Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka F.
"jak to robi retro a wówczas wychodzi naga prawda, która to pozwala przyjąc wcześniej obrane zalożenie, że faceci są do de. Już zrozumiałaś? ' Tak, oczywiście, ale nie zapominaj o chlubnym wyjątku, jakim jest miłośnik pewnego produktu żywnościowego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
Retro, pozwolę sobie zauważyć, że nie zwietrzałam Ci się z moich reakcji wiadomych, wiec sobie nie pozwalaj za dużo, moja droga. A Twoja ocena moich pobudek oraz tego, co złe, a co dobre interesuje mnie tak samo, jak elaboraty - wykłady etyczne Kucharza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomość z miłośnikiem pewnego produktu żywnościowego opiera się na relacjach tato-córka, więc penis w/w nie zalicza się w poczet penisow jako takich Lusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę sobie zauważyć, że nie zwietrzałam Ci się z moich reakcji wiadomych, wiec sobie nie pozwalaj za dużo, moja droga oczywiście, Lusieczko najserdeczniej cię przepraszam i oczywiście rozumiem że to co pisze masz generalnie w dupie swoją drogą: jak Lusia kiedyś napisze na Kafe słowo "dupa", jestem gotowa spokornieć na zawsze:) i skamienieć z wrażenia:) o "kurwa" nawet nie marzę:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
Retro, zostań w pokoju i szczęśliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie Lusiu i zyczę ci złotego deszczu penisów. ze szczerego serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
Żarówka, możliwe, ze masz rację, ja rejony kuchni znam tylko wyrywkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
Retro, specjalnie napisałam coś bez sensu, żeby sprawdzić ile jeszcze razy nawiążesz do mojego rzekomego uwielbienia penisów. No i widzę, że możesz długo. ale mnie to nudzi, więc definitywnie cześć. Nie chce mi się dalej gadać z Twoimi teoriami i wyobrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zgromadzonych uspokajam że nie ma żadnego conflict na linii Lusia _ retro:) po prostu pouprawiałyśmy sobie z Lucy taki przyjacielski wrestling mimo ze Lusia generalnie lubi być friendly, czasem budzi się w niej real fighter, i wtedy lubi pokazać co ona can:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Słowo na de to nie dupa a dystans (czy jak to leciało) :P Lusia, powiedz słowo na de 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Retro :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Aha :D To już rozumiem, dlaczego krąży opinia, że kobiety nie mają dystansu... A propos - co się dzieje z Psełdonimem i Szukającym ostatnimi czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz aby koleżanka er jak rutyna była usatysfakcjonowana swoim pisaniem powinnaś Lusiu docenić i pokajać się przed jej zdolnościami w nokautowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
Justys, uważam, że niezła ze mnie dupa. :) Retruś, dzięki za uświadomienie mnie, co ja lubię,a czego nie, bo mi szkoda na to czasu na to, żeby się zastanawiać jak to ze mną na tym forum jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
"aby koleżanka er jak rutyna była usatysfakcjonowana swoim pisaniem powinnaś Lusiu docenić i pokajać się przed jej zdolnościami w nokautowaniu " :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Lusia :D :D i prawidłowo uważasz :D 🌻 Dziękuję za spełnienie prośby 🌻Moja śliczna les 👄:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
13:41[zgłoś do usunięcia] retro swoją drogą: jak Lusia kiedyś napisze na Kafe słowo "dupa", jestem gotowa spokornieć na zawsze i skamienieć z wrażenia CIekawe.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
Justys, za to, ze jesteś taka fajna :D :) Sami, za to, że jesteś jaka jedyna w swoim rodzaju :D :) Żarówka, za zdolności do satyrycznych reportaży ze zdarzeń bieżących :D Retro, za zasługi dla życia forum :D :) (sorka, ze zbiorowo, ale mam dużo roboty REALNEJ (podkreślam, bo wydało mi się, że będzie pasować do kontekstu) :D:) ..... 🌻 .... 🌻 .... 🌻 ... 🌻 .... 🌻 ..... 🌻.... 🌻 ..... 🌻 .... 🌻 ..... 🌻 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Nie mówię, że mają tu siedzieć, ale w ogóle na kafe ich nie widać. I jeszcze się Ikowska obraziła :( 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
errata Żarówka, za wybitne zdolności itd :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Podziękowały :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka F.
Justys, nie trać nadziei, może wrócą. No chyba, ze nie wrócą, a wtedy zostaje man seksmisja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Albo wyjdzie, że to jedna osoba pod trzema wcieleniami :P Lussi, pomimo tego, że lubisz peny kafeteryjne --> 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.................
Pa, Żarówko, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia jesteś jedyną les jaką znam która czeka na deszcz penisów🌼:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike zgłoszono Cię na śmietniku jako wyjątkowo perfidną rozwalaczkę tematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×