Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

całus- spokój! pisałam ogólnie:D zielona- wybaczyć sobie? nie umiejętność wybaczania innym jest wielka innym sobie wybaczyć jest łatwo kucharz miał tu kawałek swojego świata ot przyszedł z parasolką na za bardzo zatłoczoną plażę i chciał by każdy szanował jego parasolkę zamiast nauczyć się uszanować publiczność miejsca- i że ta opalająca się baba z wielkimi cycami to też człowiek , który przyszedł sobie ze swoją parasolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami , ja mysle ze Retro dlatego to pisze , bo dostrzegla ze sie zawiodla .. na razie nie moze jeszcze w to uwierzyc ... obdzieranie ze zludzen to cholernie bolesny proces :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz przepraszam ale się oddalę runęły lekko moje wyobrażenia dotyczące mojego małżeństwa........ to ważniejsze od wiecznie przypalonej kaszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , a ja mysle ze najciezej jest wybaczyc wlasnie sobie :) czesto dopatrujemy sie winy w sobie, wyrzuty sumienia nie daja nam spac po nocach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to TY założyłaś tamten topik" tłumaczyłam to już czysta głupota co mnie podkusiło...? nie wiem, kurwa, co mam powiedzieć...? skąd miałam wiedzieć że z głupiego topa zrobi się walka na śmierć i życie...? nigdy mi tego nie wypomniał, Ike. nigdy. mógł mnie zwyzywać od debilek, idiotek bez mózgu, itd, i miałby do tego prawo. Nawet mailowo, albo choćby na topie. nigdy tego nie zrobił. spaprałam mu opinię, a przynajmniej przyłozyłam do tego rekę. nie miał mi tego nigdy za złe. ja sądzę że pewnie nie zdawał sobie sprawy jak daleko ta niecheć do jego osoby może sięgnąć... sądzę że nie wiedział... nie spodziewał się... ja weszłam do Kuchni, żeby zobaczyć kim jest. ty Ike weszłaś do Kuchni z gotowym wyrokiem. Nikt się tego nie spodziewał. miałaś jakies tam swoje prawo, rzecz jasna... ale szczerze powiem: wolałabym, żebyś to nie była ty... wolałabym żeby to był ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chce zeby retro Go nie lubiła czy coś ,tylko zeby zrozumiała mnie i już nie namawiałam jej nigdy by rozumiała Komika czy Go wychwalała wiec niech mi nie każe Go traktowac inaczej bo ładnie pisze dla mnie kucharz jest ......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Ike weszłaś do Kuchni z gotowym wyrokiem. Nikt się tego nie spodziewał. miałaś jakies tam swoje prawo, rzecz jasna... ale szczerze powiem: wolałabym, żebyś to nie była ty... wolałabym żeby to był ktoś inny. ja też retro...... ja też uwierz mi kurwa że ja też ale się stało okrutny pan mi nigdy nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro - ataki na kucharza byly od zawsze - Ike nie spaprala mu opinii- to on jej to zrobil :P ja bylam swiecie przekonana- dlugie tygodnie, ze Ike to chodzace zlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona bo ty mnie znasz dziś a tak ię składa, że potrafię skakać w tańcu bojowym po trupach ot spokorniałam bo przestało to być zabawne co nie znaczy że nie mam normalnej jasnej strony i że ktoś może ją zasłaniać to moja sprawa jaka chcę być dla kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ma racje :) nikomu nie zalezy zebys zmienila zdanie o nim ... kazdy ma prawo do swojej opinii, i chyba kazdy tu ma- SWOJA WLASNA dlatego tak chetnie tu pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś Retro sie na Nim NIGDY nie zawiodła Samico:):) on nie jest i nie był po to żeby mnie zawodzić czy też nie zawodzić... życzenia są nietrafione, ale rozumiem że miałaś dobre chęci. cześć wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro wiec po co Ci On? by sobie wmówic ze jest inny ? wirtual to nie real retro dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike w gniewie czy pod wplywem emocji zdarzylo mi sie juz powiedziec slowa- o jakich Ty pojecia nie masz ;) przyklad: do mojej ukochanej siostrzyczki- nienawidze cie krowo! i bede nienawidziec az bla bla bla ;) to przeciez nic nie znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię o gniewie:) mówię o zabawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - jestem troche starsza - mam to za soba :P :D ponoc kiedys bylam taka zlosliwa ze hej ;) [moja rodzina tak twierdzi - ale kto by sie tym przejmowal?] dzisiaj jestem zlosliwa - troche mniej :D ale stara natura sie odzywa od czasu do czasu :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro wiec po co Ci On? fajne pytanie:) po co mi on.... .. :) ja pierdzielę. w ten sposób to jeszcze nie patrzyłam na sprawę!:) samico, masz punkta. pytanie pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ike nie mówię o gniewie mówię o zabawie ja dla zabawy wchodzę na topiki gdzie się wirtualnie leja po mordach- i wielokrotnie się do tego przyznawałam:D uwielbiam te kafeteryjne konflikty, fascynuje mnie ta bezinteresowna agresja, wojny które biorą się z jednego słowa a trwają miesiącami-i co z tego?:D jedni lubia się pokłócić,inni na to popatrzeć-jesteśmy jebnięte,ale czy należy się tym przejmować...?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calus , ja sie nie wdaje w takie potyczki - tylko i wylacznie z jednego powodu :) cenie sobie wlasny spokoj czyli robie to po prostu z czysto egoistycznych pobudek .. wracajac jednak. do mojej siory - ona twierdzi ze bez stresu nie bylaby w stanie stanac na wysokosci zadania ...tak funkcjonuje najlepiej :) ludzie roznia sie temperamentami - to wszystko... a kto sie tym przejmuje?- sam sobie winien :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona,pozwól że Ci nie uwierzę:D a`propos sióstr-cholera,jak ja nie lubię swojej siostry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, myśle... i nie mam odpowiedzi na pytanie samicy:) ale może spróbuję je oddać.. samico, może mi powiesz po co ci był Komiczne...? a Ike..? na co ci Ike..? albo taka Luska na przykład.. po cholerę ci Luska..!? :) albo taki Szukanie.. po kiego ci był taki Szukanie...? to pytanie to absurd. czysty jak łza absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli topy gdzie leja sie po mordach ;) a co do kuchni? hmmm to bardziej dyskusja na temat , nie odczuwam agresji - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a`propos sióstr-cholera,jak ja nie lubię swojej siostry" ale to chyba nie dlatego że już jest stara...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak dziś ja powinnam założyć topik -rozmowy przy świetle- i zapytać "kucharzu czym ci do cholery zawiniłam??????????????????????????:P" tylko nie sądzę, że kucharz chciałby mi odpowiedzieć.................... ja przynajmniej miałam cywilną odwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ylko nie sądzę, że kucharz chciałby mi odpowiedzieć.................... jakbyś sie czuła gdyby ci odpowiedział że po prostu tym, że jesteś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
leżę:D:D retro pamięta teksty wszystkich użytkowników forum z ostatniego roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro:D w sumie masz rację i tak jak kiedyś byłam zbulwersowana tym, że go bronisz tak dziś się cieszę nie ze względu na niego ze względu na ciebie dobrze że go masz dobrze że on dziś ma ciebie chociaż poniekąd mówię to jako kat jak henryk 8 wybierający annie miecz zamiast lichego toporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro , ty mozesz tez o czyms innym nawijac? to troche dziwne ze gadasz w cudzym imieniu :) wiesz co ON czuje , co mysli .... moze ty kucharz jestes? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×