Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Tara, ja jestem :) Ale chyba faktycznie jesteśmy tylko dwie :) Widzę, że przedwiośnie na Ciebie zadziałało!!! Super, że masz tyle pozytywnej energii! To pewnie jakiś wpływ też tej diety, bo ja też czuję się świetnie, mam bardzo dobre samopoczucie, chęć do działania, energię :) Wczoraj zrobiłam sobie po owocowym śniadaniu dwa kolejne posiłki białkowo-warzywne. Na obiad sałatkę z kurczakiem + awokado + kiełki + jogurt 0%. Na kolację jajka + łosoś. Waga ładnie poleciała w dół :) Wspaniałe jest to, że nie jestem w ogóle głodna, te 5 godzin daję radę bez najmniejszego problemu, a czasem jak się zapomnę to robi się i 6. Do tego jem mnóstwo owoców i warzyw. I chudnę :) :) :) Czyż to nie jest piękne??? Tara, może ktoś jeszcze się skusi, żeby tu spróbować z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! I ja jestem.... ostatnio nie pisalam bo dostalam @ i waga stanela na 73 :/ a dzis ruszylo :) 72,7 :) Wy nie patrzycie wogole na kalorie? Ja wczoraj mialam ochote na serek danio i rybke makrele w sosie pom. i jak to zliczylam to wyszlo prawie 500 kcal :/ wiec zjadlam tylko rybke :) I szklanke mleka :) mam pytanie. Nie boli was zoladek po zjedzeniu obiadu? Bo mnie troche pobolewa :/ Ja sobie nawale na talerz 3/4 warzyw a reszte miesko jakis ziemniaczek i jak zjem te warzywa.kawaleczek mieska i jestem npchana i dochodza wyrzuty .... ile ja zjadlam ! Troche to glupie ale tak mam :/ Widze ze wy tez zabalowlyscie w weekend :) ja w sobote bylam w Mc. Donaldzie :) Ale nic nie uroslo na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Osa :) Fajnie, że jesteś, bo coś tu pusto... Ja oczywiście zwracam uwagę na kalorie. Nie liczę ich dokładnie, ale wybieram np. chude twarogi, jogurty 0%, chude mięso. Ze dwa-trzy razy policzyłam kcal z całego dnia i wyszło tak około 1300 - 1400. Mnie żołądek nie boli, wręcz przeciwnie, czuję się lekka. Może też dlatego, że na śniadanie przez ten tydzień jadłam same owoce. Na razie chyba wrócę do płatków + owoce, bo już za nimi tęsknię, ale co jakiś czas będę wracała do tych owocowych śniadań. Różnica jest taka, że do płatków (na wodzie) dodaję 1-2 suszone morele i 1 suszoną figę + zjadam 1-2 mandarynki (lub jedno jabłko). Na owocowych śniadaniach jem ich sporo więcej: gruszkę, jabłko, 2 śliwki, kiwi, 2-3 mandarynki szklankę soku marchwiowego - wszystko na jeden raz. Fajnie tak pojeść sobie owoców. Czekam na truskawki, czereśnie... wtedy na pewno będę się nimi od rana obżerać :) Tara, co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lammia! Ja na sniadanie jadam bulke z nutella i dzemem. Nie wiwm czy najdalabym sie owocami??? Muzze sprobowac... chyba.w.sobote zobacze. Jogurtow u mnie za bardzo nie ma wyboru :/ Ja mieszkam w Szwecji i szczerze to tu jest troche ubogo. Moze w wiekszych miastach jest lepiej. Ja mam najbardziej problemy z kolacjami :/ Nic mi sie nie chce robic i nie mam ogolnie pomyslow. Pracuje w gastronomi wiec do domu wracam troche padnieta. A poza tym o godz. 18 jestem juz strasznie glodna ale nie mam apetytu-tak to wyglada i wtedy siedze z 20 min i sie zastanawiam co zjesc :) A co myslicie o kurzej wtrobece?? Ma duzo zelaz ale jest chyba kaloryczna co? Planuje w weekend na obiad.... Tylko ze taka bez sosiku :) Mojemu zrobie w sosie na obiad a moja to bedzie kolacja.... :) Bo watrobka tez bialko??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cudowne:* dobrze że jesteście:) ja twardo się trzymam,dziś pół filiżanki płatków na soku,dwie figi suszone i kiwi,i trochę zupy szczawiowej,ale bez śmietany.Właśnie wcinam obiadek:) bułka pełnoziarnista,pierś na wodzie i główka sałaty lodowej z sosem(jogurt 0% plus musztarda ostra) na deser kiwi.Potem morze zielonej śmietany.Nie pisałam bo myślałam że sama jestem. Osa mi się wydaje że wątróbka jest ok.Ja jadłam na białkowej ale bez cebulki i tłuszczu,smażone na wodzie:p Dziewczyny w liczbę kalorii mam liczyć warzywa i owoce?? a w węgle?? trochę się ostatnio pogubiłam ,słyszałam że na kolację tylko białko w postaci