Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elliannia

Peeling kawitacyjny - czy ktoś korzysta?

Polecane posty

Gość ksiuncha
Elii a nie obsypało cie troszke po tym peelingu? mi Pani powiedziala ze moze mnie obsypac bo skora sie oczyszcza, troche to bylo dla mnie dziwne bo przeciez nie jest to peeling chemiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiii
Jutro ide do dermedu na peeling, mozecie mi powiedziec jak to wygladalo krok po kroku od wejscia do salonu po wyjscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiu - nic mi nie wyszło ^^ Może mówiła zapobiegawczo, bo wiesz że one później kremem smarują, i niektórzy mogą mieć na krem jakieś uczulenia :) A Ciebie też \'robiła\' taka babeczka podobna do Herbuś? :D Mii - ja weszłam do salonu, podeszłam do recepcji i panie sie przywitały, zapytały w jakiej sprawie, to powiedziałam że moje nazwisko tak i tak, i jestem umówiona na 10.30 na peeling. Poczekałam 5 minut bo byłam trochę wcześniej, podeszła kosmetyczka i poprosiła mnie do gabinetu, zapytała czy chcę ręcznik czy takie papierowe \'cuś\', wybrałam ręcznik, położyłam się na łóżku i Pani zaczęła mnie wypytywać czy nie jestem w ciąży, czy nie mam problemów z nowotworem, oceniła moją skórę, wypytała jakich kosmetyków używam i zabieg się zaczął :) Po wszystkim założyła mi kartę, ja wypytałam czego powinnam używać, później odprowadziła do recepcji, i tam powiedziała że ja nie płacę bo jestem testerką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiii
Ja juz po:) Bylo rewelacyjnie:) Salon kosmetyczny pierwsza klasa:) Tylko na mojej buzi efektow nie widac, bo jak stwierdzila kosmetyczka "juz nie ma co oczyszczac" Ale ja i tak czuje roznice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrgaritaa
Jak myslicie, czy po pierwszym peelingu bedzie jakis efekt? Mam cerę zanieczyszczoną, w strefie T jest dużo zaskórników, ale raczej takich w miarę łatwych do wyciśnięcia, czasami wystarczy lekko nacisnąć, a wychodzą same. NIe lubię ich sama wyciskac, bo potem twarz czerwona, robią się ranki, schodzi skóra. Do tego przebarwienia po trądziku, których nie umiem zamalowac podkładem. Zastanawiam się, czy to cos mi pomoze? Czy juz po pierwszym razie mogę liczyc na efekt? I czy z czasem, po kilku zabiegach wszystko zacznie ginąć... Jestem umowiona na wtorek, na sam peeling, bo nie mam pieniędzy za bardzo, koszt to 45zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miii - ja czułam na policzkach (z którymi notabene nic mi się nie działo) znaczną różnicę, były gładsze :) Margaritto - po pierwszym powinien być efekt, bo Ci te \'najbardziej\' wystawione hmm - zdrapie? Bo to wygląda tak, że pod pryszczem się tworzy pęcherzyk powietrza, który rośnie i wybucha, wypychając wągry, a kosmetyczko to taką szpatułką zbiera :) Więc to nie jest wyciskanie - ja miałam robione zwykłe czyszczenie twarzy, takie z wyciskaniem, i wstyd się było ludziom później pokazać, co prawda pryszczy nie było ale twarz cała w kropach, przy kawitacji tego nie ma absolutnie. Do tego kawitacja wywównuje koloryt skórzy i przebarwienia. Jak piszesz ze zaskórników jest dużo i się ciągle pojawiają, to wydaje mi się że najlepsza dla Ciebie byłaby seria kawitacji żeby uzyskać optymalny efekt, ale po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę stanu cery, zresztą sama się przekonasz :) Ja już planuję namówić mojego faceta na taki peeling, bo on mimo swojego wieku ma bardzo zanieczyszczoną cerę i uparcie odmawia stosowania jakichkolwiek kremów :/ Mam nadzieję że jak już zobaczy po 1 razie różnice, to zgodzi się na serię ;) 45 zł to nie tak dużo, w Krakowie ceny się od 40 zaczynają, więc źle nie jest :) Jak możesz to opisz po zabiegu efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiuncha
Elii tez zajmowala sie mna Edyta Herbus...normalnie wypisz wymaluj identyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miii
a ja musze przyznac, ze w salonie bardzo mila pani kosmetyczka, nigdy jeszcze sie z taka nie spotkalam.... czuje ze jeszcze tam powroce na "male conieco"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zosia
Mii a bylas tam gdzie Eli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miii
Bylam w Katowicach:) I z czystym sumieniem moge polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Zosia
W sumie do Katowic mam blizej niz do Krk. A gdzie dokladnie to jest i jak sie tam dostac? Tak zachwalacie ten peeling, ze chyba sie wybiore:) A jaka jest cena tego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są na pewno w różnych miejscach różne, ale wydaje mi się, że nie będzie to zbyt dużo kosztowało, podobno zabieg jest tańszy niż mikrodermabrazja, więc sądzę, że nie ma się co martwić, ze wyda się za wiele kasy. Sadzę, że kwota nie przekroczy 150 zł, ale mogę się oczywiście mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola ryba
