Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elliannia

Peeling kawitacyjny - czy ktoś korzysta?

Polecane posty

Uch ugryzło mi część postu :/ Ten zabiegu u nich został przygotowany na tą akcję, więc przypuszczam że chcą poznać opinię testerek i wprowadzić do listy usług :) Lawendo, tak jak pisałam mi się bardzo podobało, i prawdopodobnie zyskają we mnie stałą klientkę (wiadomo że zależy to też od ceny jak wprowadzą :P). Ja chyba dotąd trafiałam na jakieś średnie kosmetyczki, bo tutaj na serio było widać różnicę między salonami w których byłam a tym - przede wszytskim jest ślicznie urządzony i bardzo, bardzo czysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
Pierwsze wrażenie zawsze jest najważniejsze prawda? jak dzwoniłam żeby się umówić to Pani faktycznie się przedstawiła, była bardzo miła i strała się znaleźć dla mnie dogodny termin. Kiedy poszłam na zabieg Panie były również bardzo miłe, wygład całego Der-Medu mega ekskluzywny i naprawde masz poczucie ze jestes w fajnym miejscu i zajmuja sie toba profesjonalisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończcie już z tą żałosną
reklamą, bo czytać nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwskazania to na pewno ciąża i nowotwór,osteoporoza, problemy z krążeniem i nie można mieć nic metalowego w ciele (np. aparatu na zębach, albo rozrusznika serca). A co do porównania kawitacji z mikrodermabrazją to niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo porównania nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
nie reklamujemy tylko opisujemy jakie są nasze wrażenia... nie ukrywałyśmy że jesteśmy testerkami tego zabiegu w konkretnym salonie. Wyraziłyśmy swoje opinie (pozytywne) wiec nie rozumiem dlaczego oskarżasz nas o reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana009
Zastanawiam się nad tym peelingiem. Denerwuje mnie moja twarz. Broda jest szorstka w dotyku, bo pełno na niej zaskórników, to samo z nosem, na czole tez mam tego sporo. Marzy mi się gładka cera. Dodatkowo mam sporo przebarwien. Żaden peeling nie pomaga, a zreszta muszę uwazac, bo mam cerę naczynkową, a czytałam o kawitacyjnym, ze to nie jest przeciwskazanie. Jak myslicie, pomogloby mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana009
Ojej, u mnie taki zabieg kosztuje 140 zł :o. NIe stac mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sobie poczytałam, to wychodzi że ten peeling jest do każdego typu cery, nawet naczynkowej :) Ja przebarwień nie miałam, ale na wągry i całą resztę pomogło :) A to jest cena za peeling, czy za peeling + serum+ maska? Bo za sam peeling w Krakowie (doszukałam się w kilku gabinetach) jest +/- 50 zł, za peeling z serum 80, a różne bajery do tego dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
patrzyłam ile kosztuje taki peeling w Krakowie i ceny są bardzo zróżnicowane od 50 zł w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaj
Robię, jak sobie przypomnę że powinnam i/lub jak mam kasę :D Lubię bardzo, mam poczucie, że robię cokolwiek dla cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imminka
Przyznam szczerze, że pierwsze słyszę o pilingu kawitacyjnym :) Co drugi-trzeci dzień robię zwykły piling, ale średnio mi to pomaga, chociaż najważniejszym jest dla mnie pozbycie się zaskórników z górnej części twarzy (robią mi się pod oczami na tzw. \"puckach\") . Czy to bardzo podrażnia skórę? Czy robienie takiego pilingu w okolicach oczu jest bezpieczne? Dodam, że oczy i skórę mam bardzo wrażliwe i często zwykłe robienie henny doprowadza mnie do silnego podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iminko, ja też zawsze ufałam domowym sposobem, i ni cholerki nie mogłam sie pozbyć zaskórników - a dzisiaj byłam w szoku. Wydaje mi się że można spokojnie koło oczu robić, w każdym razie mi podczas zabiegu kosmetyczka jeźdźiła tym urządzeniem w tych okolicach, i jak pisałam zmniejszyły się cienie pod oczami, więc wydaje mi się że można spokojnie zaskórniki koło oczu takim peelingiem potraktować ;) Co ciekawsze, mi henna ostanio podrażniła łuk brwiowy - pierwszy raz w życiu! Szaaaj, a ile płacisz za zabieg, tak z ciekawości? Ja dziś byłam na solarium gdzie jest gabinet kosmetyczny, i w tym gabinecie kosztuje 40 zł, czyli nie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana009
Okazalo sie, ze jest u mnie jeden zaklad, ktory ma w ofercie sam peeling w cenie 45 zł. Jutro tam zadzwonię. Mam nadzieje, ze nie bede jakos dlugo czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęcza1986
to widzę, ze ja tylko szczęśliwiec i za maskę + peeling + serum płacę 60 zł uf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda na mole
czasem trzeba odłożyć trochę gotówki i zrobić sobie przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelai7
Fajnie, że nadaje sie do naczynkowej cery;) a czy pomaga na rozszerzone pory? zauwazyłyście jakiś efet pod tym kątem dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evunia