serów i jogurtów 0%. Co myślicie?? W sobotę mam gości i plany zrobienia czegoś białkowego na kolację:) sałatka z brokułów z serem feta light,plus jogurt 0% z dużą ilością czosnku,jajka faszerowane warzywami,paprykę z dipami(jogurt 0% plus przyprawy) Kurcze ja mam wrażenie że jem za dużo,chociaż waga leci.Nie wiem czy liczyć kalorie czy bardziej patrzeć na węgle i białko? A energii mam sporo:) i powoli znikają problemy z zasypianiem.Wczoraj zgasiłam tv przed snem,co jest dla mnie wydarzeniem,bo normalnie kręcę się godzinę,więc lubię jak coś do mnie gada.No ,ale się rozpisałam:p SUPER że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa a co do bólów,może to tylko jelita?? W końcu dostarczasz teraz więcej błonnika wz warzyw i owoców.Pij więcej i obserwuj reakcje.Ja miałam wzdęcia na początku,teraz już lepiej,przez zieloną herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ,czytam:) zielonej herbaty morze oczywiście:) no tak,pisanie w pośpiechu jest najlepsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam oryginalne skuteczne preparaty w szerokim wyborze. Bezpieczne zakupy - na życzenie sprawdzenie zawartości. Płatność przy odbiorze. Tylko sms tel.533919236.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tara, ja też zaczęłam chodzić spać z kurami :) Tzn. o 22.00 już mnie bierze :) I wysypiam się znakomicie :) A też miałam z tym problemy, czasami nawet nie spałam po kilka nocy. Tak więc ta dieta nas odchudza, odmładza i reguluje!!! :):) Wyjdziemy z niech chudziutkie i parę lat młodsze :) Wątróbkę kurzą na pewno można, dzięki Osa za podpowiedź, sama też kupię. I w ogóle Tara ile pomysłów!!! Ja na kolacje jem wyłącznie mięso/jajka/ryby, ale już mam dość i właśnie planuję przejść na nabiał. Więc przepisy się przydadzą :) "Morze zielonej śmietany"... pośmiałam się trochę, widać ciągoty :) :) :) Jutro mam cotygodniowe ważenie, rano zmienię stopkę :) Osa, spróbuj z owocami, ja też myślałam że będzie ciężko, ale nie. Za to sposób na przepchanie jelit - dokonały :) Ja wytrzymałam 4 dni na takich śniadaniach, ale już jutro muszę coś konkretniejszego :) Na początku nast tyg wrócę znów na trochę do śniadań owocowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello..... A ja dziś chyba grzesze ;( Na obiad zjadlam grochowke i 2 naleśniki wiem ze to źle ale nic innego nie było. W czwartki mamy zupy a np. Brokulowa ma morze śmietany ;( No a na kolacje zjadlam parowke z drobiu, serek waniliowy danio i jeszcze 1,5 szkl. Kakao 1,5% eh..... Jak jutro nic nie przy biorę to chyba cud będzie.... No nic zobaczymy. Dziś było mniej 0,3 wiec ..... Morze jutro chociaż 100g???? ;) Jeny ale wy macie pomysły ;) mi się tak nie chce pichcic ;) A ta wątrobie zrobię na odrobinie oleju.... Podsmaze a potem poddusze ;) wyjme dla siebie a mojemu zaklepie mączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane ja do 178 pracuję ,potem wiadomo sprzątanie itd więc nie pichcę specjalnie,tzn robię coś co samo się robi:p co myślicie o maślance?? to białko czy węgle?? na opakowaniu jest sporo tych węgli.Ja dziś na kolację pół makreli wędzonej,serek wiejski light,1/3 papryki zielonej,3 rzodkiewki i szklanka maślanki.Dziś mam ochotki to colę light kupiłam.Ale jutro na obiad mam szał:) 200 gr kaszy jęczmiennej,filet z piersi z musztardą,papryka,rzodkiewki i ogórki kiszone:) do tego dwie kiwi i banan:) i wszystko w wyznaczonych ilościach:) Kochane zróbcie paprykę nadziewaną piersią z musztardą:) proste ,łatwe i samo się robi:) albo piers z kurczaka nadziać serkiem wiejskim light :) i do piekarnika:) pyszne:) i coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara- właśnie o tym mowie :) A ja dziś zaliczylam 2 spacerki. I to takie całkiem całkiem :) No i za niedługo do wyrka. Poczytać książeczkę i trzeba iść w kime- chudnac :) A wiec uciekam! Dobranoc i do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry moje Szczuplejsze:) ja już wstałam:) kawkę wypiłam(oczywiście gorzką i bez mleka)zaraz zasiadam do śniadania:) tylko nie wiem czy owoce do śniadania mam liczyć w