Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za_tros_kana

Muszla klozetowa - kamień

Polecane posty

Gość za_tros_kana

Czy znacie jakiś magiczny sposób usuniecia kamienia z muszli klozetowej?zrobił mi sie od cieknącej wody i nie chce zniknąć:(próbowąłam Domestos, W5 z Lidla, znacie coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewaj to miejsce coca colą ok 2 litrów., albo posyp to miejsce paczką sody oczyszczonej i polej to ciepłym octem i wyszoruj szczotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam najpierw
polac octem a potem soad i zosatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjojojjj
sama niewypróbowałam ale wyczytałam na forum tu gdzieś że ten nowy czarny harpic czy jakoś tak jest rewelacyjny - ale jak mówie czytałam niesprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
identyczny problem miałam,octu tez próbowałam i róznych płynów i wybielaczyaz przypomnialo misie o stary plynie TYTAN i mam po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina początku pomógł tytan,ale potem chyba była felerna seria i za nic kamień nie schodził. Najlepiej na noc jak nikt nie korzysta z kibla ,polać octem.Ja to nasączałam papier i kładłam na kamień,wtedy miałam pewnośc ze ocet będzie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_tros_kana
Oki wielkie dzięki:)))zaczne testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilit kamień i rdza do toalet
po pół godzinie bedzie po kamieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam ze
czarny harpic dziala super , w kazdym razie kamien z kapiacego kranu usunal pieknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkoszybkoszybko
dziwię się skąd pomysł na usuwanie kamienia wybielaczem??? jest świetny cilit do wc (tylko do wc),co do octu,to jestem sceptyczna,raz chciałam być taka ekologiczna-od octu omal się nie udusiłam,dużo szorowałam,a skończyłam na chemii :( -szybciej i mniej się człowiek zmęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
z octem nie wyszło. naoglądałam się perfekcyjnej pani domu, która wszystko tylko octem. Przyłożyłam do zakamienionej baterii na kilka godzin i nic nie zeszło :( w muszli na szczęście żaden kamień mi się nie osadza, szoruję 5 razy w tygodniu, może dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet!:)
a u mnie ocet naprawdę działa! właśnie przetestowałam mi często zdarza się wyjeżdżać, wtedy tworzy się kamień po strużce cieknącej wody (nie pod poziomem wody). więc zastosowałam metodę nasączenia papieru octem i przyłożenia do kamienia. tak zostawiłam na godzinę i pomogło! co prawda kamień u mnie był mały, ale jak ktoś ma większy problem, to nic nie szkodzi zostawić tak na np. trzy noce z rzędu. polecam co najlepsze, ocet też pomógł mi odmulić szufladkę od pralki, w której stała woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Najlepszy jest polski środek Goliat (poszukaj w googlach.Kosztuje ok 9zł i bije na głowę wszystkie inne .Usuwa KAZDY kamień błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
WC SANSED z Libelli. jest genialny. Czytałam tu kiedys topik, bo miałam kosmiczny kamień w mieszkaniu ( bo byłych właścicielach) a ten środek czyni cuda bez szorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble-venus
http://venus-meble.eu/ Producent mebli : krzesła, stoły , hokery , meble tapicerowane, fantazyjne kanapy dziecięce i wiele innych KONKURENCYJNE CENY ! - ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×