Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość raNk.

Najgorsze polskie województwo

Polecane posty

Gość A ja kocham moj Bytom -
Nie zapomnijcie ze slask was wykarmil przez te 40 lat ;)) i gorale maja Orcyki - A Warszawa - domy wczasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokój, harmonia, życie w zgodzie z naturą, życzliwośc sąsiedzka, rodzinność, brak pogoni za pieniadzem w takich warunkach nie potrzebna jest kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kocham moj Bytom -
najwiecej inteligentnych ludzi ma slask ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsf
moze i bród moze i smrod , ale sa miasta czystsze niz Bytom jak na przyklad Rybnik .. Poza tym Slask jest bogaty i mozna sie poczuc jak w terenie zabudowanym tam , a nie tak jak w Polsce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jakie przyjąc
kryteria - jesli chodzi o perspektywy pracy to najlepsze jest mazowieckie (ale głownie Warszawa a nie całe województwo),no i w ogóle aglomeracje miejskie. Jesli chodzi o atrakcyjność typu: krajobraz, zabytki itp. to bezkonkurencyjne jest małopolskie. A najgorsze to pewnie podkarpackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy biznes jest w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem jak z tym Śląskiem
mi kojarzy się z odrapanymi starymi kamienicami, zanieczyszczeniami, hałasem itp. O wiele lepiej prezentują sie inne polskie miasta niż te z Górnego Slaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennnnifer
wielkopolska :O najlepszy to slask górny dolny i opolski czyli ówczesny wielki śląsk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków najlepszy
zarówno jesli chodzi o prace jak i wypoczynek( dużo zieleni, blisko w góry) i w ogóle.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiko
w Warszawie sa baardzo drogie mieszkania .. i jest dobra tylko dla tych ktorzy tam mieszkaja ...PRzyjezdny wybierze inny region gdzie sa tansze mieszkania i dobre zarobki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śląsk jest tragiczny
wizualnie to straszna brzydota i brudno ale za to maja dobre pensje górnicze i to jednym plus choć z drugiej strony maja tak przekopane pod miastami że ani metra tam a budynki pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalalk
najgorsze województwa to warmińsko-mazurskie i cała ściana wschodnia , takiej biedy to dawno nie widziałem :o co im po ładnych krajobrazach jak ludzie obdarci chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam porównanie bo
mieszkałam we Wrocławiu,potem w lubuskiem,teraz na wybrzeży i zdecydowanie Zachodniopomorskie!!!:D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennnnifer
w poznaniu mieszkaja sami kretacze co chca sie popisac sprytem ale jakos im to nie wychodzi i zawsze wychodza na jakims interesie jak zabłocki...:O wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jako estetki
najgorsze jest województwo śląskie a najlepsze małopolskie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś wsi nierówna
chyba najbardziej zadbane są te w Małopolsce a najmniej na ścianie wschodniej (podlaskie itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiko
zgadzam sie Slask jest brzydki .. JEdyna jego zaletą są dobre zarobki , , tanie mieszkania .. CZyli praca .. Jezeli ktos szuka pracy to lepiej niech jedzie tam ewentualnie do jakiegos wiekszego miasta Polski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w śląskim czy smierdzialo? taaaak, wracalam z wakacji i juz za czestochową czuc bylo smrod. czy smierdzi? nieee :) pozamykali kopalnie, huty, zaklady przemyslowe - to co ma smierdziec? :) miasta (stare czesci miast) szare i ponure ale nowe czesci - nowoczesne i przyjemne dla oka za to pracy mamy w bród :) i za dobrą kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jersli mialabym wybierac
to nie chciałabym mieszkać w wojewodztwach wschodnich i w sląskim - każde inne moze być - przede wszystkim małopolskie i dolnoślaskie (głownie ze wzgledu na miasta Kraków i Wrocław oraz na krajobrazy). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie podlaskie
odczepcie się juz od tego śląska dla mnie śląsk ma swój urok i nawet te obdrapane kamienice których się czepiacie są ładne. Pomieszkajcie sobie lepiej na podlasiu to dopiero jest zadupie. Nie dość ze pracy nie ma, pensje malutkie to jeszcze ludzie według mnie dorobieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiko
Slask jest brzydki brudny , ale ma jedna przewage na Polska jest bogaty i mozna sie tam poczuc jak w Aglomeracji a nie w kurniku jakim jest Warszawa czy inne miasta Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie podlaskie
niedorobieni miało być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śląskie ma to coś w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie Sląsk
ma jeden mankament...jest po prostu brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalalk
podlasie to rosja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o perspektywy
pracy to najgorsze według mnie jest podlaskie, warmińsko-mazurskie i podkarpackie. Ale za to są idealne na urlop.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może do smrodu się przyzwyczailiście :) dla mnie nadal tam smierdzi. a ubóstwo największe widziałam w Bytomiu w takich dziwnych górniczych (chyba) blokach, wszystko sie sypało i w ogóle ohydnie to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największą biedę widziałam w warminsko-mazurskim i lubelskim. w lubelskim to bylam w takiej wsi, gdzie chaty dziurawe a psy dupami szczekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×