Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agentka bardzo specjalna

Pytanie dla pan. Tylko szczerze prosze.

Polecane posty

Jesli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi oczywiscie o mezczyzn. :) I tutaj mam pytanie do wszystkich pan. Przy odpowiedzi piszcie prosze w jakim wieku jestescie. Ktorego z tych dwoch panow byscie wybraly? Adam: 25 lat, nieziemsko przystojny, piekny, czuly, romantyczny, ale takze odwazny, bojowy, cyniczny, waleczny, kochajacy, szanujacy kobiety, szarmancki, kulturalny, o dobrych manierach, po prostu ideal faceta. Z tym ze: niestety biedny jest. Mieszka na wsi, pomagal w rolnictwie. Deklaruje, ze Was kocha i macie dac mu troche czasu. On wyjezdza za granice bardzo daleko, chce zarobic pieniadze i wrocic po Was. Ale ponoc bedziecie musialy bardzo dlugo czekac. Moze nawet rok lub pare lat. On nie przejmuje sie rozlaka, jest pewny siebie i tego, ze wroci po Was. Mariusz: 28 lat, wysoki, dobrze zbudowany, choc nie tak przystojny jak Adam. Jest cyniczny, czasami arogancki, nie szanuje ludzi. Mieszka w miescie, jest nieziemsko bogaty, jego rodzice i on maja wladze, wszyscy sie ich boja, szanuja ich. On deklaruje, ze chce Was poslubic. Niestety jest troche tchorzliwy, klamie czasami, posuwa sie do podstepu aby osiagnac to co zechce, ale twierdzi, ze Was bardzo kocha, moze zapewnic Wam wszystko juz teraz. Nigdzie nie wyjezdza, jest tutaj caly czas i bedzie. Napiszcie ile macie lat i ktorego z nich byscie wybraly Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze
jakiegos trzeciego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barb..
żadnego, przerzucam się na baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
24 lata Ja nie wybrała bym żednego 1 wyjedzie poczuje kase i napewno nie wróci po Ciebie a jak wróci to już nie ten człowiek 2 ma straszne cechy charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie tego drugiego
niezła parka by z nas była:P lat mam 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiii
dokladnie.Trzeciego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko puszysta
Zadnego. Faceta ma sie kochac, a nie wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok................
26 lat, Pana nr 1, pojechalabym z nim za granice do pracy i po klopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneans
Wybiorę tego, do którego serce się rwie.... a jeśli mam zdroworozsądkowo, to muszę wiedzieć jakie który ma wykształcenie i stosunek do dzieci na tyle co napisałaś wolę numer 1 Agnieszka l.33, mama 1 dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia opcja
Ja bym pojechała razem z tym pierwszym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko puszysta
lat 23,5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden i drugi
smierdzi :o mam 25 lat i ani wyglad ani czule slowka na mnie nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam kocha dzieci, on w ogole kocha i szanuje ludzi. Niestety, nie ma wyksztalcenia, ale chce wyjechac za granice na studia i zarobic pieniadze na przyszlosc, zeby sie z Wami ozenic. Mariusz nie lubi dzieci, jest troche samolubny. Jest bardzo dobrze wyksztalcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
tego pierwszego bym wybrała, choć to trudny wybór... mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ma
tego z większym fiutem. To oczywiste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana
zdecydowanie nr 1 lepszy, ten drugi nie szanuje ludzi więc po jakims czasie nie bedzie równiez szanował Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 44 lata
i teraz z perspektywy czasu wybrałabym bogatego,wiem że to chamstwo,wyrachowanie ...ale cóz poznałam życie i bez kasy najwieksza miłość szybko się wypali i gówno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k=lko
a jak ma sie kase to co miłośc sie nie wypala ale pipszysz glupoty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneans
well, zmieniam zdanie, jak ma 28 lat i nie jest wykształcony to najprawdopodobniej już nie będzie...chce studiować za granicą? nie wiem, czy to dobry pomysł... jeśli nr 2 kocha szczerze, wybieram nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie tego drugiego
po co mi jakiś biedak po zawodówce który potrafi tylko klepać czułe słówka i robić dzieci. A że drugi nie chce mieć dzieci to jeszcze lepiej a jak nie jest typem romantyka to juz w ogóle super a i pieniądze odgrywają znaczną role

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×