Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość betty the ball
Jest podobna, choć trochę inna ;) przynajmniej tak mi się wydaje, bo miałam kiedyś książkę chudnij ale mi się zagubiła... Książka o hormonach skierowana jest głównie do kobiet - jak określimy swój typ hormonalny to wtedy dostosowujemy do tego dietę i aktywność fizyczną. Jak dla mnie trochę mało napisane o odżywianiu - mam kilka wątpliwości, stąd wnikliwie czytam forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
mojemu mężowi zarowno waga jak i cm stoją. z jednejs trony to dobrze bo podobno mógł nawet prztytyć bo wczesniej jadl 1800 kcal i 5 posilkow malych dziennie ale ta dieta nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
nie dzialala*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu586
Hej jestem tu nowa BeTTy ma dokładnie te same choroby co ty możesz mi doradzić jak sie odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
hej dziewczyny? widze ze temat stanął w miejscu? ktoś tu jeszcze zagląda ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam ale widze, że temat utknął w miejscu :) i jak dziewcyzny idzie Papowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też długo nie pisałam o moich postępach w (papowaniu) .dopiero teraz przyszłam do siebie po tym jak moje dzieci chorowały na szkarlatynę prawie całe wakacje .W tym czasie nie bardzo przestrzegałam tej diety ale mimo tego od początku maja do teraz ubyło mi 15 kg .A próbowałam się odchudzać 11 lat różnymi sposobami które okazywały się zawsze bezskuteczne .Teraz z rozmiaru 46 wskakuję do 42 ,ja jestem zadowolona ale mój mąż nie bo musi wydawać pieniądze na moje nowe ubrania i ciągle gdera że zostały ze mnie tylko kości co jest nie prawdą moja waga to 67kg ,a była 82 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella_25
zaczęłam dziś dietę... moja ostatnia deska ratunku. zakladam utratę 1/2 kg na tydzień na spokojnie do sylwestra zaczynając od moich nieszczęsnych 79 kg:( dieta wydaje mi siew miarę rozsądana, dodatkowo regulująca organizm. dziś trochę boli mnie głowa, ale mam zamiar dołączyć ćwiczenia. 8 30 - 2 kanapki pełnoziarniste z pesto, sałatą i pomidorem 12 30 - sałata:kurczak, pomidor, lodowa, feta, sos vinegree 17 30 - porcja łososia w pieprzu wieczorek z herbatką czerwoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie węgle popołudniu?? zaczynasz odrazu ze 2 posiłki będą białkowe? w schemacie wegle- białko+ węgle- białko jest łatwiej.. wiecej możliwości..... no i sama musisz dosc dot ego jaki typem jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balzakowa
Do Zorientowanej; jestem tu zupełnie nowa i mam pytanie ,Gdzie można kupić tą książkę ,bo w moim rejonie nie ma.A może się podzielisz jakimiś przepisami na obiad i kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella_25
ni i zeszlo 2 kg zgodnire z planem. obiady jadlam normalne tylko mniejsza porcja:) teraz chyba weekendy bede sobie robila bialkowe dla lepszego efektu a na tyg Pape:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella_25
i to jest super w tej diecie - powolutku do celu, bez katowania organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella_25
i kolejny kg za mna:) nikt sie nie chce dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina,,,,0
za duzo tego liczenia ile czego na kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella_25
kolejne 2 kg za mną Dieta jest rewelacyjna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkmn
ja nie rozumiem do konca tej diety mam pare kilo i bmi mam 21 wiec nie wiem czy to dieta dla mnie i czy schudne i ile mam zcego jesc bo wszedzie sa opisy do wiekszego bmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie papuje??????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczynam tą dietę,tak sobie wymyśliłam,pierwszy dzień w pracy i pierwszy dzień diety:) na śniadanie zjem bułki pełnoziarniste plus netella,herbata bez cukru.Mam problem z w pracy nie bardzo mam jak coś na ciepło przygotować,jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyglądam się tej diecie i podoba mi się. Też wprowadzę pewne jej zasady. Pisz, jak Ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 bułeczki pełnoziarniste z nutellą za mną,szklanka soku multiwitamina, zaraz umrę z przejedzenia!!! nadal myślę co na obiad.... kupiłam papryczki chili w zalewie octowej i chyba dokupię udko z kurczaka z grilla bądź pierś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no bardzo jestem ciekawa efektów. Ja na śniadanko zjadłam po prostu kilka chlebów chrupkich, trochę musli z miodem i wypiłam 0,5 litra soku marchwiowo-pomarańczowego (własnej roboty). Na obiad zjem chudy twarożek z warzywami, kiełkami, avokado, otrębami + chlebki chrupkie. Dlaczego myślisz, że to musi być ciepły posiłek? Ja dziś wskoczyłam z biegu na tą dietę, ale będę też gotować dzień wcześniej makaron pełnoziarnisty, dziki ryż czy kaszę jaglaną/gryczaną właśnie na obiad (do warzyw). I to można zabrać do pracy (w moim przypadku dla męża). Na kolację mam już na dziś kupione steki z wołowiny, no i jakaś sałata (duuużo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam swój organizm,bez ciepłego obiadu będzie mega głód...kwestia przyzwyczajenia pewnie,ale dopóki jest zima wolę jeden posiłek ciepły mieć.Muszę przyznać że jak na razie nie czuję głodu,więc jest ok ,ale zaczynam myśleć o obiedzie.Jak myślisz kurczak i papryczki chili będą ok? Niewiele wiem o tej diecie i też "z marszu" ją zaczęłam.Byłam długo na dukanie i skończyło się wizytą w szpitalu:/ nerki odmówiły posłuszeństwa,a ta dieta wydaje się w miarę racjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm no i wyzwanie kolacja,kompletnie nie mam pomysłu,serek wiejski z dużą ilością sałaty np? a sos jakiś można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad za mną: bułka pełnoziarnista,kawałek piersi z kurczaka z grilla,multum sałatki,a teraz kawa i kawałeczek sernika na zimno.Wpadłam na pomysł deseru: sernik na zimno jak w dukanie,bez cukru i tłuszczu ale z owocami i galaretką bez cukru.Co Panie na to? Po obiedzie chyba można o ile dobrze wiem troszkę zgrzeszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ,gdzie Wy??!!! wiosna idzie,trzeba zrzucić zbędny balast:p czas kolacji oto:) twaróg biały 0%,chili w occie,kilka pieczarek na surowo,jajko na twardo:) śmiesznie wygląda ale smakuje ok:) kurcze wagi nie mam,chciałabym wiedzieć w ogóle od jakiej wagi startuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta dieta działa :) Efekt w stopce :) Tara - musisz koniecznie kupić wagę :) Sernik dukanowski jako deser po obiadku to dobry pomysł. Byle w sumie nie za dużo kalorii się zebrało :) :) Zrobię w weekend. Fajnie się tak "dietuje". Ja jem mnóstwo warzyw, sporo owoców (tylko rano), otręby, płatki - więc na pewno jemy zdrowo. A tylko na kolację samo białko, ale i ono jest potrzebne. Jeszcze nie wiem co dzisiaj, może jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×