Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

to kup mu pieska :P a tak na poważnie przemyśl to ja nie lubię kotów- mój mały po rozwodzie miał kotka dziecko czasem zwierzęciem zapełnia sobie lukę w braku jakiegoś domownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej , że to wyróżnienie od pani...... dla małego to ważne a z panią pogadać że na przyszłość to TAKICH wyróżnień bez wcześniejszej rozmowy z rodzicem się nie proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dasz radę :P ty jesteś już duża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia dzięki ,Ty jesteś b.krytyczna wobec siebie wiec zapewne stwierdzisz ,ze nic sie nie nada do wysłania:P bede miała żółwia POLDKA :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie tylko koty i świnki morskie --do reszty mam stosunek obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja nie pen Luśka żebym się miałą zachwycać Tobą :P nie każdy dobrze wychodzi na fotach :) miłej pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusssss
hmmmm...jeśli syn ma swój pokój to mógłby obiecać że zwierz będzie przebywał tylko w tym pokoju-a w razie wizytacji mamusi będzie siedział w klatce;) a tak w ogóle kup mu świnie morską-są najpiękniejsze na świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wolę myszki chomiki i szczurki akurat świnek nie darzę wielkim uczuciem w rybkach nie widzę absolutnie nic- mój były miał wielkie akwarium z rybkami- i potrafił gadać o nich jak najęty- zresztą chyba tylko je darzył głębszym uczuciem- wtedy klęłam na swój los , że nie urodziłam się jako rybka a żółwie są super!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusssss
świnię doradzam Sami,bo świnia nie skoczy na nią nagle jak taki myszoskoczek:D (one skaczą? nie wiem nie miałam:P) ja całe dzieciństwo marzyłam o jakims gryzoniu ale nie miałam bo mieszkaliśmy w małym mieszkaniu a matka się panicznie bała wszystkich myszowatych:( i teraz sobie na stare lata kupuję chomiki i inne szczury, więc się Sami zastanów co robisz synowi😭:D kiedyś będzie prawie trzydziestoletnim facetem z kolekcją myszoskoczków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnki to ja kocham i jako dziecko miałam 2 (kubę i basie) miałam kota murzyna psa demona i papugę lolitę rybki tez ale ciąglę zdychały na jakieś dziwne choroby:O Teraz zobaczę jak sie bedzie opiekował żółwiem,potem pomyslę z tym, że On chce szczura ,szynszylę lub myszoskoczka ja świnkę morską lub kota. wiec nie możemy sie zgodzic co do kwestii nowego mieszkańca:D Z każdym dniem widzę jak mój syn różni sie charakterem ode mnie to fajne jest--mój syn staje sie nastolatkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chetnie dolaczyla do dyskusji moje dwa szczury i chomika ... ale mnie mapy nie puszczaja 😭 [nie moje - corka choduje [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona cholera no jakie masz łącze ???:D bo u nas takie mapki to sobie ściąga w godzinkę dwie.chyba że taka się akurat trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ike uratowała najważniejszy topik w dziejach kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu zapomniałam kto jest autorem najmarniejszy miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska D.
A przed czym ratowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia a przejdź na inną stronę kafe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tz cofnij się do wcześniejszych tematów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc krótko- wydobyłam nas z nicości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka D.
Ooo, widzę coś mocno nie gra, nawet pseudonim trzeba za każdym razem od nowa wpisać i tematy wybrane zniknęły. Może mieli kontrole NIKu i kazali im rozpędzić to przegrywające życie towarzystwo. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja czarna dziura nas dopadła:D dziewczyny ja Was kochać i nigdy nie zapomnę tego jakie byłyście dla mnie miłe ❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka K.
he he ... sami, najwzajemniej. Może to nasze ostatnie wspólne chwile ❤️😘 Ike, nad specjalnym postem dla Ciebie wciąż pracuję, ale gdybym nie zdążyła, to wiedz, że jakoś ci go dostarczę, choćby i przez kuriera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a spróbuj- nie wtedy ja ci kurierem dostarczę zupełnie co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×