Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość ja tez...
Neit...mnie sie najbardziej podoba w tej diecie, ze nie chodze glodna i ze moge jesc wszystko...a czy schudne cos, to sie okaze. Waze sie codziennie, bo musze miec motywacje. Zreszta chyba wazniejesze sa wymiary: talia, obwod bioder i biustu, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że wymiary ważniejsze :) Od kiedy zabrałam się za kulturystykę najwyraźniej to widzę, Mam czasem tak, że na wadze 200 g mniej a w pasie ubywa z 5 cm i o to właśnie chodzi :D Zawsze tak miałam, że wyglądałam na lżejsza niż byłam. Na szczęście, bo gorzej by było z druga stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re dieta dr pape
czy rano mam pic kawe z mleczkiem czy smietanką-bez kawy nijak? tyle jedzenia az wątpię czy od tgo sie schudnie,dziewczyny na innym forum przerwały diete bo tyły zamiast chudnąć. Dziewczyno,ktora odchudzasz sie dietą i pisalas ze a to 100 a to 200 g Cie mnie,napisz jakie masz postepy,ucichłas tak jakbys i ty zgrubła i zakonczyla diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
Dziewczyny, jesli nie wierzycie, ze ta dieta dziala, to jej nie stosujcie. Mnie do dieta przekonaly wpisy na forach niemieckich. A do kawy rano jak juz napisalam mozna pic mleko sojowe. Ale niektorzy pija kawe z odrobina mleka. Nutella tez zawiera troche mleka, a mozna ja jesc. Nie dajmy sie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
do re dieta dr pape!Trzeba najpierw sprobowac a potem krytykowac.Witam ponownie bo dlugo mnie tu nie bylo.Najpierw nikt sie nie odzywal wiec zrezygnowalam , potem bylam w Anglii na slubie corki(ach co to byl za slub!!!!)wczoraj wrocilam i patrze a moja stronka odzyla co mnie bardzo cieszy.Ta dieta bardzo dziala!!!! ja w ciagu 2 tygodni schudlam rowniutkie 4 kg.Troche mi wrocilo bo u corki trudno mi bylo przestrzegac zasad(posilki o roznych porach ,w gosciach trudno cos odmowic) nad czym ubolewam ale sie pocieszam ze od dzisiaj wracam do mojej ukochanej diety.Jesz duzo wiec nie chodzisz glodna ,jesz to co lubisz a ze wzgledu na to ze jesz duzo weglowodanow na sniadanie i obiad to nie masz ciagotek na slodkie wieczorem ani tak zwanego "wilczego glodu" w ktorym przy innych dietach wyczyszczalam lodowke.Wage tez sprawdzam codziennie dlatego ze codziennie widzialam jak mnie ubywa a to mnie bardzo motywujeTe ilosci nie sa zawrotnie duze ale codziennie waga pokazywala mi ze chudne.Przy innych dietach to roznie z tym bywalo wiec byly wskazania by wazyc sie raz na tydzien.Ktos pytal czy do kawy na sniadanie mleko czy smietanka .Dr pape pisze do kawy czy herbaty rano 2 lyzeczki smietanki (zadnego bialka zwierzecego na sniadanie).Mozna zastapic mleko krowie mlekiem sojowym lub ryzowym.Kawe z duza iloscia mleka a jak ktos lubi i z cukrem mozesz sobie wypic po obiedzie.Caly dzien mozna pic wszyskie napoje nie zawierajace cukru np.Cola leiht tez moze byc.Prosze Was ludzie nie krytykujcie tego sposobu zywienia zanim nie sprobujecie.Jak mozna to robic nic na tan temat nie wiedzac?Sprobuj a jak nie bedzie dzialac to dopiero pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Rozumiem, ze na śniadanie można zjeść np. platki owsiane na wodzie, na obiad np. ziemniaki z miesem i surowka, a na kolacje np. jajko z warzywami. Nie wiem tylko czy mozna np. na obiad bulki z wedlina, serem i warzywa, a na kolacje np. mieso z surowkami, czy rybe. Jak sie pracuje to ciezko jesc obiad np. o 14. Bardzo prosze "ja tez" o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiecznej odchudzaczki