skład węgli? Chciałam do płatków owsianych dołożyć jabłko i banana,bo rozpaczliwie potrzebuje owoców(taki okres roku,że mi brakuje)ale te owoce mają dużo węgli.Na obiad mam kaszę jęczmienną plus pierś z kurczaka w sosie jogurtowo-musztardowym,kawałek papryki i 3 rzodkiewki.Kurcze co z tymi owocami??niecierpliwie czekam na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja, ale nie przy kawie tylko soku z pomarańczy :) Kawy (na szczęście) nie lubię i nie piję, odpada problem mleczka :) Tara, ja owoce i owszem jem na śniadanie, np. suszone do płatków (na wodzie) plus jakąś mandarynkę lub kiwi. Ale liczę je do węgli. Tą szklankę soku z marchwi lub pomarańczy też liczę, a ona też ma duuużo, bo 20g węglowodanów. Dlatego jem owoców mało z płatkami, albo dużo, ale samych - do godziny 12.00 tylko owoce, to wtedy zjadam jabłko, gruszkę, kiwi, 2-3 mandarynki, 2 śliwki... I bez problemu daję też radę wytrzymać, nie jestem głodna, chociaż w to nie wierzyłam. W ten sposób zaspokajam swoje pragnienie owoców, bo też je bardzo lubię. No ale dziś zrobiłam płatki i 1 mandarynkę. Na obiad - będzie serek wiejski, 2 jajka, cykoria i awokado. Na kolację - będzie gotowana kapusta kiszona (coś a'la bigos) na schabie, z ziołami i podsmażoną cebulką.... zobaczymy co wyjdzie :) 🌼 Tara, w weekend zrobię tą pierś, bo mi wychodzi sucha. Jak wkładasz ten serek, nacinasz od góry? Podaj jeszcze, please, przepis na buraki z fetą. Uwielbiam i buraki i fetę ;) Buraki są gotowane? 🌼 Osa, no to pogrzeszyłaś wczoraj :) Nie jedz tego serka danio, na bank jest dosładzany i jest niezdrowy. I ma mnóstwo węgli, nie nadaje się na kolację. Zaliczany jest do tzw. śmieciowego jedzenia, mówi się, żeby nie dawać go dzieciom.... Lepiej zjedz kilka plastrów białego, chudego sera albo serek wiejski albo coś co tam u was jest w tym stylu :) :) :) Wydaje mi się też, że taka brokułowa ze śmietaną Ci nie zaszkodzi, pod warunkiem, że będzie bez tych naleśników. Śmietana to raczej białko i tłuszcz. Zresztą jeśli to obiad, to można mieszać. Byle śniadania i kolacje były "czyste".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze zmieniona stopka :) Prawie kilo mniej w tydzień, nie jakiś szał, ale cieszę się bardzo :) :) :) Kochane dziewczynki, my dziś robimy sobie z mężem dzień dobroci, zostawiamy dziecięcia i idziemy do opery na Traviatę :) :) :) Szykuje się miły wieczór :) Szkoda, że bez kolacji, ale nadrobimy to, nadrobimy... za kilka miesięcy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow temat ożył!!!!!!!!!!!!!!!!! super!!! witam papowiczki 1!!!!! :) ja tez od tygodnia papuje :) and jedyne co mi nie wychodzi to weekendy :D hehe.. tyle pokus z kazdej strony ;/ ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lammia ja też chcę tak kilo na tydzień,chociaż u mnie nie będzie tego widać przy takiej nadwadze,ale i takie sukcesy cieszą:) Ja młyn w pracy,obiad teraz jem.Taka wskazówka: 3/4 szklanki surowej kaszy jęczmiennej to zdecydowanie za dużo po ugotowaniu:) Kurka opera:) och ja bym chciała mojego małżowinka wyciągnąć....no cóż ewentualnie na mecz możemy iść:) Ja od 3 dni mam luz:) Córka u babci,bo nie chciała tu chodzić na rekolekcje.Moje Piękne ,zauważyłyście zmiany stanu skóry?? Ja się nadziwić nie mogę:p buzia taka ładna sama się robi:) duuuużo wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem kochana!!! ale czasami jak ktos gdzies zaprosi to juz doopa ;/ trenuje silną wolę w ten weekend... ogólnie ja juz paowałam rok temu na wiosne i spadłam 6 kg. :) pozneij wakacje, swieta, zima..gdzie moj organizm zawsze magazynuje tłuszczyk zimna i 5 kilo wiecej na wadze.... ale od 2 dni waga ruszykla i -600 gram mniej :D oby dobic do 50 kg!!! i bedzie super extra!!!! wiem tez ze im wiecej ruchu tym lepiej.. dlatego tak czekam na wiosnę z utęsknienim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka i opowiadaj jak było poprzednio.Nie miałaś skutków ubocznych? Ja dukana bardzo ciężko odchorowałam:/ też czekam na wiosnę,może rowerek sobię wezmę o d babuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie