Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wesola85

Czy ja mam go blagac o seks

Polecane posty

Niewazne co zrobie on nie chce sie kochac. Uwazam sie za atrakcyjna kobiete. On zawsze mowi, ze sie zjaral i nie chce mu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze! no co z tymi facetami do cholery?! oni musieli w jakies kompleksy powpadac chyba. ja pierdziele. no nie...ja bym nie blagala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ile macie lat? z biegiem czasu bedzie tylko gorzej....co z nim? pewnie ma laske na boku, jest gejem, albo jest chory?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdf
Zmien faceta , po co Ci taki , jak blagac o seks to tylko w ramach "zabawy" o ile ktos cos takiego lubi inaczej niedopuszczlne !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma 29 lat, ja 24. Ostatnio wzielam prysznic, weszlam do pokoju w kusym reczniczku, cialo jeszcze mokre, zaczelam go calowac, piescic a on: nie teraz. Wkurzylam sie ale gdzies tak po godzinie poszlam na calosc i usiadlam na niego jak na jezdzca i zaczelam sie ocierac nagimi piersiami o jugo twarz, a on sie tylko przesunal, zeby widziec TV. I w tym momencie sie rozplakalam. Wiem, ze mnie kocha, zawsze mnie przytuli, pomoze, tylko jakby nie mial popendu seksualnego. No moze rano, a i to nieczesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam takiego chlopaka, pierwszego, okazal sie gejem. dzis jest zwiazany z innym mezczyzna, jestesmy nadal przyjaciolmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjjjj
ja mmam znowu odwrotny problem,bo z moim nie wyrabiam, nie moge tak czesto jak on chce. i tak zle i tak niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze, zeby byl gejem. Nie patrzy na facetow jakos tak, no, inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pokaz mu dziwke
czzy zareagujeee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinooko
Wytrzymaj trochę. Przetrzymaj go, a potem .... niech on Cię prosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy zjarał
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakaaaaaaaaaaa
a sama nie mozesz tego robic przez jakis czas??? poczekaj az przyjdzie do ciebie, i nie oddawaj mu sie za pierwszym razem kiedy bedzie mial ochote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×