Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

o kefirek:) mniam,dawno nie piłam. Ja planów na kolację nie mam,może kawałek jakiejś rybki:) Dziewczyny słyszałyście o algach do picia i grzybku tybetańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara- byl czas ze kupowalam wszystko jak popadnie-bo odchudza- jak juz w to nie wierze :) Niedawno oddalam swooje wszystkie " cudowne " mixtury kolezance :) Pozniej wam opowiem co zrobilam z jedna herbata od chinczyka :) :) :) Jak beee w domu... troche za duzo zeby pisac w pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa ja nie pod kontem odchudzania tylko oczyszczania.Od cioci miałam algi i piłam przez 2 miesiące,oczywiście schudłam ,ale to bardziej z nerwów.Nie ukrywam jak twarz tym myłam to 0 wyprysków itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tara, ja jakiś czas temu "zjadałam" chlorellę - też podobno super oczyszcza i reguluje :) Kupiłam takie opakowanie 2500 tys tabletek - taka paczka jak kilo cukru :) :) Gdzieś jeszcze połowa leży, muszę odnaleźć.... jak zwykle nie starczyło zapału, żeby ją skończyć.... Dziewczyny, ja dziś pierwszy raz zjadłam na śniadanie chlebek chrupki z dżemem pomarańczowym. Tzn. pierwszy raz zjadłam dżem, bo nie przepadam... i powiem Wam, że taka ilość cukrów prostych zadziałała na mnie jak super mocna kawa - serducho zaczęło walić, ręce drżały... oj, trzustka dostała, dałam jej popalić, wyrzut insuliny niezły... No i oczywiście do obiadu ledwo, ledwo wytrzymałam (zaraz go zjem). Tak że ja raczej bym się skłaniała do węgli złożonych... te proste, cukry omijać z daleka.... nie wiem co pisze w tym temacie Pape, ale to moje doświadczenie.... Pewnie i przemiana materii podskoczyła, ale jakim kosztem? U mnie na obiad mozarella z warzywami i avokado. Na kolacje będą mielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tara, to Ty młodziutka dziewczynka jesteś jeszcze, a dziecię masz już odchowane :) :) :) Możesz znów życia poużywać :) Ja do 45-tki chyba się jeszcze nie wyrobię... cały czas jestem jeszcze uziemiona... tylko czy później, jak już się "obrobię" i towarzystwo dorośnie będzie jeszcze chęć i ochota, żeby od czasu do czasu zaszaleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem wam historie pod tytułem "Ja i chińska herbatka na odchudzanie :-) A wiecpracowalam kiedyś z jedna Filipinka i się pytam jej : co wy rozbicie ze jesteście takie szczupłe .?(Polki przeważnie ty ją w Szwecji to nie reguła) A ona mi odp.ze piją taka specjalną herbatę od chińczyka. Powiedziała ze trzeba się normalnie odżywiać w miarę rozsądnie i pić ta herbatę 2x dziennie - zalewać zimna woda. Działa przeczyszczajaco. Na drugi dzień przyniosła mi na wyprobowanie.... Po pracy lyknelam sobie i czekał am na reakcje..... 1h i nic. Przypomniałam sobie ze trzeba czekać po zalaniu woda ok 30 min. A ja wypilam po 10- wiec pewnie się nie zrobiła dobrze. Zalalam nową - czekał am 30 min. I wypilam. 1h i nic...... Myślę SE nie działa na mnie. No ale potem przyszła pora na ta wieczorna dawkę. Wypilam znowu.... I nic. Poszlam spać. O godz. 4.00 obudzilo mnie dziwne uczucie w żołądku .... Jak siadlam na klopka to wstalam o 5.00 . O mamo!!!! Jaka ja zamordowana do pracy pojechał am..... :-) :-) :-) :-) :-) A ona sie pyta co mi jest to jej opowiedziałam co zrobilam :-) Ona na to Ty głupia co ja ci mówilam. Miałas wypić jedna ....bla bla bla..... Masakra była :-) :-) :-) :-) Potem czasami ja pilam ale po jakimś czasie zaczęłam mieć problemy z żołądkiem i zrezygnowałam. Tak się zastanawiam czy może kupić znowu???? A ja w domku.... Uffff.... Cieszę się ze ten tydz. minął :-) :-) :-) W