Właśnie umówiłam sie na 6 zabiegów ( co poniedziałek jeden). Zaczynam od 29 i dam znać co za zmiany w mojej twarzyczce. Mam 40 lat i brązowe przebarwienia na policzkach i podskórne zaskórniki na brodzie (drobna kaszka). Koszt 50 zł za jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupoiop
szkoda kasy na peeling. Lepiej zrób mikrodermabrazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola ryba
Robiłam przez ostatni rok regularnie i efekty są rewelacyjne na czole, bo miałam zaskórniki zwane czarnymi wągrami (fuj). Pomogło w 100% i idealnie wygładziło lwią zmarszczkę. Jeśli chodzi o przebarwienia to nie umię tego wytłumaczyć ale zjaśniały te na prawym policzku. Na lewym jestem tiramisu :) Robiłam też kwas migdałowy a plamy zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupoiop
dla mnie to jakieś nieporozumienie, nie widziałam żadnych efektów. Po mikro efekt jest juz po 1 zabiegu. Moze wy mylicie zabiegi. Kawitacja jest b. delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola ryba
Sorki, że moja wypowiedz była niejasna. Przez ostatni rok robiłam mikrodemabrazję, a peeling kalw robie pierwszy raz. To po mikrodem spłyciła sie lwia zmarszczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy mojej naczynkowej cerze w grę wchodzi tylko peeling kawitacyjny. Mikrodermabrazja jest niestety za mocna. Chodzę regularnie, bo inaczej robią mi się zaskórniaki, swieci się cera itp :/// A tak jest wszystko ok, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola ryba
Dziś idę na 6 zabieg. Systematycznie jeden w tygodniu. Skóra przestaje się świecić na 2 dni, potem znów :( i wtedy maseczka najpierw peel of, potrm cynkowa oczyszczająca. Tak więc 3 zabiegi w tygodniu. Dobrze, że dzeci już duże, bo nie wiem kiedy bym miała czas na te moje robienie się na boginię :) Widzę jednak efekt wybielenia plam na policzkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola ryba
Dziś idę na 6 zabieg. Systematycznie jeden w tygodniu. Skóra przestaje się świecić na 2 dni, potem znów :( i wtedy maseczka najpierw peel of, potrm cynkowa oczyszczająca. Tak więc 3 zabiegi w tygodniu. Dobrze, że dzeci już duże, bo nie wiem kiedy bym miała czas na te moje robienie się na boginię :) Widzę jednak efekt wybielenia plam na policzkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butow
tez sie nad tym zastanawiam-widzialam sporo tanszy na gruperze i moze sie skusze. widze, ze dziewczyny byly zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele razy byłam w róznych miejscach, ale zawsze najdokładniej kawitację mam zrobioną przez Panią Kasię , wiec Ci co w krakowie mieszkają, polecam Face and Body Instytute na Starowislnej , fajne jest to ze tak ladnie wyglada się po tym zabiegu ( bo ja mam zawsze z algami), że potem można gdzieś wyjsc np na rynek bo jest super blisko.:) Zreszta ostatnio po zabiegu pani Kasia zrobiła mi makijaż czadowy, wiec wogóle było idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam kawitację do użytku w domu. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Oczywiście nie ma takiej mocy jak ta w salonie ale do użytku osobistego raz w tygodniu super. Kupiłam tu http://www.meaderm.pl/pl/p/PEELING-KAWITACYJNY-2-KWAS-HIALURONOWY-30-ml-GRATIS/143 widzę że teraz dają kwas hialuronowy gratis - kurcze szkoda że nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnielkowa2
Dziewczyny jesli mieszkacie w Krakowie to poelcam skorzystać z takiej promocji w salonei Boan Dea. W lutym w każdy poniedziałek i piątek peelingi lekarskie nowej generacji w promocyjnej cenie: Każdy peeling 200 zł, między innymi: Glycopeel, Glycopeel- C, Glycopeel- S, Mandelac, C-peel + dodatki,TCA, Ferulac, KH, KJ2; Retises- CT: 250 zł; Peelingi łączone w technologii nano: 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia1999
Robiłam ten peeling na twarz szyję i dekolt - efekt rewelwcyjny.Za zabieg +serum + maska z alg zapłaciłam 115 zł( w Katowicach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić peeling kawitacyjny wraz z maską algową w salonie w Poznaniu. W czwartek byłam na zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Do peelingu był używany specjalny płyn z kwasem mlekowym, który wzmacnia działanie kawitacji. Jest teraz promocja 2 zabiegi w cenie 1. www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawitacja 2
Ile u Was trwał zabieg i ile płaciłyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaczek29
Dla mnie peeling kawitacyjny to super sprawa, cera jest gładka, rozjaśniona i oczyszczona. W Krakowie chodze do Black Pearl, za sam peeling plus krem płacę 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×