Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elliannia

Peeling kawitacyjny - czy ktoś korzysta?

Polecane posty

Gość gość
Zawsze po pilingu kawitacyjnym proszę o maseczkę, wtedy wiem, ze się lepiej wchłania niz bez pilingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię co miesiąc zabieg peelingu kawitacyjnego w połączeniu z kwasem mlekowym 80% w Rubinkiewicz Med Clinic na ul. Wrocławskiej i jestem bardzo zadowolona. Polecam to połączenie bo przetestowałam na sobie (dobrze nawilża i rozjaśnia skórę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z peelingu kawitacyjnego w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu. Polecam ten salon, bo byłam już w różnych miejscach, ale tam akurat mają podczas peelingu terapię światłem LED. Zwykle mam potem nakładane jakieś serum i maske algową, a czasem jak nie mam kasy to sam peeling plus krem i też jest super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie kupilam peeling kawitacyjny na allegro i sama sobie robie. Odpowiednie kremy i maski algowe tez mam i efekty super. Poza tym duzo zaoszczedze, bo jednak w gabinetach peeling ten troszke kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i kosztuje, ale moge sie troche zrelaksowac i wreszcie ktos cos przy mnie robi. Zamykam oczy i relaksuję się przy pięknej muzyce. Nie miała bym siły jeszcze w domu po pracy robic sobie sama jakieś zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio 2a FRYZJERSTWO KOSMETYKA ul. Białówny 2a 15-437 Białystok tel: 662 340 920 www.facebook.com/studio2afk ZAPRASZAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , ja korzystałam. Powiem że nawet dało to jakis efekt ale nie na długo. Być może w złym salonie robiłam. Ogólnie porozmawiałam sobie z pewna kosmetyczką i poleciła mi http://trena.pl/zele-do-ultradzwiekow-twarz/3391-ziaja-pro-cialo-serum-z-ceramidami-136-do-ultradzwiekow-270ml-granatowa-5901887026402.html, czy któraś z Was używała tego? Wybieram się na kolejny taki zabieg i nie wiem czy nie zaproponować tego kosmetyczce a może lepiej kupić samej i iść już ze swoim kosmetykiem do salonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja korzystam z zabiegów w salonie Anna Pikura w Krakowie. Mają kilka klinik w Polscewww.annapikura.com. Często chodzę na peeling kawitacyjny. Lubię uczucie odświeżonej i czystej skóry. Zdecydowanie plusem jest to, że na grouponie i my deal często pojawiają się zniżki na różne zabiegi. Wykonywane są na wysokim poziomie. Do zabiegów stosują biokosmetyki Anna Pikura - a że to luksusowe kremy - to warto chociażby dla położenia czegoś takiego na twarz zapisać się na jakiś zabieg :) Polecam bardzo. Och, peeling kawitacyjny jest całkiem dobry dla skóry wrażliwej, jednak najlepszym, moim zdaniem, z zabiegów oczyszczających i lekko złuszczających jest oksybrazja - doskonały i bardzo delikatny zabieg na każdy rodzaj cery. Połączenie tlenu z kropelkami soli fizjologicznej, która pod wysokim ciśnieniem oczyszcza twarz. Oksybrazję też polecam. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie dużo bardziej lubię peeling ferulowy, daje super efekty, przekonałam się na własnej skórze :) Robiłam taki zabieg w studio Cosmetix, http://cosmetix.pl, osobom z Warszawy polecam, studio jest na Muranowie przy Arkadii. A wracając do efektów zabiegu - skóra wygładzona, wyrównany koloryt, fajnie napięta, po prostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam peeling kawitacyjny robiony ze specjalnym płynem do kawitacji Arkana. Efekty po takim zabiegu są dużo lepsze niż po peelingu z solą fizjologiczną lub tonikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hydynka34
Pewnie, że warto korzystać z takiego peelingu :) To chyba jeden z moich ulubionych zabiegów. Ze swojej strony mogę zarekomendować gabinet Ladymed (ladymed.pl) na ul. Wesele 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina206
Regularnie wykonuję peeling kawitacyjny, ponieważ jest to delikatne i skuteczne oczyszczenie dla mojej skóry. Bardzo lubię efekt wygładzenia po zabiegu. Jestem z Krakowa i najczęściej peeling kawitacyjny wykonuję w klinice SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitkaa
ja wykonuję peeling kawitacyjny średnio co 2 miesiące żeby dokładnie oczyścić skórę z zanieczyszczeń (których w Krakowie w powietrzu jest sporo) i nadać jej blasku. osobiście mogę polecić kabinet Dermedika przy Krowoderskich Zuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×