Bardzo Cię proszę napisz mi przyklady potraw ktore mogę zjesc na sniadanie,obiad i kolacje? Czy na sniadanie chlebuś smarujemy maslem ? Bardzo prosze ,nie znam niemieckiego,a tutaj pobieznie kolezanka podala te ifno dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiecznej odchudzaczki
kolezanka niedokladnie wyjasniła,wiec moze Ty opiszesz dietkę po swojemu bo widac ze jestes zapoznana i oczytana z dieta dr Pape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
Do: bb54 tak, dobrze zrozumialas...ale na kolacje mozna jesc wszystkie warzywa oprocz ziemniakow, burakow, marchwi, kukurydzy, czyli tych, w ktorch jest duzo wegli. Ja jem czesto salatke salata+papryka+pomidor/ogorek+cos bialkowego. Nie mozna tez jesc na kolacje tej czerwonej fasoli z puszki. Na obiad mozesz jesc bulki z wedlina, wazne aby zjesc odpowiednia dla twojego bmi ilosc wegli. Mieso lub ryby z surowkami na kolacje jest moim zdaniem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli mam powyżej bmi 30 to muszę zjesc np 3 bulki lub 4 kromki chleba? I jeszcze jedno, czy pieczywo się smaruje tluszczem. Mysle, ze chyba nie, bo ilosc tluszczu jest ograniczona, a jednak w kazdym bialku prawie jest tluszcz (majonez, oliwa do smazenia, czy chociazb y w samym miesie). A co y sosami do obiadu_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
A wiec do dziela ! czy na obiad moga byc bulki? oczywiscie ze tak.Wazne by byly to zalecane ilosci weglowodanow (nie mniej),poza tym tak: sniadanie dowole weglowodany (buki , chle , makaron , musli )ale bez mleka moze byc sojowe zasada jest jedna zadnego bialka zwierzecego na sniadanie.Co do masla to Pape pisze ze lepsze beda lekkie margarynyny na sniadanie.Godziny posilkow ustalacie sobie sami ( ja jem o 9 bo pozno wstaje).Wazne zeby zachowac minimum 5 godz przerwy miedzy posilkami i zeby kolacja nie wypadla zbyt pozno.Moj przykladowy jadlospis tez juz podawalam ale podam jeszcze raz. wlasnie siedze przy sniadaniu sa to dwie bulki pelnoziarniste jedna juz zjadlam byla z dzemem , druga jem z nutella bo lubie.Mozna jesc kanapke z ogorkim i pomidorem jak ktos nie kubi slodkiego lub z innymi warzywami moze to byc musli z sokiem owocowym lub mlekiem sojowym moga byc suszone lub swieze owoce tzn rozne weglowodany.Na obiad wczoraj byla Lassanie i duzo roznej salaty dzisiaj bedzie makaron z porcja kurczaka i znowu duzo salaty a na deser cos malego i slodkiego moze maly lod.Na kolacje chude parowki drobiowe (200g)z salatka z pomidorow (duza).Caly dzien pije wode , kawe bez mleka (tylko po obiedzie z mlekiem,tylko po obiedzie pije tez zwykle mleko lub mleko sojowe waniliowe pol szklanki) i napoje typu leiht .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
do bb54 jesli masz BMI powyzej 30 to musisz jesc 100g wegli na sniadanie i obiad.To wazne z tego powodu ze po nocy na bialku twoj organizm na rozruch potrzebuja duza ilosc wegli.By wszystkie procesy biologiczne w organizmie mogly zachodzic na pelnych obrotach i zebys nie byla przez te 5 godz glodna .Jak bedziesz gkodna zaczniesz podjadac , wzrosnie poziom insuliny we krwi przy wysokim poziomie wegli i wtedy te wegle odloza sie w tluszcz.Wazne jest by poziom insuliny mogl spasc po obfitym posilku do niskiego poziomu i dlatego te 5 godz przerwy.Acha na kolacje bialko a wiec rowniez ryba czy mieso z salata .Mozna uzywac tluszczy roznych tylkop na sniadanie niezwierzece ale w ograniczonej ilosci a co do sosow do obiadu moga byc byle nie tluste i by nie bylo juz za duzo wegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez...