odkrylam tą diete w niemczech..tam hjest bardoz popularna!!!! az szok ze chudniesz skoro jesz tyle prawda??? ale jak masz chudnac jak nie dasz organizmowi energii :) zadnych skutkow ubocznych!!!! własnie przestałam miec zachciewajki na słosycze..wystarczało mi słodkie z rana... na obiad jakdłam wszytsko co popadnie...teraz tez...nawet keaba, czy pizze jak mam ochote!!! tylko wiadomo..jak sie troche poruszasz to tez szybciej kilogramy lecą... :) ogólnie zasada taka zeby nie liczyc kalori!!!! tylko węgle i białka!!!! jest super.. bo chudniesz powoli..ale obserwuj swoje ciało.. czasami waga moze nie spadac ale ciało sie zmieni!!!! :) miesnie na rzecz tłuszczy :) i to jest własnie super... jesz i chudniesz.. a no i jeszcze to ze ta dieta..a własciwie sposób odzywiania jest zdrowy..bo dostarczasz wszytsko organizmowi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też kalorii nie liczę,chodź patrzę ,bo boję się że przesadzę i nie będzie waga spadać.No liczę i węgle i białka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki! Witam nowa papaczke ;) No ja dziś się staralam. Na śniadanie; jabłko,banan i mandarynka Obiad ; talerz salat owy i kawałek grillowanego mieska Kolacja;pomidor,jajko,i taki serek keso z gruszka i jabłkiem pol opakowania tj. 125 g. No i zapilam to kakaem ale rozcieńczonym z mleczkiem ;) Mam nadzieje ze dziś się zywilam w miarę dobrze ;) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane papowiczki!!! Witaj Beacia!!! Wpadłam się przywitać. U mnie już dziś wiosna, a u Was??? Zaraz wychodzę z domku, idę popracować w ogródku i pooddychać wiosennym powietrzem :) Duuużo energii i świetne samopoczucie na tej dietce :) Wczorajsza opera - super. Na mecz też bym chętnie kiedyś poszła, nigdy nie byłam, może bliżej lata, teraz tyyyle stadionów :) :) Dziewczyny, a jak jest na tej diecie ze strączkowymi, grochem, fasolą, soczewicą? To jest białko czy węglowodany? Jak to jeść, może być na białkową kolację? Beacia, liczę na Ciebie, bo masz doświadczenie. Kończę pić sok z pomarańczy i biegnę. Pozdrawiam :) :) 👄 ps. popmimo, że wczoraj w teatrze piłam wino czerwone i colę (nie light - to obrzydlistwo), to i tak dziś -200 g :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim... ja dzis takze zaczełam dobrze... rano bagietka z dzemem.. na obiad ziemniaczki kotlecik i kapustka :D czekam na kolacje.. kupiłam sobie tunczyla w sosie własnym... zjem... bo nie mam jakos weny na przyrzadzanie dzis nic innego :d osa1985 nie za małe to twoje sniadanko??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strączki i soczewica to wegle oczywiscie.. zakazane na kolacje :) ale do obiadu jak najbardziej moga być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra noc moim Kochanym Papaczkom:* w nocy po nocy,przyszłam się wyspowiadać:( grzech pierwszy śniadanie zjadłam o 15!!! o zgrozo w pracy taki młyn że kawę piłam 4 godziny,bo nie było kiedy:( "obiad" czy jak to nazwać przeobraził się w spotkanie z drinkami:( plus sprite:( ale zajadałam się kapustą a'la bigos z piersią z kurczaka,dużo warzyw.Chleba nie ruszyłam,ale niestety kilka kokosanek:( plus mozarella małe kuleczki(sztuk kilka) więcej grzechów nie pamiętam,wagę proszę o łaskę :(jutro znaczy dziś robię węgle rano i białko na dwa pozostałe posiłki.Ogólnie samopoczucie super:) u nas widać wiosnę:) mój kot szaleje,znaczy się marzec pełną gębą:)Moje Kochane,moich grzechów nie popełniać i pomyśleć o mnie co bym kaca nie miała:) dobranoc moje Papaczki Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia111
nie rozumiem tej diety do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zgrzeszylam wczoraj ehhhhhhhhhhhhh.... :) ale od dzis obiecalam sobie zadnych odstepstw!!!!!!! nawet wywalilam slodycze z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś twardo śniadanie węgle,obiadek i kolacja białka plus warzywa,słodycze akurat nie są już takim problemem.Stoją przede mną pierniczki i nie wzruszają mnie szczególnie i to dzięki diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×