Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WpiszTekst

Czy facet może golić nogi?

Polecane posty

Gość WpiszTekst

A jeśli nosi rajstopy to lepiej żeby golił czy też nie? prosze o wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka malibu - usmialam sie :D haha :P a co do pytania - nie ! facet nie powinien golic nog :O to nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient
jak ma nie urwane ręce to owszem, chyba że nie ma nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deviant-artttt
ja tylko wiem że człowiek się robi coraz mniej owłosiony golenie pach u faceta to już standard golenie pipy u kobiet w zasadzie też któregoś pieknego dnia wynajdą specyfik który na stałe usunie wszelkie włosy i faceci też będa tego używć kosmici nawet na głowie nie mają włosów, niepotrzebne im :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co
faceci noszą rajstopy? Tak z ciekawości pytam, nie doszukujcie się krytyki czy też wyśmiania. Nie mam nic przeciwko. Tylko ciekawi mnie dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co
Jestem jak najbardziej za goleniem przez facetów pach :D Mniej się pocą i mniej śmierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekW
..oczywiscie TAK. a czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiurekJurek
Tez gole nogi i nosze rajstopy :) Po co nosze? Dlatego ze czuje sie wygodnie, fajnie przylegaja do nog , czuje sie mniej zmeczony gdy mam na sobie rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena193
ale problem. jak ktoś jest fanem piłki nożnej to wie, ze piłkarze golą nogi i jak dla mnie gładka łydka u faceta jest sexi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszjaA
ogolone nogi wygladaja o wiele lepiej od owlosionych, takze i u facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu niby facet ma nie nosić rajstop/pończoch? Rozumiem, że część facetów ma coś przeciw, bo społeczeństwo wymusza pewne zachowania. Rozumiem też, że burzy to odczucia estetyczne u niektórych. Tak samo jak jedna dziewczyna fajnie wygląda w jakiejś sukience, a inna źle. Poza tym kto wciska na siłe, że to nienaturalne. Poglądy lansowane, że dziewczyna może włożyć wszystko, a facet nie uderzają w kogo? Nie wiem czy się z tym zgodzicie ale przede wszystkim w godność kobiet! Skoro kobiecie nie uwłacza ubranie garnituru męskiego z koszulą i krawatem, a facetowi sukienki czy innych przypisanych kobietom części garderoby, to oznacza, że te traktowane są jako coś gorszego. Czemu w naszym społeczeństwie wciąż istnieje pogląd i popierają go niemal wszyscy, że kobietami można pomiatać? Że reprezentują coś gorszego? Otwórzmy się. Zacznijmy zakładać rajstopy, pantofelki i sukienki i pokażmy, że wszyscy są równi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to właśnie PSUJE MOJE DOZNANIA ESTETYCZNE. dla mnie facet w rajstopach czy pończochach wygląda śmiesznie i niemęsko. tak samo jak mało kobieco wygląda dla mnie laska w zupełnie męskim garniturze i krawacie. powiedz, czy kobiety domagają się noszenia męskich kalesonów? nie chcę nikogo obrażać, bo wiem że są faceci którzy lubią takie przebieranki, ale ja nie zaakceptowałabym tego u mojego mężczyzny. a stroje nie mają nic wspólnego z równością, czy dyskryminacją. po prostu: z reguły kobiety lepiej wyglądają w sukienkach, bo mają do tego odpowiednio ukształtowaną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po co je nosisz? chodzi o to że zimno Ci w samych spodniach, a wolisz nosić je zamiast kalesonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantofelki, sukienki w męskim wydaniu to lekka przesada :-) Ale co powiecie na \"męski zestaw\": krótkie spodnie i rajstopy? Mnie osobiście się podoba :-). Kobiety często zakładają rajstopy, by podkreślić piękno swoich nóg. Czemu nie mogą robić tego faceci? Facet w krótkich spodniach z owłosionymi nogami wygląda obleśnie. Pamowie, depilujcie nogi, zakładajcie rajstopy, będziecie seksowniej wyglądać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu padło sedno. Ja nie noszę, ale w pełni popieram tych co noszą. Kiedyś dawno przymierzyłem jakąś parę i stąd wiem, że chodzi się w nich wygodniej (pod spodniami), choć jest to tak różne od chodzenia w samych spodniach czy w kalesonach i spodniach, że trzeba się do tego przyzwyczaić. Ja nie zdążyłem. Czy inaczej - nie miałem okazji. Jak poczytałem kilka wypowiedzi tych co noszą, odnoszę wrażenie, że mają podobne zdanie. I tyle. Tylko tyle. Nie zamierzam nikomu tego zabraniać, ani narzucać. Prosze tylko w imieniu wszystkich myślących niestereotypowo o uznanie ich prawa do tego myślenia. Powodem tego, że nie noszę jest właśnie to, że nie chcę być postrzegany za geja (nie mam nic do nich, ale szukam kobiety do związku). No i nie chcę robić problemów rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówię że nie masz prawa do takiego myślenia. nie mam też nic przeciwko gejom, transwestytom i tak dalej... po prostu dla mnie jest to niemęskie i nie tolerowałabym tego u swojego faceta, proste. ale nie odwróciłabym się np. od kumpla noszącego np. rajstopy, chciałabym go- tak jak Ciebie- zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło, że tak mówisz. Widać, że jestes otwarta. To, że czegoś nie chcemy u naszego najbliższego wcale nie świadczy o braku tolerancji. Czasem nachalne wciskanie komuś "tolerancji" jest właśnie jej zaprzeczeniem. Ja uważam to zwyczajnie za praktyczne. Może kiedyś będę nosił je "normalnie" choć wątpię by na widoku. Aż taki otwarty to ja nie jestem. Gdybym znalazł kobietę, której by się to podobało "na stronie" to nie widzę przeszkód by to stało się elementem zabawy. Z drugiej strony, jeśli poznałbym kobietę o poglądach zbliżonych do Twoich, też nie robiłbym problemów. Nie cierpiałbym raczej z powodu tego braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z włosami na nogach wygląda MĘSKO. Może i męsko, ale czy estetycznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już rzecz gustu. Pozwólmy decydować partnerkom (ew. partnerom). Jak jakąś dziewczynę podniecają takie włosy to czemu jej to zabierać? No i chyba to zależy od tego ile tych włosów jest. Jak standard to nie problem. Gorzej jak ktoś wygląda jak pół goryla. Ale wtedy też niech sobie sam zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, włosy akurat nie działają na mnie podniecająco :D po prostu, nogi faceta kojarzą mi się też z porastającymi je włosami i tyle. zdecydowanie bardziej podoba mi się owłosiona, męska noga niż ogolona. czy estetycznie? ja nie widzę w tym nic nieestetycznego (jeśli oczywiście facet dba o higienę.) a nadmierne owłosienie to już inna historia, ja mówię o normalnych, naturalnych włoskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiodroer
Facet ktory goli nogi to ciota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu milo
moj maz tez nosi rajstopy zima pod spodnie. wloskow na nogach nie goli bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolarze powinni golić nogi żeby pot szybciej spływał im do skarpetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolarze powinni golić nogi żeby pot szybciej spływał im do skarpetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×