Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

złoty o to mi chodziło ostatnio po prostu zaczęliśmy tak słodkopierdzieć, że nie chciało się wchodzić na topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Aaaa, czyli wydało się! :P Specjalnie podpuszczaliście Zielonkę, żeby było ciekawiej! Nieładnie! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ju po prostu powymienialiśmy poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkości czasami są fajne :P ;) Ikusia mam Twóje zdjecia bo kiedyś umieszczałaś :P ;) muszę poszukać na dysku :P ;) tylko oglądnę piękna kobietę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Wiem :) Ike, a propos poglądów, wytłumacz mi, proszę, dlaczego uważasz brak wrażliwości za wadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie , kto ci powiedzial ze czegos nie mozesz? domyslam sie do czego pijesz , do topiku o PM, gdzie to niby komus wcislalam wlasne poglady ?:) prawda wyglada zupelnie inaczej ... to mnie probowal ktos wciskac swoje wlasne - tyle ze powiedzialam - nie interesuje mnie to :) nie zgadzasz sie z moimi - spoko , nie ma sprawy ... tak samo jak Ike , Sami i cala reszta .. nie przypominam sobie rowniez zebym cos wciskala komus tutaj :O protestuje cienko - i pozwalam Ci -laskawie - TAK MOZESZ :P ten przyklad o psychiatryku tez wyglada mi znajomo :) oczywiscie moge sie mylic ;) nieistotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Bo dla mnie wrażliwość jest wadą - jeśli nadmierna, oczywiście. Chociaż to nie tyle wada, co cecha człowieka - przez którą się męczy niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze wszyscy w kolo uwazaja mnie za swira ? wiem o tym , jestem tego swiadoma wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys bo bez wrażliwości ciężko się współżyje z innymi zresztą to cecha egoistów no niby egoizm jest zdrowy kiedyś psychiatra kazał mojemu byłemu mężowi byc egoistą- no i kurwa był większym niż do tej pory moze stąd mam uraz bo osób bez wrażliwości to znaczy inaczej- nie popadajmy w skrajność-zależy w jakim stopniu ten brak wrażliwości występuje- bo być nadwrażliwym lub przewrażliwionym to też jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A, czyli o skrajności Ci chodzi. OK, rozumiem, a nawet popieram. :) Zielona, nikt Cie tu nie ma za świra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona to nie tak staramy się po prostu zrozumieć założenia twojej filozofii życia to normalne- to ludzkie chcieć coś pojąć i się nauczyć skoro o czymś piszesz a ja widzę, że nie ma to ani ładu ani składu- to drażę dalej jeśli jest to dla ciebie niewygodne mogę z tematu zejść przyzwyczajona jestem do wymiany poglądów z niejaką retro pewne tematy wałkujemy od dawna- ja jej przedstawiam swój punkt widzenia- ona ich nie rozumie i pyta dalej więc ja spokojnie tłumaczę dalej i odwrotnie może któraś od siebie czegoś się w końcu nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju w zasadzie tak ja jestem osobą wyjątkowo wrażliwą- więc wyjątkowo trudno mi się porozumieć z osobą nawet mało wrażliwą- po za pewnymi wyjątkami-no ale to już nie jej wina- po prostu nadajemy na innych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, spokojnie, kolezanko. :) "Szukanie , kto ci powiedzial ze czegos nie mozesz? domyslam sie do czego pijesz , do topiku o PM" Nie wiem, co to jest nawet. Znam PMS, ale to chyba nie to samo ;) Ja sie odnosilem do Twojego swiatopogladu prezentowanego tylko tutaj, na tym topiku i tylko dzisiaj. Jestem lagodny jak baranek :P Wtedy kiedy uwazam ze powinienem i chce sie wypowiedziec, robie to. Naprawde nie doszukuj sie dziury w calym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona jestes normala ja cie rozumiem :D- wyluzuj tylo odrobinke ike- mnie tez dzisiejsz wymiana pogladow sie podobala :D szukajmy dalej "złotego środka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez prawda? czasem przecież można podyskutować o czymś poważnym a jeszcze się czegoś przy okazji nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem wyjatkowo wrazliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
No i teraz macie do zabawy podszywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty nikt nikogo nie atakuje zielona przedstawia jakieś tam skrajne poglądy- i tylko te poglądy próbujemy zbić argumentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , to troche wszystko wyrwane z kontekstu :) wiec pewno nie ma w tym wiekszego ladu , ale jakie to ma znaczenie w gruncie rzeczy? :O wiem co chcialam powiedziec ;) rozumiem tak samo jak ty - sama rozumiesz sie doskonale , tylko ty - no moze jeszcze twoj malzonek - bo zna cie jak lysy kon ;) ale przekonywac sie nawzajem ? :O po co? w jakim celu? jezeli mnie zapytasz - co o tym czy o tamtym sadze - powiem co mysle .... tez nie bede nikomu slodzic :P co z tym zrobisz -twoja sprawa -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Coś mi się mocno zdaje, że podszywaczkę, i to całkiem znajomą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o celu zielona juz pisałam może ty nie widzisz żadnego celu w poznaniu innych ludzi i ich argumentów ja widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez , nie ma w tym az takich emocji , nie martw sie ;) wiem po prostu - jezeli raz dasz sobie wejsc na glowe - koniec z toba :P szczegolnie tutaj ;) dlatego atakuja mnie tylko pomaranczki :D a ja chce sie tylko przyjemnie spedzic czas , nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju .... o kim ty piszesz podszywaczka ? do milego nastepnego razu :🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mnie zapytasz - co o tym czy o tamtym sadze - powiem co mysle .... tez nie bede nikomu slodzic co z tym zrobisz -twoja sprawa - a niby co mam z tym zrobić ??:D to normalne! nie zgadzać się ze sobą to zupełnie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ale co jest skrajne? Że np.nasze odczuwanie jest od nas zależne? Przeciez to prawda! Dla mnie - żeby coś krytykować - wypadałoby mieć podstawę, czyli w tym przypadku spróbować żyć tak, jak pisze Zielona - i wtedy się odnosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , alez ja znam cie - lepiej niz ci sie zdaje ;) i to nawet nie na podstawie tego o czym piszesz :) wydaje mi sie ze widze troszke pomiedzy wierszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×