Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaręczynówka

pierscionek zaręczynowy z szafirem, moze być???

Polecane posty

Gość gość
ten z linka dwa posty wyżej jest obrzydliwy, kojarzy mi się z ruskimi co obwieszają się złotem żeby podkreślić swoją wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pierścionek z białego złota z bursztynem z owadem. Mój narzeczony sam go projektował, kupił złoto, bursztyn, złotnik tylko wykonał robotę. Zajęło mu to kilka miesięcy. Jestem bardziej zadowolona niż z pierścionka z apartu, który nosi 10.000 innych narzeczonych. Poza tym, włożony wysiłek znaczy dla mnie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semerka
Ja mam pierścionek z kolorowym kamieniem. Zastanawiałam się włąśnie pomiedzy szafirem oraz szmaragdem. Ostatecznie stanęło na tym drugim ale szafiry również są piękne ! Obecnie utarło się tak, że każdy kupuje sobie pierścionek z brylantem. Moim zdaniem więcej uroku mają pierścionki z kamieniami naturalnymi. Zamawialiśmy tutaj: http://www.jubiler.pl/ - możecie sobie zajrzeć ponieważ ceny są znacznie niższe niż w stacjonarnych sklepach jubilerskich. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiola
Ja mam pierścionek z szafirem, otoczony brylantami. Impressimo wzór 519. Naprawdę pięykny i w przystępnej cenie. Moim zdaniem to dobry kompromis między wybieraniem pierścionka z brylantem czy z szafirem. W takiej kompozycji nikt nie będzie narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być czemu nie. Myślę, że później możesz dokupić sobie do tego coś więcej w ten samej tonacji, w sklepie Topsilver.pl ostatnio weszły nowe zestawy bizuterii z szafirem z BODO zobacz http://www.topsilver.pl/szukaj?query=bodo myślę, że jedno z drugim pasowało by Ci idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam z szafirem, kumpela dostała z okruchem meteorytu Diamenty są nudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałbym żeby moja dziewczyna nosiła używaną biżuterię. Ja kupiłem swojej ostatnio cały zestaw z szafirami, bo kiedyś się zdradziła, że lubi szafiry. Kupowałem też przez internet na Jubilea pl. Srebro próby 925, jest zachwycona, podoba jej się, nawet ją nosi do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałbym żeby moja dziewczyna nosiła używaną biżuterię. Ja kupiłem swojej ostatnio cały zestaw z szafirami, bo kiedyś się zdradziła, że lubi szafiry. Kupowałem też przez internet na Jubilea pl. Srebro próby 925, jest zachwycona, podoba jej się, nawet ją nosi do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierścionek zaręczynowy to symbol. Ja dostałam pierścionek z szafirem. Dla mnie jest to najpiękniejszy pierścionek. Pierścionek wybrałam w Krakowie w salonie Diamond Sky. Na jubilera trafiłam przez internet, mają produkty Lisiewski Group. Polecam, ogromny wybór. Można też zaprojektować swój wymarzony wzór. Wystarczy mieć pomysł, albo zdjęcie pierścionka. Jubiler zajmie się resztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul.

Moim zdaniem każdy pierścionek wygląda inaczej na dłoni chodzi mi o kamienie. Zawsze podobały mi się pierścionki z szafirem... No cuda.... Ale poszłam z chłopakiem poprzymierzac pierścionki na wzór żeby wiedział co ładnie wygląda na moim palcu. Iiii szafir kompletnie nie pasował... Moim zdaniem nie pasował do mnie. Duże kamienie też nie wyglądały na mojej dłoni ładnie. Jednocześnie stwierdziliśmy że takie klasyczne eleganckie nie zbyt duże brylanty wyglądają pięknie na dłoni. Oczywiście nie wiedziałam do końca na co zdecyduje się mój przyszły mąż. Ale strzał w 10. Wybrał elegancji brylant. I taka uwaga. Pierścionek zaręczynowy moim zdaniem powinien być porządny i być na palcu do końca życia. A brylanty to najtwardszy kamień no i drogi fakt. Ale taki pierścionek dostaje się raz w życiu. Wiec nie rozumiem kobiet które mówią że jej to wszystko jaki będzie. Jeśli wszystko jedno to ciekawe czy były by zadowolone z drewnianego. Napewno nie. Taki porzadny pierścionek można później z pokolenia na pokolenie przekazywać. A cyrkonia z pewnością nie dozyje długo. Ale szafir chciałabym kiedyś dostać ale raczej jako prezent bardziej żeby go np. Zakładać na jakieś wyjścia okolicznościowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×