Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość raNk.

Najgorsze polskie województwo

Polecane posty

Gość poliglotkaa
żyjemy w XXI a macie poglądy zaściankowe nie ma podziału na lepsze gorsze każde województwo ma swoje plusy jak i minusy i nie rozumie po co ta dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak Polska w porownaniu z zachodnioeurpejskimi panstwami wypada tragicznie i nie ma takiego wojewodztwa, ktore mogloby dorownac nawet najbiedniejszemu wojewodztwu szwedzkiemu, francuskiemu czy nawet wloskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak nie... Ale jako facet
z ubóstwem sie zgodze...Dzielnice Katowic, bytom, świetochlowice...A na podlasiu to 2 rosja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalalk
nawet nowym yorku masz dzielnice biedy :D więc o czym ta mowa , gorzej jak całe województwo to jedna wielka dzielnica biedy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż jestem ciekawa
czy faktycznie te wschodnie wsie wyglądają tak opłakanie bo nigdy w tamtych terenach nie byłam.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwiczanka od urodzenia
Hej mieszkam w Gliwicach i powiem Wam, że jest to jedno z ładnieszych i czystszych miast na Śląsku. Oczywscie są dzielnice brzyssze, brudniejsze itp alr to w każdych miastach tak jest. A co do reszty Śląska to faktycznie mista typu Bytom, Ruda Śląska itp są brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej zalesiony teran na sląsku to podobno TYCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież na Ślasku
nie rosną żadne drzewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież na Ślasku
ale też macie atrakcje turystyczne....hałdy imitujące góry.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie podlaskie
podlasie nie wygląda aż tak tragicznie bo dużo tu zieleni ale ogólnie to bieda panuje i taka zaściankowość. Za to Białystok jest bardzo brzydki, brud syf i wszystko wiecznie rozkopane nawet kawałka porządnego chodnika nie użyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze Śląska to mi sie tylko
Bielsko podoba ale po prawdzie ono i tamtejsze Beskidy tam nie pasują, bardziej do Małopolski niż do Sląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmniej perspektyw
to chyba w województwach wschodnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kameleon zielono-żołty
Nie podoba mi sie śląska gwara a tak to moze byc. Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beskidy są w małopolsce!!!!!!!!!!!!!! Jakby była taka petycja to jestem pierwszy!!!!!!!!! żywiec to małopolska, wisła, zwardoń, bielsko, to przecież małopolska...Podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak......
Mieszkam w Lomzy i miasto mie sie podoba:) Ludzie sa ok,troche z praca ciezko,ale dla chcacego nic trudnego!! Lubie Ktowice mimo,ze nie jest to ladne miasto,ale atmosfera jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiko
Slask jest tylko z zewnatrz brzydki dla przyjezdnego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiko
ale jak wejdziecie do srodka , to wyglada inaczej .. Trudno wiec zeby wyburzyli stare budynki od razu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
maaalalk najgorsze województwa to warmińsko-mazurskie i cała ściana wschodnia , takiej biedy to dawno nie widziałem co im po ładnych krajobrazach jak ludzie obdarci chodzą moze i masz racje.[ja akurat miezkam w warminsko-mazurskim]ale porownajcie sobie syf na poludniu Polski[Katowice itd] z uroda Warmii i Mazur!nigdzie nie ma takich jezior jak u nas!=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak......
http://www.youtube.com/watch?v=jlUV3PV1RvA Łomża. Ja bywam w Katowicach i rzeczywiscie,z zewnatrz kiepsko to wyglada,ale sa dzielnice naprawde ladne i takie miejsca,gdzie czuje sie klimat tego miasta.Tak naprawde to kazde miasto ma swoje wady i zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak......
Ludzie chodza obdarci??hehe gdzie??No wszedzie znajda sie tacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwiczanka od urodzenia
Dokładnie uiko! Poza tym to Śląsk sie cały czas zmienia oczywscie na lepsze - jak juz ktos pisał nie ma tylu kopalń. hut itp. Osiedla są odnawiane, wiecej atrakcji powstaje. Ja bym nie mogła mieszkac w jakies wiosce gdzie wszedzie daleko i wyjscie do sklepu to cała wyprawa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie sa takie
Moejsca gdzie do sklepu to trzeba sie wyprawiac jak na Everest??Ja jestem w drodze non stop pokraju jezdze..no sa oczywiscie wioski gdzies na odludziach..ale i tam maja sklepy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logowac
ależ za was niedorozwoje. Niektórzy w zyciu nie śląsku nie byli z tych fantazji widać. Śląsk nie śmierdzi, nie jest zacofany i nie jest brzydki! Podajecie jakieś skrajne miasto bytom które zostało wybudowane przez niemców jako bardzo piękne, następnie oddane polaczkom i wyniszczone. Taka prawda. Co dostanie Polska to zrobi z tego ruinę! Śląsk nie jest polski! Śląsk jest niemiecki! Więc w ogóle się na jego temat polaczki nie wypowiadajcie. DAĆ POLSCE ŚLĄSK TO JAK DAĆ MAŁPIE ZEGAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlasie jest katastrofalne zwłaszcza Białystok i to zwłaszcza teraz kiedy nastawiali nam hiper marketów i galerii pracy zero, atrakcji zero- bo ileż to można chodzić po plantach praca jest za najniższą na kasie kiedyś była lipowa, małe sklepiki, no i rynek który zaopatrywał połowę mieszkańców- teraz - tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie logowac
A teraz apeluję do reszty Ślązaków o zamknięcie tego topicu i nie uczestniczenie w tym sporze z bandą polskich idiotów. Wiadomo jacy oni są zaraz będziecie mieli nóż w plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×