Do wiecznej odchudzaczki: moim zdaniem parowki za bardzo sie nie nadaja na kolacje. Nie wiesz co jest dodawane do miesa. Czasami dodawane sa roznego typu "zapychacze" i maja one wtedy moim zdaniem zbyt duzo wegli. Chyba, ze masz jakies sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
do ja tez! masz racje ale ja sprawdzam zawsze sklad i w normalnych zdrowych parowkach nie powinno byc wegli lud do 1% takie kupuje ale tylko w wersji leiht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam bez bicia że ja tłuszczy nie liczyłam :) Oczywiście starałam się bez przesady ich używać no i żeby możliwie zdrowe były :) U mnie jadłospis wyglądał najczęściej tak: śniadanie: płatki owsiane+ owoce (najczęściej truskawki mrożone) lub chleb +sałatka z warzyw z oliwą z oliwek lub odrobiną majonezu (najczęściej mieszanka) jeśli jadłam warzywa na chlebie to masło pod spód (margaryn nie jadam), ale cienko obiad: najczęściej drób+ryż brązowy+warzywa gotowane/surówka ale zdarzało się i spaghetti i jakaś zupa (czasem obcinałam węglowodany w obiedzie o połowę bo mi się nie mieściły a dodawałam mięsa bo ja mięsożerna jestem jak diabli) kolacja: u mnie to najczęściej twaróg+ warzywa lub jajka + warzywa lub mieszanka twarogu, jajek i warzywa :) Ja bym radziła jednak co niektórym kupić książkę. Są tam i przepisy i ćwiczenia dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duwieczna odchudzaczka
W jednej z pierwszych moich wypowiedzi na stronie pierwszej podalam blednie ilosc zalecanych weglowodanow .Pisalam ze dla kobiet oBMI 25-30 zaleca sie na sniadanie i obiad po 150 g wegli.Przepraszam za wprowadzenie w blad ale sama tez zostalam "wpuszczona w maliny" na niemieckich stronach .Prawidlowo ma byc dla kobiet o BMI 25-30 ma byc 75 g weglowodanow , dla kobiet o BMI powyzej 30 i dla mezczyzn od 25 do 30 BMI ma byc 100g weglowodanow i dla mezczyzn powyzej 30 BMI ma byc125 g weglowodanow na sniadanie i drugie tyle na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tato
a to ta dieta nie jest dla osob ponizej BMI 25???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
oczywiscie ze ta dieta jest tez dla ludzi szczuplych.Wprawdzie Pape podaje ilosci weglowodanow dla ludzi z BMI od 25 alepisze tez ze ten sposob odzywiania jest dla wszystkich. Pisze tez ze posilki maja byc "do syta".Ilosc wegli wg Pape zwieksza sie o 25 g dla kazdego przedzialu BMi i dlatego mysle ze to powinno byc zet w dol tzn jesli twoj BMi wynosi od 20-25 to nie powinnas jesc mniej niz 50 g wegli na sniadanie i obiad ale trzymaj sie raczej zasady "do syta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tato
a ile ma jedna bulka, bo mi sie wydaje ze akurat 50g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
jedna bulka ma 50 g wagi ale wegli ma 25g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus86
ja zaczęłam od dziś. śn- 2 bułki z dżemem i sok Kubuś ob- 2 ziemniaki, jajko sadzone, kalafior, ciastko francuskie kol- serek wiejski, kawałek kalafiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
Witam dzisiaj , wlasnie wrocilam z pracy i zjadlam obiad(salatka makaronowa z kotletem z indyka-gotowe do tego papryka i pomidor i budyn odchudzony+kromka chleba pelnoziarnistego) i teraz moge odpowiedziec na pytania .Do "pytanko mam..." przy BMI 30 powinnas zjadac 75 g wegli na sniadanie wiec wydaje mi sie ze 4 kromki moze byc troche za duzo (zalezy jak duze te kromki) bo nie zapominaj ze nutella to tez wegle.Ja mam BMi 28 i jem na sniadanie dwie bulki pelnoziarniste , jedna z dzemem a druga z nutella (nie za duzo bo nutella to tez tluszcz)obiad moze byc i do obiadu mozesz sobie pozwolic na truskawki czy inne owoce , ale nie zapomnij wliczyc tego w bilans kalorii.Owoce mozesz rowniez jesc na sniadanie tylko na kolacje sa zabronione.Co do ilosci wegli to to nie musi byc az tak dokladnie mierzone .Wiem to z wlasnego doswiadczenia.Poki nie mialam ksiazki to informacje na temat tej diety czerpalam z internetu (strony niemieckie) i albo ja cos pokrecilam lub ktos tam zle napisal ale wychodzilo na to ze kobiety z BMI 25-30 powinny jadac 150 g