Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

cholera ju a gdzie sie odniosłaś ? bo coś przeoczyłam a bym poczytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , dlatego mowie - jezeli odrzucic wszystko o czym on pisze jako faszywe - pozostanie - ideal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Zielona, czytałam ten fragment i się właśnie do niego odniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz juz wiem :D bo tam raczej nic romantycznego nie widze - to czysty horror :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te usmiechniete buzki z przyzwyczajenia ;) to czysty horror :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to tak :P :P;) ale nie przypominam sobie ze mnie ktoś atakował :P jak ma mąż nick? :P ;) Pani śliczna Ike❤️ dostane jeszcze fotkę ❤️ bardzo ładnie proszę ❤️ mogą być nawet same dłonie :P ;) [zgłoś do usunięcia] ike złoty ty choragiewo jedna ty masz komu tu słodzić ! Ikusia TY mężatka :P ;) Zielonuś👄 sekunda szukam...... :P ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym sposobem mile kolezanki i koledzy najmilsi ;) sezon ogorkowy nam sie przesunal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Sorry, net mi wariuje. Aha, Zielona, na zasadzie eliminacji, mówisz? No można. Ale dla mnie wtedy to nie jest miłość idealna. Miłość bez jej negatywnej strony nie może istnieć. Gdyby człowiek dostawał tylko dobre rzeczy, nie potrafiłby ich docenić. Ba, nawet nie wiedziałby, że one są dobre, bo nie miałby porównania. Tak samo można powiedzieć, że jakby oczyścić uczucie z jego negatywnych aspektów, to byłby ideał. A ja myślę, że takie uczucie nie mogłoby się rozwinąć w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ale teoria przez ciebie przedstawiona jest bardzo przejaskrawiona i dotyczy raczej tylko niektórych "miłości" o ile miłościami mozna je nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , to dla mnie nie jest teoria , ja sie tam niestety dostrzegam :O dlatego mowie - to przemawia do mnie - niestety :O a czy milosc idealna istnieje ? pojecia nie mam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka C.
A Wy wciąż tutaj, heh :) Miłość nie może być idealna, bo tam gdzie człowiek, tam i jego słabości. No nie da się. Znacie jakąś parę, która nigdy się nie sprzecza? Jeżeli tak, to zastanawiałabym się, czy z nimi na pewno wszystko OK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście uważam - tak jak napisałam u szukania że definicja miłości jest niemożliwa nawet w liście do koryntian znalazłabym przekłamania- a mimo to z tymi przekłamaniami miłość może być dokładnie taka jakiej szukaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tylko mnie Złoty nie kocha. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia wyszłaś za maż, że nazwisko zmieniłaś :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artiee Ikusia poważnie to Twoj maż? :P szkoda ze Ciebie nie można dotykać... przytulać...całować... :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty , to topik wolnej milosci :P Ty jestes nasza ostoja i filarem -tejze milosci ....;) spoczywa na tobie odpowiedzialnosc wielka ... 15 minut dla Ju ;) [powtarzam - dla mnie POL GODZINY !!!!!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka C.
Ike, nie, to jest nazwisko mojego trzeciego męża, którego pochowałam 4 lata temu. :P Rodowe zostało zahasłowane przez jakiegoś złodzieja. Myślę, ze miłość dojrzała to decyzja, a potem konsekwentna postawa będąca jej wynikiem. Historia i ewolucji emocje z nią związanych to insza inszość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty poważnie a czemu miałoby nie być poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka C.
ewolucja emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzięki, Zielona, że się za mną u Złotego wstawiłaś! 🌻 Ty masz u niego specjalne względy. :) Co do miłości idealnej - raczej tu chodzi o wyobrażenie tejże, aby związek rozwijał się w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia tyle podszywów teraz na świecie a ja jak niewierny tomasz nie uwierzę że to ty ,póki nie wetknę paluchów do boku twego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
"Myślę, ze miłość dojrzała to decyzja, a potem konsekwentna postawa będąca jej wynikiem." W pełni się z Tobą zgadzam, Lusia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Luśka jak Psełdo - w obu przypadkach zawsze rozpoznawalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ikusia wyślesz mi jeszcze fotkę? :P ;) Dziś może Ciebie całować i przytulać ale mu dobrze :o :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Luśka jak Psełdo - w obu przypadkach zawsze rozpoznawalni " Serio myślisz, że jestem rozpoznawalna? Tzn. z wykluczeniem tych, którzy akurat świat maja zawiązany wokół innej kobiety. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×