Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adddaaa

jakie przyjmujecie witaminy w ciazy ?

Polecane posty

Gość gość
Tak naprawdę jesli juz teraz kiedy jest wiosna najlepiej jest prowadzić zdrową diete, bogatą w owoce i warzywa.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt nie powie ze kwas foliowy jest szkodliwy, bo jednak jak tylko któras z nas pomysli o ciąży powinna od razu biec do apteki np. po Folik. Naprawde to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy i tyle. Potem tylko zdrowo sie odzywiajcie i koniec. Ja bym nie przesadzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę kazda z nas w momencie planowania dziecko powinna miec swiadomość tego jak wązne jest to aby przyjmowac takie witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży brałam tylko Folik Mama odpowiedni na danym etapie ciąży. Nic więcej nie brałam, bo w składzie ma wszystkie niezbędne składniki dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukolla
ale folik mama to chyba na sam poczatek, potem w kolejnych semestrach nie zmianiałaś na żaden inny kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, nie ma sie co dziewczyny zastanawiać, po prostu trzeba brać Folik i tyle. To najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wybrałam Feminovit. To już 4ty mc odkąd je biorę. Poleciła mi je położna. Wszystko ok, wyniki super,dobrze się czuję. Nie mam mdłości jak przy pierwszej ciązy.Dla mnie to dobrze dobrany suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnasia
W moim przypadku zarówno podczas pierwszej jak i drugiej ciąży przyjmowałam suplement diety mama dha bogaty w kwas foliowy, jod i kilka innych niezbędnych rzeczy do prawidłowego rozwoju dziecka. Tanio i skutecznie, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocococo
Karnasia jak długo brałaś mama dha? Też biorę te witaminy, poród niedługo i zastanawiam się czy warto brac karmiac piersią bo na pewno chcę karmić w ten sposób przynajmniej przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę te, które polecił mi lekarz: kwas foliowy, DHA, magnez, jod i witaminę D. Przestrzegam też zdrowej diety, bo wiadomo, że suplementacja to nie wszystko. No i nie narzekam na wyniki badań. Raczej wszystko jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurka

Też biorę kwas foliowy, najlepiej sprawdza mi się ten z Naturell Folian bo starcza na długo i do tego jest to 100% forma aktywnego kwasu foliowego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estasia

A bierzesz też Omega-3 z Naturell? Mój lekarz mówił, że warto bo dobrze to wpływa na rozwój dziecka szczególnie na serce i wzrok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uklejka

ja uważam, że dodatkowa suplementacja jest bardzo ważna jeśli chodzi o prawidłowy rozwój naszego maluszka ale nie można zapominać o innych waznych witamianch jak wit D, kwasy omega, kwasy DHA, ja te wszystkie substancje miałam w 1 tabletce, którą przyjmowałam regularnei będąc w ciąży, lekarz polecił mi mama dha premium + i jestem bardzo zadowolona bo synek urodził się zdrowy a badania w trakcie ciąży też miałam bardzo dobre, wszystko przebiegało jak należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×