wegli na sniadanie i obiad .No i ja tak robilam przez prawie tydzien.Ledwie to miescilam ale jadlam i wiecie ze chudlam.Codziennie sprawdzalam wage , bo nie moglam uwierzyc ze przy tych ilosciach jedzenia mozna schudnac , ale to byla prawda -ja chudlam i chudne nadal.Teraz do SYLWUSIA 86 sniadanie ok, obiad tez moze byc ale radzilabym wiecej zielonego a na kolacje serek wiejski ale odchudzony (mozesz poprawic smak dodajac rozne ziola i przyprawy ) i duzo warzyw.Ta dieta nie jest skomplikowana i bardzo rygorystyczna.Chodzi o to by na sniadanie nie jesc bialka a na kolacje wegli i by przestrzegac odstepow czasowych (5 godz).Sprobujcie sie wazyc codziennie i wtedy zobaczycie ze chudniecie po troszke 100 czy 200 g dziennie( a jak zaczniecie sie ruszac , choc troche, to efekt bedzie jeszcze lepszy) ale chudniecie nie glodzac sie i mogac sobie pozwolic na cos extra do obiadu , moze to byc rowniez lampka wina lub male piwo.Przy nakladaniu na talerz pamietajcie co pisze dr Pape - masz jesc do syta ( co nie znaczy ze masz sie obzerac).Zycze powodzenia .A co do tego ze dziewczyny tyly na tej diecie to nie wiem co mogly zle robic.Albo za malo wegli bylo na sniadanie , albo za krotkie przerwy miedzy posilkami.Ja wokol siebie mam kila osob ktore stosuja ta diete i wierzcie mi wszystkie chudna. Nawet szybciej niz ja .Jest sposob na przyspieszenie chudniecia.Na sniadanie zalecana ilosc wegli ( tu nie wolno ich oszczedzac a na obiad mozna zredukowac ilosc wegli na rzecz bialka jest to tzw. turbo no i na kolacje tez tylko bialko .To poleca rowniez Pape i taka diete stosuje moja znajoma .W krotkim czasie zgubila juz 8 kg i chudnie nadal.Mi nie zalezy na tak szybkim chudnieciu no i brakowaloby mi tych weglowodanow dlatego nie stosuje "turbo-metody" chce za to chudnac bez efektu jojo i mam zamiar zostac przy tym sposobie zywienia juz na zawsze.To mi odpowiada.Dla tych co chca wytrwac - jesli zmieni sie wasze BMI i np zejdziecie z przedzialu 25-30 na ponizej 25 to pamietac nalezy ze wtedy trzeba tez zredukowac ilosc wegli o okolo 25g .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
truskawki maja malo kalorii mozna sobie pozwolic na spora ilosc sa tez b.zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Hania****Wiedeń**
A co z ochotą na kawałek ciasta ,szklankę budyniu ? Mozna ? Ile i kiedy ? A budyn moze byc z cukrem i na mleku ? Czy Ty wieczna odchudzaczko mogłabyś podac z ksiązki przykłady posiłkow,nie chcę jadac tego samego ? Bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus86
wielka odchudzaczka- dzięki za rady, jutro będzie więcej warzyw. A co do serka wiejskiego- serek wiejski light ma więcej węglowodanów niż zwykły, dlatego ze kolacja ma byc białkowa wybrałam ten zwykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
Witam dzisiaj.I znowu mi ubylo! Haniu mozesz sobie pozwolic na wszystko!Kawalek ciasta ( ale lepszy bedzie z owocami niz tort) czy szklanka budyniu na mleku i z cukrem jako deser po obiedzie moze byc.Pamietaj tylko ze wtedy musisz zmniejszyc ilosc wegli w obiedzie.Zjesz mniej ziemniakow lub makaronu to mozesz zjesc deser.Ja sobie kupuje budynie typu leiht i wtedy wiem ze to nie ma duzo wegli.Przykladowy obiad dla dwoch osob : 750 g frytek do pieczenia w piekarniku ,200 g fileta z kurczaka, 300 g groszku zielonego ,1 lyzeczka margaryny , 1 lyzeczka oleju rzepakowego, sol , pieprz i papryka w proszku do smaku.Frytki upiec, fileta usmazyc , groszek ugotowac w malej ilosci wody(wlasciwie udusic) w rondelku rozpuscic margaryne i wrzucic groszek.Fileta pokroic w plastry. Frytki , fileta i groszek rozlozyc na 2 talerze.Wartosc porcji: 765 kcal , 22g tluszczu , 100g wegli , 40g bialka.Jesli twoj BMI wskazuje ze masz jesc mniej wegli to musisz zmniejszyc porcje frytek.SYLWUS 86 masz racje z tymi weglami w serku.Ja pisalam Ci o tych warzywach dlatego ze to dobre zapychcze.Jesli jestes nie do konca syta to wieksza porcja warzyw pozwoli na dojedzenie do syta.A co np. na kolacje:Stek z brokulami.Proporcje na dwie osoby.300 g steka wieprzowego chudego(podzielic na dwa steki) , 50 ml wina czerwonego , 750 g brokulow , 10 g platkow migdalowych , 1 lyzka oleju rzepakowego, 1 lyzka oliwy z oliwek 50 g mleka kondensowanego 4%.Steka usmazyc , przyprawic sola i pieprzem i zawinac w folie alum.Doresztek soku ze smazenia dolac wino i pogotowac .dodac mleko i pieprz i sol do smaku.Brokuly wrzucic do garka ze 100 ml wody.Doprawic sola , galka muszkatalowa i pieprzem.Dusic az wchlonie cala wode na matym ogniu, zeby byly kruche.Platki migdalowe usmazyc na zloto na odrobinie oleju.brokuly podzielic na dwa talerzeposypac migdalami.dodac steki i polac sosem.Wartosc porcji:492kcal , 18 g tluszczu , 14 g wegli , 63 g bialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna odchudzaczka
Kochani nareszcie znajduje czas na gruntowne przeczytanie mojej ksiazki i terza juz jestem madrzejsza.To co Wam do tej pory polecalam i polecam to jest to tzw. STandart. czyli dla ludzi zdrowych ale z nadwaga.Okazuje sie jednak niektorzy maja problemy po zjedzeniu mieszanych posilkow.Juz wiem skad to moze wynikac.Otoz nasze geny sa zaprogramowane przed tysiacami lat i zaleznie od tego jak zywili sie nasi przodkowie tak my dzisiaj reagujemy na pokarmy.Przd tysiacami lat ludzie zdobywali pokarm na dwa sposoby albo polujac albo uprawiajacrole.Polujacy by zdobyc jedzenie przebywali dziennie wiele kilometrow pieszo a gdy cos udalo im sie upolowac czasami musialo wystarczyc na dlugo lub glodowali. Ta grupa tp Nomadzi(wedrowcy) ich organizm przystosowal sie do przetwarzania bialka i odkladania zapasow tluszczu (na pozniej).Weglowodany w ich diecie trafialy sie sporadycznie .Oni na obiad skladajacy sie z weglowodanow i bialka reaguja zle tzn poca sie a nastepnego dnia waza wiecej bo zatrzymuje sie woda w organizmie.Dla tej grupy wskazane jest by na obiad zmniejszali ilosc .weglowodanow a zwiekszyli porcje bialka.Sniadanie i kolacja pozostaja bez zmian .Sniadanie weglowodany kolacja bialko.Druga grupa to rolnicy .Oni przz tysiaclecia zywili sie produktami rolnymi tzn weglowodanami i do takiej diety jest przystosowany ich organizm.Jesli po zjedzeniu mieszanego obiadu poczujesz sie zmeczny i slaby to znaczy ze na obiad mmusisz zmniejszyc porcje bialka na rzecz weglowodanow.Jest to wszystko zwiazane z reakcja organizmu na jedzenie i poziomem insuliny we krwi po posilku ale to za duzo zeby pisac.Proponuje przetestowc na sobie .Przez tydzien na obiad ograniczac wegle i nastepnego dnia sie wazyc a przez nastepny tydzien ograniczyc bialko w obiedzie i nastepnego dnia sie wazyc.Przy prawidlowo dobranej diecie sie chudnie i ma sie dobre samopoczucie a przy niewlasciwie dobranej samopoczucie jest zle i mozna przytyc.Ja jak juz pisalam waze sie codziennie i widze ze cidziennie waga spada no i jestem pelna energii wiec mysle ze mi udalo sie juz za pierwszym podejsciem dobracdobra diete.Mozna tez jesli ktos ma taka mozliwosc sprawdzac poziom cukru we krwi po obiedzie.Jesli jest niski tzn ze dieta jest prawidlowa.Jesli wysoki to przestawic proporcje skladnikow w obiedzie.Podkreslam : w obiedzie .dla wszystkich typow obowiazuje te same rodzaje sniadan i kolacji , tylko obiad moze ulec zmianie.Acha i jeszcze jedno , nie wolno przekraczac zalecanych ilosci weglowodanow.Za to z bialkiem jest inaczej .Zaleca sie by bialka zdrowy dorosly czlowiek dostarczal do 2 g na kazdy kilogram wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus86
czesc dziewczyny! Drugi dzien diety: śn- 2 bułki, jedna z dzemem, druga z ogórkiem, pomidorem i sałatą, sok Kubus ob- ziemniaki, kotlet z kurczaka, sałata z jogurtem kol- serek wiejski z ogórkiem i pomidorem Między czasie pije duzo wody i zielonych herbat. Miedzy posiłkami nie jestem głodna. A co do spadku wagi- zważe sie dopiero po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna....
Brawo Sylwus 86 jadlospis tak na moje oko super.Powinno dzialac .Trzymaj tak dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia 54
Stosuję tę dietę od 4 dni i jest mnie 1,5 kg mniej mimo,że nie jem tylko żrę.Dieta naprawdę działa,trudno uwierzyc ,ale tak jest.Gorąco polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×