal ze nie sprobowalem zanurkowac tylko patrzalem sie z gory statku w miejsce gdzie zgubilem obraczke. Czulem sie fatalnie i zdolowany przez reszte rejsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez z moim obecnie bylym chlopakiem podarowalismy sobie srebrne obraczki i ja swoja zgubilam po miesiacu rozstalismy sie. Od rozstania minelo 1,5 roku i ostatnio jak robilam porzadki znalazlam ją za szafą. Ucieszylam sie bardzo. Wczesniej przed znalezieniem jej snilo mi ze znalazlam jakas obraczke. I tak sie stalo. Z bylym nie mamy kontaktu wcale. Ja nosze ta obraczke znowu.. Ale nie zapowiada sie Zebysmy znowu byli razem choc to juz 2 miesiace od znalezienia. A bardzo bym chciala bo tesknie za nim i z nikim nie bylam po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś zgubiłam taką srebrną obrączkę od faceta. Strasznie przeżywałam. Po roku mnie rzucił. Ogólnie sporo rzeczy od niego jakimś dziwnym trafem gubiło mi się albo błyskawicznie niszczyło, może to były jakieś znaki :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaroli
żona zgubiła tj małe dziecko ze stolika wyrzuciło wraz z papierkami po cukierkach do śmieci i ...... dokładnie 7 lat później żona wyprowadziła się z domu wcześniej będąc w sanatorium---odbiło totalnie, nawet dzieci zaniedbała, .... z TAMTYM nic nie wyszło, rozwód w najgorszej postaci i teraz mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wciskaj sobie głupot, ja tak sobie wkręcałam przed ślubem jak mama mojego męża zachorowała, w sumie na nic poważnego. Aż chciałam odwoływać ślub... potem wszędzie doszukiwałam się znaków. a nasze małżeństwo jest szczęśliwe. Też kiedyś miałam z byłym partnerem srebrne obrączki i się rozstaliśmy, mimo że obrączki nigdy nie zgubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, że zgubiłaś obrączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reytan
Dzieci będą miały zeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyją zabobony!!! Niektórzy pisarze twierdzą, że średniowiecze nigdy się nie skończyło i trwa do dziś - jak widać mają rację. Co oznacza zgubienie obrączki? Pecha, to, że się jest nieuważnym lub roztrzepanym. I raczej nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgubienie obrączki znaczy że twój mąż chla piwsko z kumplami pod sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej coś w tym jest mój dziadek zgubił obrączkę i co? po 40 latach od ślubu zmarł !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuję pomoc w poszukiwaniu zagubionych przedmiotów z metalu. Biżuteria, kluczyki od auta, zakopane skarby w ogródku - z racji kilkunastoletniego doświadczenia w poszukiwaniach i profesjonalnego sprzętu mam wysoką skuteczność.tel 517230140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełtw
Oferuje pomoc w poszukiwaniu zagubionych przedmiotów zawierających jakikolwiek metal takich jak: Biżuteria złota,srebrna,klucze,karty pamięci,monety złote, srebrne i wszystko inne na czym wam zależy Istnieje również możliwość poszukiwania podwodnego. Dysponuje sprzętem do eksploracji podwodnej. Petworek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgubienie obrączki oznacza że jesteś roztargniona i roztrzepana. Do tego bałaganiara. I nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic to nie znaczy to tylko metal nie jakis talizman,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia wykrywaczy metali wypożyczę wykrywacz metali Gdynia Oferuje prace z własnym wykrywaczem metali garret ace 250 przeszukiwanie gruntów oczyszczanie z metali itd, oraz badanie dna zbiorników wodnych basenów kąpielisk magnesem neodymowym i inne propozycje tel 517230140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×