Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Dziewczyny ja mam prośbę:) ogromną:) piszę artykuł o panelach podłogowych.Chciałabym dowiedzieć się na jakiej podstawie wybieracie panele,w sensie kolor,wygląd,grubość,a może cena są najważniejsze?? Będę zobowiązana.Założyłam temat na forum dom itd ,ale nikt nie odpowiedział,a mi zależało na zdaniu kobietek. Beacia ja chcę na początku poćwiczyć w dom u,nie czuję się za dobrze,pokazując się w dresie publicznie.Wyobraź sobie sytuację że ja będę biegać a ktoś do greenpeace zadzwoni że wieloryb jest na śląsku:) no ale ten program skalpel bym wprowadziła.Wczoraj zrobiłam 100 brzuszków i trochę takich innych:) a Wam kiedy najlepiej ćwiczyć?? Rano czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfcbn
a ja mysle ze pasztet mozesz z bulka na obiad bo to wegle i troche bialka do tego warzywko jakies tak samo jak tu osa pisala o parowce tez w sumie nie wiadomo co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !!! Ja właśnie do domku wrocilam,leglam na kanapę i pije zbozowke :-) Wiecie dziewczynki a może zaczernicie sobie nicki i dacie jakieś konkretne nazwy? Bo tak jakoś z czasem jak dojdą nowe to będzie ciężko zapamiętać :-) :-) :-) U mnie w pracy przyszły próbki deserów na lato.... Wszyscy wpitalali, często wali mnie ale się nie dalam..... Normalnie masakra..... Kremik pannacotta w ku beczkach z czekolady..., i inne ciasta,torty... Slinka mi normalnie ciekła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma??? :( Ja dziś hulalam przez 3 piosenki :-) :-) :-) jutro będą 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa przeczytałam:) dobrze ,że ja ostatnio śpię cudownie:) i długo i gaszę tv,co mi się wcześniej nie zdarzało:) nomen omen od momentu jak zaczęłam dietę ,unormował się sen:) Ja dziś na kolację troszkę kuleczek z mozarelli plus warkocz z łososia:) pełna jestem:) zaraz ziółka wypije,bo dziś niestety mało piłam,taki miałam młyn:) przed snem troszkę poćwiczę( brzuszki) a od jutra skalpel zaczynam,jutro mąż w delegacje jedzie:( będę słomianą wdową:P co prawda aż dwa dni ale jakoś nie lubię tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na kolacje pozarlam pol serka tj. wiejskiego i shreka :-) nom ale jeszcze cos tak... Hmm... Chyba weźmie sobie szkl. mleczka z kakao- tylko nie wiem czy to nie będzie za dużo??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraniia
kakao to wegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa kako to węgle.... :) osa..kakao do obiadu jak najbardziej :) ja na kolacje zjadłam tunczyka,,, bleee.. nie lubie tak samego ale nie mialam czasu na przygotowanie czegos wiecej.. ale za to zrobiłam sobie na jutro pyszna sałatke z porem :) na obiad..i kupie sobie do tego mięciutką bułeczke.. :)) mniami... juz niemoge sie doczekac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) wiem ze węgle są w kakao ale.... Gdzie ich teraz niema??? :-) Serek? -wegle Mleko?-wegle itd. Może tylko ryby i jajka są bez węgli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertka vyv
serek na dukanie bialko chyba ze owocowy to racEj wegle pigubilan sie teraz na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertka vyv
jade autobusem i pisze i stad te literowki bo trzesie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się spojrzy na opakowania to wszędzie zobaczycie węgle - kolhydraty czy cukry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! I ja znowu mam 100 g na plusie yeeee..... Normalnie wymiekam... dzis ostatni dzien na tej diecie... jak sie nic nie ruszy to rezygnuje :/ Oczywiscie bede do was zagladac :) Po za ty ja ta dietke roszke urozmaice typu jakies janlko na podwieczorek a na kolacje w dalszym ciagu beda bialka tylko.jednak.zrezygnuje z kakaa :) zostane przy mleczku.... Szczerze jestem troche zmeczona jadaniem slodkiego na sniadanie.... nigdy za tym nie przepadalam... Noaale zobaczymy. Dzis mam na obiadek kurczaczka z grilla mmmm :) A co u was? Sorki za bledy lub zjadanie literek ale pisze z tel. :) Milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze hmm
odrzuc tylko kakao a na sniadanie zjwdz bulki zpomidorkiem i ogorkiem cebulka tak na odmiane ja sobie bede jesc na sniadanie precle i deko masla zamiast bulek takie z pelnego ziarna zeby nie jesc tych nutelii bo tez codzieniie slodkie mnie odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze hmm
