Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minka79

Najlepsza dieta???

Polecane posty

doradzcie, musze zrzucić 8 kg, bez efektu jojo, zadne głodówki nie wchodza w grę, potrzebuje czegos z biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jeść, a czego unikać? Jeść: * Ryby - zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe. * Owoce i warzywa ? zawierają błonnik, sole mineralne, witaminy i dużo wody. * Rośliny strączkowe, ryż, makaron ? źródło białka, błonnika, soli mineralnych. Są jednak dość kaloryczne, dlatego nie należy jeść ich zbyt często i zawsze spożywać z dodatkiem warzyw. * Ciemne pieczywo ? zawiera dużo błonnika i minerałów. * Orzechy, suszone owoce ? charakteryzują się dużą zawartością witamin i minerałów, jednak nie należy jeść ich zbyt dużo ze względu na wysoką kaloryczność. * Wino wytrawne ? obniża poziom ?złego? cholesterolu, pomaga utrzymać odpowiedni poziom ?dobrego?. Nie wolno go jednak spożywać więcej niż jedna szklanka do głównego posiłku. Unikać: * Mięsa ? czerwonego, białego tłustego (np. skóra z kurczaka), tłustych wędlin. * Białego pieczywa i słodyczy ? są bardzo kaloryczne a ich wartość odżywcza jest niewielka. Główne zasady diety: 1. Unikać smażenia w wysokich temperaturach i nie używać powtórnie tej samej oliwy. 2. Spożycie wędlin, nawet chudych, pełnego mleka i tłustych serów ograniczyć do minimum. 3. Pić dużo niegazowanej wody mineralnej. 4. Unikać stresów.----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitill
polecam south beach... ja jadłam 3 posiłki dziennie, ostatni ok 18. ogólnie to dieta Indeksu glikemicznego, trzeba trochę poczytac, ale dużo o tym w necie. mi spasowała, bo można tam jeść fasolę i inne "zapychacze". no i zrzuciłam 6 kg w 3 tyg. to podobna dieta do MM. ja tak sobie mieszałam te dwie i czasem dorzuciłam cos z własnej inwencji- czyli to co było w lodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitill
sorki, ostatni posiłek ok 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
polecam dietę oczyszczającą warzywno-owocową wg dr med. Ewy Dąbrowskiej (w 2 tyg. schudłam 6 kg) na podst. książki "Ciało i ducha ratować żywieniem" http://www.dieta-dabrowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×