A jak wyglada sprawa z opalaniem sie? Czy mozna sie po tym peelingu opalac na sloncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oprah
Po peelingu raczej nie powinno się opalać (ok. 2 tygodni) no i najlepiej stosować kremy z filtrem, bo wiadomo - po takim zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa i mogą powstać Ci przebarwienia (ale nie ma paniki, jak nie leżysz po 3 godz. na słońcu to Ci to chyba nie grozi :]) Ja też byłam w Krakowie! :D też z usta-usta i też na peelingu :D było świetnie. I na czymś takim byłam pierwszy raz, więc lekki stres przed wejściem do salonu był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziergana Aga
strasznie mnie tym skusiłaś. Od jakiegoś czasu myślę o tym peelingu, ale do końca nie byłam przekonana czy faktycznie efekty są szybko zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blood vessels
A czy przy cerze naczynkowej można go stosować? Mam "czarne kropki" na nosie i chciałabym je czymś usunąć, ale niestety mam wiecznie czerwony nos i policzki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evuniu - nie wiem jak ze słońcem, w każdym razie ja wczoraj byłam na solarium i nic się nie dzieje, zero zaczerwienień itd ;) Ale wcześniej posmarowałam twarz kremem z filtrem 15 (tzn. w środku dnia mniej więcej) :) Oprah - mi się ubzdurało że to jest na Tomasza 2, nie wiem skąd :D I stoję tam i znaleźć nie mogę, dopiero do kumpeli dzwoniłam żeby mi konkretnie sprawdziła adres w necie :D Aga - u mnie te efekty było widać od razu gołym okiem (i palcem :P). Blood - można spokojnie, a w razie czego można zawsze poprosić kosmetyczkę o delikatniejsze potraktowanie (bądź ominięcie) zaczerwienionych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oprah
heheheheh...to sobie ładnie postałaś ;> ja trafiłam od razu, bo często tamtędy przechodze. Swoją drogą ładnie tam mają prawda :) słyszałam tez, że cos myślą o zmianie lokum na większy i bardziej rozbudowany...ale nie wiem tego na 100%. co do czarnych plamek - jeśli nie są głębokie to wydaje mi się że taki peeling idealnie je 'wymaże'. Ale to już Ci dokładnie powie kosmetyczka przed zabiegiem...bo tak przez net się nie da precyzyjnie określić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
hej dziewczyny przy naczynkach spokojnie mozna sobie zafundowac kawitacje. U mnie czarnych kropek po pierwszym peelingu zdecydowanie mniej, ale mam bardzo zanieczyszczona skóre wiec do idealu pewnie przydaly by sie jeszcze ze 3 peelingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grobowczyni
a sa jakies skutki uboczne? albo jakies rzeczy typu ze 1/100 osob doznaje poparzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieowefa
a ile kosztuje ta kawitacja..ja mam pelno zaskornikow plus na czole i nei umieme sie tego pozbyc .jesli to skuteczne to reflektowalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję skutków ubocznych nie ma, są jedynie przeciwwskazania :) Poparzenia nie może być, bo to wszystko jest robione na zimno - fale ultradźwiękowe powodują powstawanie bąbelków powietrza pod porami (skóra musi być oczywiście wilgotna!), i te bąbelki przy powiększaniu wypychają pory i obumarły naskórek na zewnątrz, a kosmetyczka je zbiera :) Gieo - no kosztuje różnie, zależy od miasta, od kosmetyczki, od renomy salonu i od opcji dodatkowych... Z tego co widzę w cennikach w necie to sam peeling nie powinien przekraczać max. 50 zł :) Dodatkowo płaci się za serum i maseczkę \'po\' :) Skuteczne, ale jak się ma zły stan skóry to trzeba zrobić serię zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubas strzelił focha
dzięki za konkretne opisy byłam w sumie jeden raz i jakoś szału nie było po zabiegu, ale chyba trzeba być systematyczną:) spróbuję iść na kilka zabiegów ( o ile czas pozwoli ) u mnie 15- minutowy zabieg plus maseczka nawilżająca kosztował 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaporama
kurcze, kusicie tym zabiegiem:-) muszę się przypatrzeć ofertom w moim mieście (a czy ten gabinet, w którym byłas, to ma jakieś filie w innych miastach, czy tylko w Krk?) A jak wygląda skóra tuz po zabiegu? jest zaczerwieniona i podrazniona? mozna do ludzi od razu wyjść, czy trzeba się ukrywać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że efekt zależy od stanu cery, i w niektórych przypadkach seria jest konieczna :) Powiem Ci że cenę miałaś okazyjną, i to bardzo :D Diapo - Der Med ma jeszcze gabinety w Katowicach i we Wrocławiu :) Ja zaraz po zabiegu wyszłam do ludzi, nie chciałam nawet podkładu (a kosmetyczka pytała czy chcę, ale po spojrzeniu w lustro stwierdziłam że nie potrzeba ;) ). Nie było żadnych przebarwień ani podrażnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
Diaporamo Der Med ma siedziby w większych miastach. Skóra po zabiegu jest ok bez żadnych czerwonych plam, do ludzi można iść spokojnie. Jezeli chcesz jednak cos zatuszowac to Pani proponuje puder. Ja nie potrzebowalam nie bylam czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×