tez pisze z tel wiec wybaczcie bledy moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
....Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Osa.. na śniadanie nie musisz jesc codziennie słodkiego.. mogą to byc róznie dobrze bułki z ogórkiem, pomirowem.. sałatą... rzodkiewką.. teraz idzie wiosna..sklepy obrodzą świerzymi warzywami :) ja tez często tak jem.... bo tez codziennie jedzenie dxemu to by mi uszami wyszło :)) hehe a co do białka.. to większoć produktów mlecznych to niestety wiecej wegli niż białka... ale białko to przeciez tez pyszne ryby, mięso!!! sery, jakja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa, i u mnie dziś 100g na plusie... Czuję, że bilans tego tygodnia będzie dodatni... no, zobaczymy... Ja dziś do 12.00 same owoce - tak też można, bo mają dużo węgli. Chyba zamówię sobie te drinki białkowe - jak to u Ciebie się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki:) czy Wy też macie takie słoneczko??:) piękna pogoda:) ja dziś słodkie śniadania:bułka pełnoziarnista,nutella,banan,mandarynki i kawałeczek sernika na zimno z galaretką.Coś mam dziś mega ciągotki na słodkie.To już chyba ten moment w miesiącu:( Mąż rano pojechał w delegację:( no ale ja za to sobie zaczynam skalpel:) córkę próbuję namówić do wspólnych ćwiczeń.Wczoraj nie miałam nawet sił na brzuszki,za to dziś rano 50 zrobiłam.Zaraz kawka i papierosek:P i dzień uważam za dobrze rozpoczęty. Dziewczyny ,która zna się na tłumaczeniu snów?? Zęby mi się śniły,w sumie nie najbrzydsze ale wypadały po kolei i to mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lammia- no ja wlasnie nie wiem co mam powiedziec na temat tych sheakow.... Chyba za wczesnie je pije powinnam ok 19 to moze dluzej bym wytrzymala a tak pozniej jestem glodnawa i znowu zapijam to mlekiem... Ja chyba postawie na na jdnostajne kolacje czyli codziennie np. 1 jajko i jakies warzywo...pomidor , ogorek itp. Moze wtedy sie cos ruszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa 1 jajko??????? jakie masz BMI??? zęby?? wejz na sennik.biz i poczytaj... :) tam są interpretacje :) mi sie dziś śniła wojna ;/ ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na snach..... :( podobno zawsze śni się odwrotnie niż będzie :) Osa, zamówiłam jakoweś białko (serwatkowe) + jakiś spalacz tłuszczu (taki ze stron kulturystycznych) + taki suplement co to blokuje wchłanianie tłuszczu i węglowodanów, np. jak się zeżre za dużo na raz.... wsio (podobno) naturalne i prozdrowotne, redukuje cholesterol, oczyszcza i takie tam.... wydałam ponad 3 stówki....... musi zadziałać :) :) :) poszłam na całość... czekam z niecierpliwością na przesyłkę, jak to nie zadziała, to masakra :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zęby wypadają naraz : dom zrobi się pusty ( mąż w delegacji) kurka:) dłużnik śni, ze wypada mu ząb : odda dług tu też się sprawdza potem piszą już o nieszczęściach:/ i weź tu człowieku bądź mądry:/ Lammia przecież to kupa kasy:( ja zakupię te tabletki z L-karnityną i może to pomoże trochę przyspieszyć to wszystko,bo waga spada ale bardzo powoli:( tzn wolę wolno a zdrowo,chociaż nie ukrywam chciałabym takich efektów jak na białkowej,ale nie kosztem zdrowia.Może zrobię np 3 dni w tygodniu białkowe? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alasksss
dzien tesciowej pierwsze slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super.. na szczęście ja nie mam teściowej :D.. chociaz czy ja wiem czy to takie szczescie... hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w radio mówili :) no ja tam nie narzekam na teściową:) brzydko powiem,że obie się wychowałyśmy nawzajem i teraz coraz mniej między nami zgrzytów.Pomaga nam jak może,córką się zajmie:) ogólnie fajna babeczka:) życzenia jej złożyłam a w weekend pojadę z kwiatkiem:) Uwaga: rower pożyczyłam:) będę korzystać z delegacji męża i jeździć z córką na rowerze:) zawsze to rekreacja:) ostatni raz jak dosiadłam dwa kółka to udało mi się palenie rzucić:) także pierś do przodu i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
witam .gdynianka a gdzie te ziolka sie kupuje/sukcec 1 dzien i 1 kg ale to woda .NA OBIAD RYBA W SOSIE GRECKIM A NA DESEREK GODZINKA KIJKOW A WIECIE ZE NIE MOZNA GUMY NAWET ZUC ZABRONIONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
FAJNA DIETA JEST TEZ GREJPFRUTOWA 14 DNIOWA SZYBKI REZULTAT JA WYTRZYMALAM 10 DNI I 3,5 KILO MNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×