Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freydis

jakie sa srednie zarobki pracownika budowlanego

Polecane posty

zatrudnionego w Spoldzielni Mieszkaniowej>?orientuje sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracownik budowlany spooroo zarabia. ale jak to jest w społdzielni mieszk to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kciukiem:) chodzi mi o zarobki takiego do wzystkiego, od docieplen do robót drogowych...szukam szukam i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) mój się w tej chwili ,,zajmuje'' pracami wykonczeniowymi i na mc ze 2tys nieraz 3 wyciągnie, dla mnie to góra kasy, nie wiem jak dla Ciebie. choć to od pracodawcy zależy, w zeszłym roku 3tyg tylko robił z kumplem i mieli 5,5tys na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz sie wreszcie ruszyło, skonczyl duza budowe i przez 4 tyg wzial na reke 3,5 tysia wiec jest git. ale tak pytam z ciekawosci bo dostal prwna propozycje i analizujemy ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech bierze kolejną robotę. z tego naprawdę są pieniądze.:) tymbardziej, że teraz najwięcej dobrych ofert , bo lato idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, teraz jest zajebiscie, bo mamy samochod, oboje rzucilismy alkohol i zycie wyglada zupelnie inaczej.juz nie musze oszczedzac:D ale to prawda chyba, ze w roznych miastach roznie sie zarabia, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tak mi sie udało to chlanie rzucić:P no zależy od miasta, my mieszkamy w małym mieście, ale zlecenia ma też z dużych. jesteśmy z wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zadupie, Lubelszczyzna:/co do alko, to naprawde warto, zycie wypieknialo, zero kłotni i nerwow, zero kaca, spora oszczednosc no i zawsze mozemy sobie bryknac autkiem gdzie tylko chcemy:)wole to niz duzego browca:)przerzucilam sie na Tigera:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etm zadupie. jak jest robota, to nie ma zadupia:) ja już kilka dni nie piję, ale mój i tak w robocie pivko walnie, a mnie to irytuje:P a od tigera dupa rośnie, a ja głównie dlatgo przestaję pić 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jakos na szczescie nie, natomiast swietnie zabija apetyt...do tego te upaly i wcale sie nie chce jesc, wiec trudno utyc na samej taurynie:)bosh pamietam jak mnie wpienialo przychodzenie z pracy po piwku..uhhh:/moze sie jeszcze nawroci:0milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×