Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika23WaWa

Jak pomóc dobrej przyjaciółce i najlepszej koleżance.

Polecane posty

Gość Weronika23WaWa

Bardzo bym chciała jej pomóc, ale zupełnie nie wiem jak. To jej wina że teraz jest w takiej sytuacji, współczuje jej. Strasznie sobie namieszała w życiu. We wrześniu miała wziąć ślub z narzeczonym. On jednak parę dni temu wyrzucił ją z niedawno narodzonym dzieckiem z domu. To był jego dom i miał do tego prawo. Przyjaciółka dała mu do tego powody, trochę mu się nie dziwię. Bardzo jej jednak współczuje i chciałabym jej pomóc. Potrzebuje mieszkania i trochę pieniędzy na życie. Potrzebuje faceta który by o nią i to maleństwo zadbał. Jest bardzo ładną i atrakcyjną dziewczyną. Mieszka pod Warszawą. w Otwocku teraz. U znajomego, może tam jednak mieszkać tylko do końca maja. Nie ma rodziny i nie ma wsparcia. Jest bezrobotna. Bardzo chce jej pomóc, ale nie wiem do końca jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika23WaWa
Ta wcześniejsza wypowiedź nie jest moja. Na prawdę się o nią martwię. Chce jej jakoś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika23WaWa
Szukam jakiejś pomocy dla niej. Chce jej pomóc. Może są tu jacyś samotni faceci z którymi mogłabym ją umówić. To na prawdę fajna i atrakcyjna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no świetna reklamę jej zrobiłaś:D mąż wyrzucił ją z domu z maleńkim dzieckiem bo miał powody...na bank sie znajdzie tłum apsztyfikantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×