Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka V.
Mi mała, a jak w twojej area ze świńską grypą? Bo czytałam, ze w UK umierają na nią nawet całkiem zdrowi ludzie (tzn. nie chorujący na nic innego). Sami, jak ma wyjść, to wyjdzie bez względu na przeszłość. Chociaż oczywiście nie masz obowiązku wyznawać wszystkiego jak na spowiedzi. No przynajmniej dopóki nie zapyta. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała nie histeryzuj tylko sie napij czegoś mocnego:P Lusia oczywiście ze odp jego na pytania ....jak on odp na moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
Mi mała, no tak mówili w BBC. Tzn on chyba jeszcze żył wtedy ten mężczyzna, ale był w krytycznym stanie. A teraz jakaś kobieta w ciązy, 38 latka, urodziła 3 miesiące przed czasem, ona i dziecko też w stanie krytycznym. Na razie nie ma powodów do paniki, jeżeli wcześnie się zgłosisz do lekarza (nie później niż 2 doby) to Cie wyleczą. Gorzej będzie w zimie i na wiosnę, jak wszyscy zaczną chorować masowo. Kto nas wtedy będzie leczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
Sami, najlepiej nie martwić się na zapas. Zobacz, jedna obawa już okazała się płonna. Może z następną pójdzie podobnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia chce coś czuć to jest najważniejsze potrzebuje tylko czasu nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
Sami, i tego się trzymaj. Jak już wcześniej zauważyłam, i się w związku z tym powtórzę - w razie czego, nie wyjść zawsze jeszcze zdąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
Trochę zdawkowo odpowiadam, ale powinnam się już brać do pracy. W każdym razie trzymamy kciuki (myślę, ze mogę zadeklarować w zbiorowym imieniu ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka V.
Mi mała, mam nadzieję, że z tym pesymizmem chciałaś uzyskać komiczny efekt, a nie dlatego, że tak myślisz. :) Daj spokój, nic Ci nie będzie. Kup sobie ten żel odkażający, ten co to zabija 99,99% germs i nic się nie martw. Poza tym, w razie najgorszego to jest uleczalne, byle szybko działać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobrze ze mnie tu nie bylo :P bo ja sobie przypominam - raz poszlam z iftar w tany na pomaranczowo :P tyle ze juz mnie raz sprzedala , zapomniala ? :D :D :D ilez mozna o tym samym pierdolic? :O bedziesz mnie tak sprzedawac codziennie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz nie ,mniemam ze nie zapomniala :O to raczej kto inny sie odgrazal ostatnio ze potocza sie glowy i "przyjaznie" zostana zerwane :D :D :D co za dziecinada :O w glowie sie nie miesci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona to żadna dziecinada właśnie rozpisuję szczegółowy plan zniszczenia twojej osoby- za to czego się dopuściłaś:P kurcze lato dziś u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ostatecznie, jak ktoś słusznie zauważył- było wiadomo, że kiedy kuchnia zniknie ( chociaż wisi niby formalnie) to u nas zaroi się od pomarańczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instrukcja zamykania topiku: Proszę o usunięcie, bo… Ale może jednak się wstrzymam, skoro… Nie, lepiej skasujcie przeciez… Trudno było miło ale… Chociaz jak się zastanowić to może… Instrukcja dalszego postepowania: [Dłuzsza pausa…po której nastepuje rumor klęczników oraz błagalnym tonem wzniesione modły]: Wróć Czekamy To jeszcze nie koniec Nie daj się Kochamy cię Zostań z nami To ostatnia niedziela [jakiś pijany przechodzień, nie zwracać uwagi] Cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
Zielona, wiesz co? Pierdol to! Szkoda emocji :) 🌻 Chyba każdy musi coś przeżyć niemiłego na kafe. Ale to nam na dobre wychodzi, nie? Przynajmniej dzieki fałszywkom znalazłaś fajne towarzystwo. Czyli nas :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma tu osoby z kafeteryjnego żywota, która by nie podejrzewała iftar, zielonej czy rev, czy wielkiego nieobecnego- o pomarańczową działalność- zwłaszcza w pewnym okresie czasu więc takie informacje są całkowicie zbędne ostatecznie kiedyś tam przyjęliśmy pokój- to znaczy ten kto chciał przyjął takie podpierniczanie jest śmieszne- bo to jak oświecić kogoś , że woda to jest mokra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarówka może nie podejrzewać może domyślać się ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja podejrzewam wszystkich o wszystko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
J abym dziś chętnie jakiejś durnej pomarańczce dała do wiwatu. Mam sporą gorączkę, wirusowe zapalenie spojówek, 2 nocki i dni bezsenne, więc agresor się włącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oświecę was, używamy tu w praktyce: 1 słowa na de i nie jest to d u p a tylko dystans 2 slowa na pe i nie jest to pen tylko p i e r n i c z y ć 3. woda jest mokra uzywamy jej do polewania jak zajdzie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarówka widać, że ty z tych tańszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
Ike, u lekarza byłam i generalnie powinnam nie ruszać się spod kołderki parę dni i zakrapiać oczy, żeby widzieć co nieco. I unikać patrzenia w monitor :D :P A co do kuchni, to jakoś cały czas mam do Kucharza sentyment i Retro lubię za szczerość - a reszta bywalców, iftarowych i revów (czy rowów) mnie wkurwia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kaganek oświaty zanim będzie batem na czyjąś de poza tym podejrzewalaś mnie ike o wierszyk ktorego nie bylam autorem to teraz czytaj z a k a r ę bo ja się podpieram swoją ónikatowom tfurczosciom Komu się wydaje że z ike pójdzie łatwo To niech lepiej już teraz zaszyje dziób jakąś dratwą Albo knebel niech wsadzi w otwór swój gębowy Bo jedno jest pewne nie ma takiej mowy Takich prostych sztuczek żeby ją przegadać Nawet jeśli adwersarz będzie biegle władać Łaciną czy greką, węgierskim lub fińskim Czy posłuży się nawet językiem lotaryńskim To na nic, jej zawsze na wierzchu być musi Da radę bez Osram[tu autor znacząco uniósł brew], bez pomocy Lusi Bez Sami, zielonej, Ju…styny czy całussa Więc jeśli Ci na gadkę nie przeszła pokusa To próbuj, na drogę dostaniesz różaniec Choć lepiej jak przywdziejesz ten Leca kaganiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sentyment mam tylko do retro- bo retro nie jest kuchenna a co do kucharza- sama już nie wiem co mam myśleć o tym człowieku kiedyś wystawiłam mu pewna opinię potem starałam się ją w sobie zmienić- nawet bardzo się starałam dziś niestety myślę, że się pomyliłam, że nie warto było dostrzegać tego, czego chyba jednak nie ma sentymentem go nie darzę żadnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
Dobre :D :D :D I prawdziwe :D :D :D Ikuś jest dzielna! Samo też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osram:D a co do wierszyka- jak wół tam było osram i już ! więc albo masz podszywa- albo sama jesteś niechcący podszyw:P a ja nie napisałam przecież, która to osram............... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą to mogłabyś w końcu boskiej ike zdradzić kim ty do cholery jesteś ( w znaczeniu wcześniejszego nicka) ostatecznie nie wyspowiadać się boskiej to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×