niedziele mój chop pracuje wiec zamierzam się lenic ale tez myślę nad jakąś super wyzerka.... Hm mm.... Co myślicie o makaronie z truskawkami na obiad :-) :-) :-) :-) Jakieś inne pomysły :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa - a nie wiem co to ta chlorella,potem zerknę No ja grzeszę właśnie,ciastko jem.Oj będzie piekło,ale dziś chyba dostanę rozgrzeszenie? Lammia no się szybciutko postarałam o dziecię i męża:) za 2 dni mamy 11 lat razem:) a córka 10 lat za 6 dni ( a miał być prezent na rocznicę)Och używam z młodą:) koncerty,imprezy,kino:) nadrobisz z nawiązką:) no my o 2 się staramy,ale nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarrara- to Lammia pisała o chlorelli :-) :-) :-) sama nie wiem co to jest :-) :-) Ja się tez staralam ale.... Mam niedocxzynn. tarczycy i toi juz nie jest takie proste. Według giną ze mną jest wszystko ok ale nie wiem jak z moim także po weselu idziemy go badać i wtedy weźmiemy się tak pożądanie za " robienie dzieci" :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Ale pustki :-) weekend? :-) Ja mam male pytań o jutro chce zrobić makaron z truskawkami i chce oczywiscie zeby był dietetyczny :-) No i nie wiem jaki makaron wybrać? A: pelnoziarnisty- zdrowszy z małym indeksem GI B: normalny z maki durum , lekkostrawny i mniej kaloryczny Truskawki wymieszam z kefirem truskawkowym 0,5% :-) :-) Mm mm...... Co wy abyście wybrały? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
zaszalej i wez pelnoziarnisty Moj obiadek to ziemiaczki kotlecik schabowy i salata a w pracy grzeszenie cukierki i kanapeczki kolacj juz nie bede jadla bo nie ma sensu jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka- ile i jakie cukierki? Zjedz sobie może jajka? Chociaż cos i nie maja AZ tyle kalorii :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..cholerny dzien kobiet.... i zjadlam lody własnie hehehe i bułke w mc donaldzie bo z dziewczynami pojechałysmy... :) ehh... jutro juz bede sie trzymac :))) w koncu dzien kobiet tylko 1 w roku ...a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj grabiłam trawnik..... a dziś 10 cm śniegu..... :( :( Do truskawek to tylko biały makaron :) i troszkę śmietanki :) no, może być i jogurt :) Ja dziś idę na duuuży, wyjściowy obiad..... z deserem :D .... Przynajmniej jak kolejny raz w poniedziałek będzie 1kg więcej, to będę wiedziała po czym :) pozdrawiam weekendowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ja dziś na wadze ujrzałam o 0,5 mniej :-) :-) Oczywiście cieszę się jednak z drugiej str. dziś nie ma jutro wróci :( Zobaczymy co dalej :-) Moje menu na dziś: Sniadanie- bułka ciemna.... Pol z dżemem jagodowym :-) i pol z ogoreczkiem :-) i 2 kostki czekolady 70% :-) :-) Obiad: makaron z truskawkami.... chyba zdecyduje się na normalny :-) i tak ustępstwem będzie kefir zamiast śmietany :-) Kolacja: planował am wątrobie ale jednak zamroze ja a ziem sobie jajowe z 2 jajek i pomidor i :-) A wy co planujecie? U mnie pogoda taka sobie szaro i wietrznie .... Słyszał am ze ma wrócić zima :( nieeeeee..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszytskim!!!!! kurcze ale numer dziewczyny... staje dzis na wage i momo wczorajszych lodów i hambutgera w mc donaldzie dzis - 100 gram :))) i to przed szamym okresem.... szok normalnie szok :) ale dzis z rana juz zjadłam na sniadanie byłk e z ogórkiem.. na obiad dokoncze zupke z wczoraj czyli zur z kiełbaską... na kolacje mam jeszcze puszeczke makrelki w pomidorkach :) mniaaamiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgxcv
osa do kazdego posilku dodac jest dobrze mufa i wtedy chudnie soe z brzucha i tluszc sie spala nie moge wejscna swojego nika pisze z tel a laptop mi sie zepsulwrrttt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Paniom,ja od rana męczę się z fakturą:/ kurka nigdy nikt mnie tego nie uczył:( wczoraj zgrzeszyłam ciastkiem popołudniu,potem już białeczko:) jajko i makrela na kolację. Dziś śniadanko grahamka z miodellą plus trochę błonnika i 3 kiwi.Na obiad mam kaszę z warzywami i jakieś mięso zrobię. Kolacja hmmmmm pojęcia nie mam ale dziś chyba kostka białego sera,oczywiście chudego. Zaraz będę kawę pić,bo szef mnie dzisiaj pracą zarzucił. Na dworze brzydko szaro i ponuro:( gdzie ta wiosna?? ja się pytam czy ktoś ją widział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaelkaa
czesc wam jak myslicie czy ta dieta zadziala na zrzuceniu 5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieję:) dziewczyny ale znalazłam sposób na ćwiczenia:) siedzę za biurkiem i robię brzuszki:) tzn siłą mięśni odrywam plecy od oparcia krzesła:) zrobiłam już 25 -ciężko idzie ,ale rozluźnia mega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jgxcv- a kim jesteś?? Co to jest "mufa"???? Ja pozarlam makaronik z maki durum :-) do tego kilka truskawek.. Trochę kefiru trusk. 0,5% :-) i tyci Soczku slodzonego stewia :-) pyszkie tylko.... Wyszło tego dużo i nie wiem czy nie przesadilam z makaronem :( ile to może byc30g? Pol szklanki? 3/4? Male kolanka. Ktoś ma wagę kuchenna? Chyba muszę sobie zprezentować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świderki to około 1/3 szklanki ale to chyba jest duże objętościowo.Mi mama dzwoniła że ma krokiety ale bez panierki dla mnie,więc obiad mam z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nigdzie nie mogę znaleźć ile węgli ma krokiet ale bez panierki,z kapustą i pieczarkami,z piekarnika.Ktoś ma pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgxcv
mufa to produkty na tluszcz spalanie wpisz w gogle to ci wykocZ y jest tez topik tu taki nie dam rady pisac bo mnie wywala z neta ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa...... Zmiescilam się w spodnie które kupiłam w lato przez internet :-) :-) :-) były za ciasne ledwo się dopinalam a teraz jest ok. Co prawda delikatna faldka wystaje ale się nią zajmiemy :-) :-) :-) O mamo.... ale się zapchalam tym makaronem ;( nie wiem czy nie przesądziłam.... Zjadlam głęboki talerz :( Którąś z was jadła podczas się diety makaron??? . jgxcv- dzięki po szukam o tym tłuszczu :-) jak się uda to zastosuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa.. ja jem bardzo często makaron.... jest on nawet lepszy na obiad niz ziemnoaki a tym bardziej chleb.. wiec spokojnie :) a czmu tylko 30 g??? bo ja znadam około 100 gram.. do bmo 25 jest 100 gram makaronu :) ja tam nigdy nie licze..na oko jem tyle zeby sie poprostu najesc i juz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Panie a ja obiadek jem.Kasza jęczmienna i warzy moc plus odrobina piersi.Krokiety od mamy na jutro zostawię:) zaraz zabieram się za porządki,bo cały tydzień pobieżnie sprzątałam tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxjdsj
osa wpisz w gogle produkty z mufa i tam jest opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia- no nie wiem gdzieś wyczytalam ze ok. 30 g porcja.... Nie wiem skąd to się wzięło :-) Ja dziś pozarlam taki głęboki talerz tego makaronu takich małych kolanek. To było na sucho 3/4 szkl. A poza tym ty mówisz o 100 g suchego czy ugotowanego? Bo makaron przybiera 3x swoja wielkość :-) Jak jutro nie przybiore to bym zjadła makaronik z białym serem tylko nie wiem jak się robi. Macie jakieś pomysły?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×